Szkoła tańca dla dzieci - Kurs tańca

Szkoła Tańca dla dzieci – Projekt Roztańczone Dzieciaki

Autor 0

Taniec dla dzieci? To tylko ze Śląską Szkołą Tańca! Uczymy dzieci w naszej Szkole Tańca, już od samego początku jej istnienia (1992), a działający wtedy przy MDK nr 1, Klub Tańca dawał i nadal daje radość całym pokoleniom dzieci i młodzieży Bytomia i okolic. Zajęcia przeznaczone dla dzieci realizujemy na różnych poziomach zaawansowania. Na dzień dobry, polecamy dla Twojego dziecka, najnowszy i najpopularniejszy kurs „Projekt – Roztańczone Dzieciaki„. Są to zajęcia taneczno-ruchowe z elementami tańców latynoamerykańskich, standardowych, Salsy kubańskiej i afro jazzu, elementów Street Dance, Merengue i innych popularnych tańców jak Mambo czy Rock and Roll… Poprzez taniec Twoja pociecha zapozna się z różną muzyką i jej odmienną dynamiką oraz będzie potrafiła reagować na wiele zróżnicowanych rytmów. Podczas projektu pomożemy Twojemu szczęściu odkryć i rozwinąć swoje naturalne umiejętności ruchowo-taneczne, a przy okazji tańczenia i regularnych ćwiczeń izolacyjnych, ukształtujemy prawidłową sylwetkę i postawę. Na lekcjach projektu dzieci nauczą się prezencji i wdzięku w poruszaniu się, uzyskają także koordynację ruchową przydatną w wielu innych dyscyplinach. Ponieważ zwracamy uwagę na formy towarzyskie, dzieci będą wiedziały jak w przyszłości zachować się na imprezach z tańcem (Studniówka, Sylwester, wesele, bal).

Taniec dzieci w Śląskiej Szkole Tańca rozwijamy poprzez grupy zaawansowane, formy zespołów tańca, kluby tańca, do poziomu wyczynowego. Dzieci mają możliwość wzięcia udziału w ogólnopolskich przeglądach i festiwalach tańca oraz Turniejach Sportowego Tańca Towarzyskiego czy Hip Hop i Electric Boogie, do Mistrzostw Polski (Milena, Krzysiek, Magda, Andrzej, Ania, Adam, Ewa, Piotrek, Ola, Patrycja, Tomek, Szymon, Kinga…) i Mistrzostw Świata (Agnieszka, Darek, Basia – You Can Dance, Ewa, Ola, Patrycja, Justyna, Marta…)

 

Na filmach obok możecie zobaczyć wychowanków naszej Szkoły Tańca, którzy zaczynali od Klubów Tańca dla Dzieci – dzieciaki przedszkolaki na festiwalu Śląskiej Szkoły Tańca, formację Destruction, która miała okazję wystąpić na Mistrzostwach Świata w Hip-hop’ie, parę dziecięcą Macieja i Weronikę w Jive (para 119), Szymona i Kingę w kubańskiej Cha cha cha.

Zajęcia z tańca dla dzieci prowadzimy obecnie w w Bytomiu i Tychach… Jeżeli tylko Twoja pociecha wie, która to lewa, a która prawa noga to w naszej Szkole może nawet uzyskać klasę sportową poczynając od F do A lub międzynarodową S, jak to zrobili już m.in. Krzysiek z Mileną, Tomek z Patrycją, Piotrek z Olą, Szymon z Kingą, Piotrek z Patrycją… W najgorszym razie nauczy się dobrze tańczyć i poruszać do każdej muzyki 😉

Zapraszamy na kursy:

Jeżeli nie ma tu interesującego Cię Kursu Tańca Towarzyskiego zadzwoń do nas i zapytaj o najbliższe planowane kursy organizowane w Twoim mieście.

