Warning: Declaration of WTR_Walker_Page::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/darkur19nm/ftp/tanca_com_pl/wp-content/themes/symetrio-theme/functions/widget/widget-menu.php on line 0
Kurs Tańca Sosnowiec - Śląska Szkoła Tańca Dariusz Kurzeja 1992

Kurs Tańca Towarzyskiego – Stopień 3 – Sosnowiec – 10 lutego 19.30

  • 10.02.2020
  • 19:30 - 20:30
  • Zapisz się!

Kurs Tańca Sosnowiec, to hasło-klucz by już na zawsze bawić się tańcem towarzyskim. Jesteśmy ponad 25 lat w Twoim mieście, by taniec był dla Ciebie prosty, jak zaparzenie kawy. Przyjdź i tańcz z nami!

Kurs Tańca Sosnowiec, już od ponad ćwierćwiecza kojarzy się ze Śląską Szkołą Tańca. Nauczymy Cię tańca od podstaw, a jeżeli tylko zechcesz zostaniesz pod naszym okiem Mistrzem tańca (zobacz Galeria – Nasze Pary Sportowe). Na zajęcia tego Kursu Tańca Towarzyskiego zapraszamy do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (była Szkoła Kolejowa). Odbywają się zawsze w poniedziałki o godzinie 19.30. Nauka tańca od podstaw w Sosnowcu przeznaczona jest dla osób z Sosnowca oraz jego okolic i wystarczy, że wiesz, która to prawa, a która lewa noga.. w sumie nawet jak masz dwie lewe też damy radę 😉 Śląska Szkoła Tańca oddział Sosnowiec ma największe na Śląsku tradycje w nauczaniu wszelkich form tańca w parach oraz zupełnie niedoścignione, wieloletnie doświadczenie (rok założenia 1992). Nauczymy tańczyć absolutnie każdego, ale pod jednym warunkiem… Pod warunkiem, że tego chce ! Na zajęcia zapraszamy także osoby z WiosennychJesiennychWeekendowych lub z Wakacyjnych Kursów Tańca, które z różnych przyczyn przerwały swoją edukację taneczną, a teraz chcą ją z nami kontynuować.

 

Lokalizacja

Śląska Szkoła Tańca SOSNOWIEC

Śląska Szkoła Tańca Dariusz Kurzeja ZSTiL Sosnowiec ul.Kilińskiego 31

Telefon: +48 516 049 049

http://www.taniec.slask.pl

Organizator

Śląska Szkoła Tańca Dariusz Kurzeja

Ul. Piastów 26/23, 40-868 Katowice