Tancerka tańca brzucha

Imprezy taneczne i turnieje tańca

Autor 0

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis. Nulla imperdiet sit amet magna.

Nie odkładaj życia na potem. Prowadzimy dla Ciebie Kursy Tańca Towarzyskiego w Bytomiu,Chorzowie, Katowicach, Mikołowie, Sosnowcu, Świętochłowicach, Tarnowskich Górach, Tychach…Jeżeli tylko wiesz, która to lewa, a która prawa noga to w naszej Szkole możesz zostać 'lwem parkietu”…

Zapraszamy na kursy:

Zadzwoń do nas i zapytaj o najbliższe kursy organizowane w Twoim mieście.

Tel. +48 516 049 049

Uwaga ! Zawsze zanim zmobilizujesz się by do nas przyjść upewnij się, na naszej stronie, telefonicznie lub sms-em, czy termin i miejsce pozostały aktualne. Wszelkie zmiany pojawią się w pierwszej kolejności na naszej stronie www.taniec.slask.pl.
Kursy Tańca przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Nie ma potrzeby przychodzenia parami. Obowiązuje zmienne obuwie

 

 

Wyłącznie dla naszych absolwentów oferujemy także, działający od 1992 roku, atrakcyjny system zniżek na kursy tańca, dla wszystkich uczestników naszych zajęć :

  • 20 % zniżki przy powtarzaniu danego stopnia Kursu Tańca
  • 50 % zniżki przy powtarzaniu stopnia po zdanym egzaminie VI stopnia. Tylko w Śląskiej Szkole Tańca po ukończeniu VI stopnia Kursu Tańca, Salsy Cubana, lub Bachaty z Kizombą za zajęcia kursowe będziecie płacić 40 zł miesięcznie ! Dotyczy to oczywiście stylu tanecznego, którego kurs ukończyliście.
  • 100 % zniżki na Kursy Tańca dla członków Klubów Tanecznych dla Dorosłych
  • 100 % zniżki na zajęcia Klubów Tanecznych dla Dorosłych dla członków Klubu Tańca Sportowego

 

U nas nie ma wcześniejszego wpłacania pieniędzy, zapisów, żadnych umów i „promocji” typu „zapłać za 10 zajęć, będzie taniej” :). Zabierz po prostu zmienne obuwie i przyjdź na pierwsze spotkanie, zobacz, spróbuj i dopiero zadecyduj o kontynuacji nauki w naszej Szkole. Za pierwsze zajęcia płacicie jeżeli będziecie zadowoleni. To dotyczy wszystkich form tanecznych w Śląskiej Szkole Tańca.

 

Na Światowy Program Tańca, z którego korzystamy w nauczaniu, składają się między innymi :

Tańce standardowe :

Walc angielski

Tango argentyńskie,

Walc wiedeński

Foxtrot

Quickstep

Tańce Latynoamerykańskie :

Samba brazylijska

Cha-cha-cha kubańska

Rumba kubańska

Paso Doble hiszpańskie

Jive amerykański

dodatkowe tańce, których Cię nauczymy to Stomp, Rhythm and Blues, Disco parami, Mambo, Rock and Roll… Na życzenie nauczymy także Salsy, Bachaty, Kizomby, Poloneza, Tanga Argentino, Krakowiaka, a nawet Mazura . . .

 

Nasza Szkoła organizuje Kursy Tańca na terenie całego Śląska. Kursy Tańca przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają godzinę (60 minut). Jeden stopień trwa osiem tygodni, lub pięć dni – od poniedziałku do piątku na Wakacyjnych Intensywnych Kursach Tańca, gdzie zajęcia są 90 minutowe. U nas zawsze istnieje możliwość odrobienia sobie opuszczonych zajęć w innym mieście lub w innej grupie kursowej. Dodatkowo dla osób, które z powodu pracy nie mogą uczestniczyć w zajęciach naszej Szkoły w tygodniu, proponujemy Weekendowe Kursy Tańca, które odbywają się w Bytomiu i Mikołowie w niedziele.

 

Każdego roku realizujemy sześć stopni Kursu Tańca i po każdym stopniu uczestnicy sami decydują czy kontynuować naukę na wyższych stopniach. Każdy stopień kończy się zamkniętą całością i nie ma obowiązku kontynuacji nauki na wyższych stopniach. Na każdym wyższym stopniu oprócz nowych figur tanecznych do tańców, które już znamy, poznajemy jeszcze nowe tańce. Zaczynamy bardzo spokojnie, od ośmiu tańców na I stopniu.

 

Zajęcia na Intensywnych Wakacyjnych Kursach Tańca odbywają się codziennie 90 minut i jeden stopień kursu tańca realizowany jest w tydzień ( od poniedziałku do piątku ). Zawsze w wakacje realizujemy stopnie I – III, a na kontynuację stopni IV do VI zapraszamy po wakacjach, na zajęcia odbywające się raz w tygodniu.

Warto zapamiętać, że Kursy Tańca powtarzają się cyklicznie od 1992 roku i startują zawsze w określonej porze roku. Generalnie zapraszamy do nas jesienią i wiosną. Zimą I latem organizujemy Kursy tylko w niektórych miastach. Jest to związane z tym, że co roku realizujemy pełny program wszystkich sześciu stopni Kursu Tańca, nie ma więc możliwości by jakiekolwiek osoby spoza naszej Szkoły dochodziły w trakcie kursu. Dodatkowo prawie co kwartał startują Weekendowe Kursy Tańca w Bytomiu i Mikołowie. Jeżeli interesujący Was stopień już się zaczął to proszę zobaczyć kiedy zaczyna się w innym najbliższym okresie – Grafik na naszej stronie.


Gwarantujemy Ci stały rozwój taneczny !!! Realizujemy Światowy Program Tańca – 14 tańców. Systematycznie będziemy podwyższać Twoje umiejętności zaczynając od Kursów Tańca stopni I-VI poprzez Kluby Taneczne dla Dorosłych, aż do Klubu Tańca Sportowego. Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie lub po prostu nauczysz się dobrze tańczyć, w Szkole o najwyższych na Śląsku kwalifikacjach i największym, bo ponad 20-letnim, doświadczeniu.

Tylko u nas możesz kontynuować naukę również po Kursach Tańca. W Klubach Tanecznych dla Dorosłych we wszystkich miastach lub w Klubie Tańca Sportowego w Bytomiu. Masz możliwość startowania w turniejach tańca Hobby w kategoriach 19-24, 25-34,35-44,45-54 i powyżej 55 lat. Masz możliwość brania udziału we wszelkich imprezach i zabawach tanecznych naszej Szkoły. Możesz szaleć z nami w górach na Sylwestra, trenować kilka godzin dziennie na Sportowych Obozach Tanecznych, brać udział w szkoleniach specjalnych oraz pokazach tańca, czy wreszcie uczestniczyć w największych turniejach tanecznych takich jak Pokaz Mistrzów Świata w Kopalni Soli w Wieliczce oraz organizowane przez nas Mistrzostwa Polski

Komentarze
0

Zostaw komentarz