Tel. +48 516 049 049

Uwaga ! Zawsze zanim zmobilizujesz się by do nas przyprowadzić Twoje dziecko upewnij się, na naszej stronie internetowej, telefonicznie lub sms-em, czy termin i miejsce pozostały nadal aktualne. Wszelkie zmiany pojawią się w pierwszej kolejności na starej stronie naszej  Szkoły Tańca oraz na stronie która obecnie czytasz. Zajęcia taneczne przeznaczone są dla dzieci i młodzieży. Nie ma potrzeby przychodzenia parami. Zawsze obowiązuje zmienne obuwie. U nas nie ma wcześniejszego wpłacania pieniędzy, zapisów, żadnych umów na rok i „promocji” typu „zapłać za 20 zajęć, to 99 dostaniesz gratis” 🙂 Co miesiąc każdy uczestnik zajęć sam decyduje czy chce kontynuować. Zabierz po prostu zmienne obuwie i przyjdź z „dzidzią” na pierwsze spotkanie, niech zobaczy, spróbuje i dopiero zadecyduje o uczęszczaniu do Szkoły Tańca. Za pierwsze zajęcia płacicie jeżeli będziecie zadowoleni. To dotyczy wszystkich form tanecznych w Śląskiej Szkole Tańca, z formami dla dorosłych włącznie… Na zajęcia dla dzieci obowiązują wcześniejsze zapisy, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Towarzyski taniec dzieci to Taneczny Klub Sportowy  „Śląska Szkoła Tańca” powstał w 1992 roku pod nazwą Klub Tańca Sportowego „ADiK”.  Ma już na swoim koncie pięć par klasy mistrzowskiej „A” w tańcach latynoamerykańskich, cztery pary klasy mistrzowskiej „A” w tańcach standardowych z czego trzy pary dodatkowo uzyskały klasę międzynarodową „S” w tańcach latynoamerykańskich, a dwie w standardowych. Nasze pary sportowe to m.in. wielokrotni finaliści Mistrzostw Okręgu Śląskiego i zdobywcy Pucharu Okręgu Śląskiego oraz półfinaliści Mistrzostw Polski w kategorii Youth. Wypada wspomnieć, że zupełnie początkujące pary taneczne, uzyskujące swoją pierwszą klasę „H” lub „G”, a przy tym dostające się do finałów turniejów tańca sportowego, to pary trenujące od trzech do sześciu lat. Potem jeszcze przed nimi klasy „F”, „E”, „D”, „C”, „B” i dopiero klasa mistrzowska „A”, czyli najwyższa sportowa klasa taneczna w Polsce. Jak widać najwyższe klasy i doskonałe wyniki są dostępne dla wytrwałych i pracowitych, ale nie są poza zasięgiem. Taniec dzieci i młodzieży z naszej Szkoły, zdjęcia z zawodów, festiwali i turniejów tańca możesz zobaczyć w naszych galeriach „FOTO” na naszej starej stronie internetowej – Śląska Szkoła Tańca. Artykuły znajdziesz w dziale „CO U NAS”, a filmy zobaczysz na naszym kanale na YouTube.
Taniec dzieci lubiących Street Dance, to zajęcia taneczne zespołów tańca jak „Erka” (dwukrotny finał Mistrzostw Polski Hip Hop i Electric Boogie oraz występ na Mistrzostwach Świata International Dance Organization w Bremen), Destruction (półfinał Mistrzostw Polski HH i EB). To także Duety jak Darek i Agnieszka (dwa finały Mistrzostw Polski oraz 33 miejsce na Mistrzostwach Światana IDO w Bohum na 82 duety z całego świata- pokonali duet z USA Monternez Rezell i JP Patterson). Każdy może też wystąpić na zawodach w kategorii Solo jak nasza Aga, Ewa, Basia czy Darek (finał Mistrzostw Polski oraz 38 miejsce na Mistrzostwach Świata IDO w Bohum na 82 solistów). Nasze grupy, zespoły i solistów możesz oglądać w starych galeriach dział „FOTO”, poczytać w dziale „CO U NAS” umieszczonych na naszej starej stronie internetowej – Śląska Szkoła Tańca. Filmy z tancerzami i grupami tanecznymi zobaczysz na naszym kanale na YouTube.

Komentarze
0

Zostaw komentarz