Wybierz miasto

Śląska Szkoła Tańca – kurs tańca w Twoim mieście

Masz ochotę rozpocząć kurs tańca w naszej szkole? Sprawdź ofertę w swoim mieście lub najbliższej lokalizacji i baw się z nami. Jeżeli jesteś zdecydowany na daną formę, sprawdź dokładne terminy rozpoczęcia pierwszych stopni. Jesteśmy na rynku ponad 30 lat – żyjemy tańcem, uczymy tańca, zapraszamy do tańca…

Kurs Tańca Towarzyskiego

Dołącz do naszej Szkoły Tańca, a my pokażemy Ci ile radości jest we wspólnym poruszaniu się, w rytmie ulubionych kawałków. Oprócz nauki tańca, na naszych zajęciach, imprezach, balach poznasz wiele fajnych osób, może spotkasz tę jedyną, tego jedynego, bo taniec zawsze łączył ludzi. Weź zmienne obuwie i przyjdź na kurs tańca.

Kurs Salsy Cubana

Musisz to przeżyć, przyjść i zobaczyć jak dużo energii, uśmiechu i ciepła daje ten kubański taniec, który popularnością i zasięgiem bije wszelkie rekordy. Salsa Cubana, Son, Rumba czy Rueda de Casino zagwarantują Ci dużo energii. Wiek i umiejętności są bez znaczenia!

Kurs Bachaty i Kizomby

Zmysłowe, romantyczne tańce, budujące bliską więź partnerów w tańcu. Żaden wytrawny tancerz nie odmówi partnerce płomiennej Bachaty, a gdy usłyszysz i zatańczysz Kizombę nigdy jej nie zapomnisz. Dwa najpopularniejsze tańce grane obok salsy na salsotekach. Przyjdź i poczuj to!

Kurs Tańca Brzucha

Taniec brzucha jest jak opowieść o życiu. Najpiękniej i najpełniej opowiedzieć ją mogą jedynie dojrzałe i świadome swojej cielesności kobiety, których taniec jest jak ładunek energii o podwójnej mocy… Kurs tańca brzucha specjalnie dla Ciebie. Obudź w sobie kobiecość!

Kurs Tańca dla dzieci

Zajęcia taneczno-ruchowe z elementami tańców latynoamerykańskich, standardowych, Salsy, elementów Street Dance, Merengue… Taniec, nauka, zabawa!

Kluby Tańca dla Dorosłych

Kluby tańca przeznaczone są wyłącznie dla absolwentów Śląskiej Szkoły Tańca. Po szóstym stopniu kursu tańca masz zagwarantowany stały rozwój taneczny. Najnowsze nowinki i technikę z tanecznego świata. Dodatkowo – obozy taneczne i weekendowe warsztaty w górach! Taniec to aktywna i ciekawa forma spędzania wolnego czasu.

200 GODZIN TAŃCA

Każdego miesiąca organizujemy ponad 200 godzin kursów tańca na śląsku.

Dołączysz?

PIERWSZA LEKCJA

Wpadnij do nas na pierwszą lekcję. Jeśli Ci się spodoba zapiszesz się!

Zapraszamy

Zadzwoń do nas i otrzymaj więcej szczegółów o interesującym Ciebie kursie.

+48 516 049 049

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