Szkoła Tańca Katowice - foto Spodek

Kursy tańca Katowice – tańcz z nami!

Autor 0

Kursy Tańca Katowice – nasza działalność i pomysł na uruchomienie Śląskiej Szkoły Tańca powstały właśnie w Katowicach (stolicy województwa śląskiego). Nasze pierwsze Kursy Tańca odbywały się w Katowicach i Mysłowicach. To właśnie tu po kolei pozyskiwaliśmy uprawnienia instruktorów tańca, aby rzetelnie poprowadzić swoją Szkołę Tańca. Po dwuletnim studium obroniliśmy Dyplom Ministerstwa Kultury i Sztuki w Warszawie (kierunek taniec). Osiągnięcia taneczne nasze i naszych wychowanków pozwoliły nam uzyskać I Kategorię Instruktorską Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Katowicach.  Nasza Szkoła Tańca w Katowicach współpracowała z wieloma instytucjami szerząc kulturę tańca i organizując eventy oraz pokazy tańca m.in. z Teatrem Śląskim (dni Terpsychory), z Business Center Club i regionalną Izbą Budownictwa w Katowicach, z Coca Colą, Pałacem Młodzieży w Katowicach. Nasi tancerze prezentowali się w parku WPKiW dla prezydenta RP razem z Golec Orkiestra, a także na 25-leciu Dziennika Zachodniego w Urzędzie Wojewódzkim wraz z De Mono, Jose Torresem i jego zespołem.  Od 2016 roku w wakacje organizujemy wakacyjne potańcówki na rynku w Katowicach. Rzetelnie uczymy tańca we wszystkich naszych miastach, krzewiąc kulturę bycia, tańca i wreszcie życia, bo dla nas taniec to samo życie!

Zapraszamy na nowe kursy tańca w Katowicach:

Jeżeli nie ma tu zajęć, których szukasz, zadzwoń do nas i zapytaj o najbliższe zajęcia taneczne planowane w Twoim mieście.

Tel. +48 516 049 049

Taniec to nieodłączny element naszego życia. To idealna forma aktywnego spędzenia wolnego czasu. Taniec towarzyski może być rozrywką dla pary lub zabawą dla grupy dobrych przyjaciół.  Zapraszamy na kursy tańca towarzyskiego do Katowic i okolic. Wspaniała zabawa, sympatycznie spędzony czas z tańcami standardowymi i latynoamerykańskimi, pod okiem cenionych i doświadczonych instruktorów tańca. Chcesz dobrze wyglądać na zabawie sylwestrowej? Marzysz o tańcu do ulubionych kawałków? Zabierz obuwie zamienne i dobry humor, przekonaj się, że nauka tańca to jedna z przyjemniejszych form zagospodarowania wolnego czasu. Wybierz dogodny termin i po prostu przyjdź!

Prowadzimy kursy tańca w 7 miastach Śląska. Śląska Szkoła Tańca Dariusz Kurzeja, w każdym mieście trzyma wysoki poziom nauczania, gwarantujemy rzetelność i jakość zajęć. Kursy tańca prowadzą wyłącznie najlepsi, i co najważniejsze wykształceni przez nas instruktorzy z uprawnieniami. Jesteśmy jedyną na Śląsku szkołą tańca posiadającą Dyplom Królewskiego Towarzystwa Nauczycieli Tańca Wielkiej Brytanii (Certificate Imperial Society of Teachers of Dancing – Licentiate – London 1996). Tańcz z nami w Katowicach!

Ważne! Zanim zdecydujesz się przyjść na zajęcia taneczne w Katowicach potwierdź sobie, na naszej stronie, telefonicznie lub sms-em, czy termin i miejsce pozostały aktualne. Wszelkie zmiany pojawiają się w pierwszej kolejności na naszej stronie www.taniec.slask.pl.
Kursy Tańca dedykowane są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Nie trzeba przychodzić parami. Zawsze obowiązuje zmienne obuwie, gdyż wszystkie sale na których prowadzimy zajęcia mają parkiet…

 

Wyłącznie dla naszych absolwentów oferujemy, działający od 1992 roku, atrakcyjny system zniżek na kursy tańca, dla wszystkich uczestników naszych zajęć :

  • 20 % zniżki przy powtarzaniu danego stopnia Kursu Tańca
  • 50 % zniżki przy powtarzaniu stopnia po zdanym egzaminie VI stopnia. Tylko w Śląskiej Szkole Tańca po ukończeniu VI stopnia Kursu Tańca, Salsy Cubana, lub Bachaty z Kizombą za zajęcia kursowe będziecie płacić 50 zł miesięcznie ! Dotyczy to oczywiście stylu tanecznego, którego kurs ukończyliście.
  • 100 % zniżki na Kursy Tańca dla członków Klubów Tanecznych dla Dorosłych
  • 100 % zniżki na zajęcia Klubów Tanecznych dla Dorosłych dla członków Klubu Tańca Sportowego

 

W naszej szkole tańca nie ma wcześniejszego wpłacania pieniędzy, zapisów, żadnych umów długoterminowych, ani “promocji” typu “zapłać za 10 zajęć, będzie taniej” :). Zabierz po prostu zmienne obuwie i przyjdź na pierwsze spotkanie, spróbuj i dopiero zadecyduj o zapisie do grupy. Za pierwsze zajęcia płacicie jeżeli będziecie zadowoleni. To dotyczy wszystkich form tanecznych w Śląskiej Szkole Tańca.

Komentarze
0

Zostaw komentarz