Bytomski Rynek

Kursy Tańca Bytom – tańcz z nami!

Autor 0

Kursy tańca Bytom – właśnie tutaj znajduje się główny oddział Śląskiej Szkoły Tańca. Bytom to drugie miasto, po Katowicach, w którym zaczęliśmy organizować Kursy Tańca. Nasza działalność w Bytomiu już po roku zaowocowała powstaniem Klubu Tańca Sportowego “ADiK” Bytom. Zaczynaliśmy spokojnie od pierwszego wewnątrzklubowego turnieju tańca, poprzez pokazy i występy na Dniach Bytomia, do pierwszego “Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta” zorganizowanego na hali jednostki wojskowej. Obecnie w Bytomiu odbywają się liczne imprezy organizowane przez naszą szkołę tańca m.in. Walc na sto par i potańcówka na rynku w Bytomiu, Andrzejki, czy Bale przebierańców.

Po latach Bytom stał się swoistą stolicą Śląskiej Szkoły Tańca, to tu rozwinęły się nowe formy taneczne w naszej Szkole, które z czasem promieniowały na inne miasta. W Bytomiu każdy znajdzie kurs tańca odpowiadający swoim potrzebom. Kurs tańca towarzyskiego dla wszystkich, którzy chcą swobodnie czuć się na każdej imprezie to także doskonałe przygotowanie do Pierwszego Tańca i zabawy na weselu. Nauka Salsy spodoba się osobom lubiącym gorące latynoskie rytmy. Jeśli chcesz nabrać energii i poruszać się po tygodniu pracy ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Dla sympatyków tańca w bliskim trzymaniu z partnerem polecamy naukę Bachaty i Kizomby. Taniec Brzucha polecamy wszystkim paniom, które pragną się zrelaksować i obudzić w sobie kobiecość. Dla najmłodszych specjalnie przygotowanie zajęcia – Projekt Roztańczone Dzieciaki. Te wszystkie kursy tańca są właśnie dla Was, w Bytomiu. Masz wątpliwości? Zadzwoń do nas w godzinach pracy biura, pomożemy Ci w wyborze odpowiednich zajęć.

Uwaga ! Zawsze zanim zmobilizujesz się, by do nas przyjść na kurs tańca w Bytomiu upewnij się, na naszej stronie, telefonicznie lub sms-em, czy termin i miejsce pozostały aktualne. Wszelkie zmiany pojawią się w pierwszej kolejności na naszej stronie www.taniec.slask.pl.
Kursy Tańca przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Nie ma potrzeby przychodzenia parami. Obowiązuje zmienne obuwie

 

Wyłącznie dla naszych absolwentów oferujemy także, działający od 1992 roku, atrakcyjny system zniżek na kursy tańca, dla wszystkich uczestników naszych zajęć :

  • 20 % zniżki przy powtarzaniu danego stopnia Kursu Tańca
  • 50 % zniżki przy powtarzaniu stopnia po zdanym egzaminie VI stopnia. Tylko w Śląskiej Szkole Tańca po ukończeniu VI stopnia Kursu Tańca, Salsy Cubana, lub Bachaty z Kizombą za zajęcia kursowe będziecie płacić 50 zł miesięcznie ! Dotyczy to oczywiście stylu tanecznego, którego kurs ukończyliście.
  • 100 % zniżki na Kursy Tańca dla członków Klubów Tanecznych dla Dorosłych
  • 100 % zniżki na zajęcia Klubów Tanecznych dla Dorosłych dla członków Klubu Tańca Sportowego

 

U nas nie ma wcześniejszego wpłacania pieniędzy, zapisów, żadnych umów i “promocji” typu “zapłać za 10 zajęć, będzie taniej” :). Zabierz po prostu zmienne obuwie i przyjdź na pierwsze spotkanie, zobacz, spróbuj i dopiero zadecyduj o kontynuacji nauki w naszej Szkole. Za pierwsze zajęcia płacicie jeżeli będziecie zadowoleni. To dotyczy wszystkich form tanecznych w Śląskiej Szkole Tańca.

Komentarze
0

Zostaw komentarz