Szkoła Tańca Sosnowiec

Kursy tańca Sosnowiec – tańcz z nami!

Autor 1

Kursy Tańca Sosnowiec – mieszkasz w Sosnowcu lub okolicach i chcesz rozpocząć kurs tańca od podstaw? Dobrze się składa, bo właśnie w centrum Sosnowca znajduje się jedna z filii Śląskiej Szkoły Tańca Dariusz Kurzeja. Jak znaleźliśmy się w Twoim mieście? Poproszono nas, jako najlepszą szkołę tańca na Śląsku o poprowadzenie zajęć tanecznych dla młodzieży w VI LO im. Staszica w Sosnowcu. Następnie rozpoczęliśmy Studniówkowe przygotowania dla maturzystów, po czym uruchomiliśmy regularne kursy tańca dla młodzieży starszej i dorosłych. Nasze zajęcia – kursy tańca i klub tańca dla dorosłych obecnie odbywają się w CKZiU, przy ul. Grota-Roweckiego 64 (wejście bezpośrednio na salę, od strony parkingu).

Zapraszamy na nowe kursy tańca w Sosnowcu:

Jeżeli nie ma tu zajęć, których szukasz, zadzwoń do nas i zapytaj o najbliższe zajęcia taneczne planowane w Twoim mieście.

Tel. +48 516 049 049

Zorganizowaliśmy wiele wydarzeń propagujących taniec właśnie w Sosnowcu. Najważniejsze z nich to Mistrzostwa Polski Południowej w Tańcach Standardowych i Latynoamerykańskich na Hali Widowiskowo Sportowej MOSiR. Co roku nasze pary tańczą na Mistrzostwach Polski Związku Nauczycielstwa Polskiego organizowanych przez oddział Sosnowiec. Podsumowując oprócz nauki tańca, staramy się w każdym mieście organizować wydarzenia taneczne, które pozwolą mieszkańcom na bliższy kontakt i poznanie tańca.

Prowadzimy kursy tańca w 7 miastach Śląska. Śląska Szkoła Tańca Dariusz Kurzeja, w każdym mieście trzyma wysoki poziom nauczania, gwarantujemy rzetelność i jakość zajęć. Kursy tańca prowadzą wyłącznie najlepsi, i co najważniejsze wykształceni przez nas instruktorzy z uprawnieniami. Jesteśmy jedyną na Śląsku szkołą tańca posiadającą Dyplom Królewskiego Towarzystwa Nauczycieli Tańca Wielkiej Brytanii (Certificate Imperial Society of Teachers of Dancing – Licentiate – London 1996). Tańcz z nami w Sosnowcu!

Uwaga ! Zanim zdecydujesz się przyjść na zajęcia taneczne w Sosnowcu potwierdź sobie, na naszej stronie, telefonicznie lub sms-em, czy termin i miejsce pozostały aktualne. Wszelkie zmiany pojawiają się w pierwszej kolejności na naszej stronie www.taniec.slask.pl.
Kursy Tańca dedykowane są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Nie trzeba przychodzić parami. Zawsze obowiązuje zmienne obuwie, gdyż wszystkie sale na których prowadzimy zajęcia mają parkiet…

 

Wyłącznie dla naszych absolwentów oferujemy, działający od 1992 roku, atrakcyjny system zniżek na kursy tańca, dla wszystkich uczestników naszych zajęć :

  • 20 % zniżki przy powtarzaniu danego stopnia Kursu Tańca
  • 50 % zniżki przy powtarzaniu stopnia po zdanym egzaminie VI stopnia. Tylko w Śląskiej Szkole Tańca po ukończeniu VI stopnia Kursu Tańca, Salsy Cubana, lub Bachaty z Kizombą za zajęcia kursowe będziecie płacić 50 zł miesięcznie ! Dotyczy to oczywiście stylu tanecznego, którego kurs ukończyliście.
  • 100 % zniżki na Kursy Tańca dla członków Klubów Tanecznych dla Dorosłych
  • 100 % zniżki na zajęcia Klubów Tanecznych dla Dorosłych dla członków Klubu Tańca Sportowego

 

W naszej szkole tańca nie ma wcześniejszego wpłacania pieniędzy, zapisów, żadnych umów długoterminowych, ani “promocji” typu “zapłać za 10 zajęć, będzie taniej” :). Zabierz po prostu zmienne obuwie i przyjdź na pierwsze spotkanie, spróbuj i dopiero zadecyduj o zapisie do grupy. Za pierwsze zajęcia płacicie jeżeli będziecie zadowoleni. To dotyczy wszystkich form tanecznych w Śląskiej Szkole Tańca.

Komentarze
1
Kinia

Jesteście najlepsi! Polecam tą szkołę tańca mieszkańcom Sosnowca. Pozdrowienia dla instruktorów ;))

Zostaw komentarz