• Sędziowanie - Turnieje Tańca

  Międzyszkolne, Międzyklubowe, Ogólnopolskie, Regionalne, Mistrzostwa Szkoły
  Mistrzostwa Klubu, Mistrzostwa Miasta, Puchar Okręgu, Międzynarodowe, Grand Prix Polski
  Zadzwoń!
 • Sędziowanie - przeglądy

  Amatorskiej Twórczości Artystycznej, Wojewódzki, Regionalny, Centralny
  Soliści, Duety, Pary, Mini Formacje, Formacje Taneczne
  Zadzwoń!
 • Sędziowanie - Mistrzostwa

  Mistrzostwa Okręgu, Mistrzostwa Regionu, Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych, Mistrzostwa Polski Show Dance, Mistrzostwa Polski Hip Hop i Elecrtic Boogie
  Mistrzostwa Polski Disco Dance, Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowych, Mistrzostwa Polski w Tańcach Latynoamerykańskich, Mistrzostwa Polski w 10 Tańcach
  Zadzwoń!

Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w jury uznanych polskich i międzynarodowych imprez, pozwoliło nam umieścić na stronie naszej Szkoły Tańca tę właśnie ofertę. Dysponujemy czterema sędziami z uprawnieniami, którzy sędziowali już imprezy od zwykłego przeglądu Amatorskiej Twórczości Artystycznej, poprzez regionalne, wojewódzkie przeglądy i festiwale tańca, do Mistrzostw Polski w Tańcu Towarzyskim, Hip Hop’ie (ponad 3000 zawodników), Show Dance, Disco Dance (ponad 4000 zawodników) i Electric Boogie (popping).
  

Nasze uprawnienia uzyskane w instytucjach organizujących rywalizację taneczną na świecie, umożliwiają nam ocenianie poziomu tanecznego różnych form tanecznych także na międzynarodowych zawodach tanecznych International Dance Organization (Włochy-Dania), World Dance Council (Anglia) i World Dance Sport Federation (Niemcy).
   

Praca w Jury z Iwoną Pavlović (m.in. Grand Prix Polski), Anną Dowganowską z You Can Dance, Piotrem Galińskim (m.in. Mistrzostwa Polski w Show Dance), Arkadiuszem Franczakiem czy Maciejem „Glebą” Florkiem z You Can Dance to dla nas chleb powszedni. Wspólna praca z takimi osobami prowokuje nas do dyskusji na temat rozwoju tańca i jego kierunków. Pozwala nam jeszcze lepiej przygotowywać zajęcia w naszej Szkole Tańca. Mamy także stały kontakt z tym co aktualnie zmienia się w danym stylu tanecznym . Łatwiej dobieramy dzięki temu instruktorów, by realizowali siebie, a także systematycznie rozbudowywali swoją wiedzę, umiejętności i możliwości. Zapewnimy Wam jakość, rzetelność, doświadczenie i uczciwość czyli główne filary Śląskiej Szkoły Tańca. Do zapamiętania – Śląskiej Szkole Tańca pracuje obecnie, aż czterech sędziów oceniających występy taneczne. Jeżeli zatem, organizujecie jakąkolwiek formę rywalizacji tanecznej, a nasi jurorzy będą Wam w stanie pomóc, to po prostu zadzwońcie do nas !

Najdłużej sędziuje i największe doświadczenie w ocenianiu tańca
ma Dariusz Kurzeja :


• Certificate Imperial Society of Teachers of Dancing

Licentiate – London 1996

(Dyplom Królewskiego Towarzystwa Nauczycieli Tańca Wielkiej Brytanii) 
 

• International Adjudicator World Dance Council

Qualified in Ballroom (Standard) & Latin – Surrey 2016

(Uprawnienia do sędziowania największych na świecie festiwali tańca,

takich jak British Open Festival – Blackpool

czy Shanghai Open World Trophy)  

 

• Sędzia World Dance Sport Federation – Stuttgart i Ryga 2010

(Uprawnienia sędziego Światowej Federacji Tańca Sportowego)

 

• Sędzia klasy międzynarodowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego

I kategoria – Kraków 1995

Taniec Towarzyski, Jazz Dance i Freestyle

  

Posiada uprawnienia sędziowskie identyczne jak Iwona Pavlović i Piotrek Galiński (Taniec z gwiazdami) Sędziował m.in. Mistrzostwa Polski w 10 Tańcach, Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowych, Mistrzostwa Polski Hip Hop i Electric Boogie, Akademickie Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowych i Latynoamerykańskich, Finał Grand Prix Polski, Mistrzostwa Polski Południowej. W sumie do stycznia 2017, sam Dariusz Kurzeja był jurorem 267 turniejów i festiwali tańca. Oceniał m.in. pary Iwony i Arkadiusza Pavlović na Mistrzostwach Okręgu Warmińsko-Mazurskiego oraz grupę taneczną „Volt” Augustina Equrolli (You Can Dance) na Mistrzostwach Polski w Show Dance.


Sędziowanie - Taneczne Jury

"...UCZCIWOŚĆ JEST PIERWSZYM ROZDZIAŁEM KSIĘGI MĄDROŚCI..."

Thomas Jefferson

Kontakt

Na, każdym festiwalu juror ma zapewniony zwrot kosztów podróży (nasi jurorzy są z Bytomia i Katowic), wyżywienie zależne od długości imprezy, nocleg w przypadku imprez kilkudniowych lub nocleg dzień wcześniej w przypadku imprez wysokiej rangi. Wynagrodzenie jurora, ustalane jest indywidualnie. Oscyluje wokół standardowych kwot imprez w całej Polsce. Na festiwalach zagranicznych kwota jest najczęściej z góry określona przez międzynarodowe federacje.

Ustal datę imprezy i odrazu dzwoń. Mamy zarezerwowane terminy od dwóch miesięcy do roku wcześniej !
+48 516 049 049