Bal przebierańców w Bytomiu -20 stycznia 2024- freestyle, czyli wszystkie chwyty dozwolone

Autor 0

Wszystkich uczestników naszych zajęć oraz absolwentów naszej szkoły tańca zapraszamy na bal przebierańców na zasadach freestyle, więc wszystkie księżniczki, mumie, aniołki, tancerki brzucha, piloci, Czerwone Kapturki, rycerze Jedi, Frankensteiny, warzywa, owoce, górale, King Kongi, piloci, stewardessy, faraoni, mistrzowie Shaolin, księża i siostry zakonne,  marynarze, ludzie pierwotni oraz wszelaki dziki lud i dziwnolud są mile widziane 😉 …

Podczas zabawy będzie duży parkiet do tańca, a na nim Tańce Towarzyskie, Salsa, Bachata, Kizomba, Tańce Użytkowe. Bez względu na ulubioną formę tanecznąkażdy z Was na pewno znajdzie coś dla siebie. Impreza jest zamknięta dla osób z zewnątrz, lecz Wy możecie zaprosić swoich znajomych i przyjaciół.

 

Bal organizujemy w sobotę 20 stycznia 2024 o 19.00 w Bytomiu, przy ulicy Alojzjanów 27. W Restauracji „W Starym Kinie”, gdzie mieliśmy również przyjemność organizować nasz Bal z okazji 15-lecia Szkoły Tańca – wtedy jeszcze restauracja miała inną nazwę.

 

Posiłki i napoje w cenie:

  • deser, kawa, herbata
  • ciepła kolacja – przy zapisie proszę zgłosić opcję wege
  • zupa krem
  • alkohol we własnym zakresie, napoje we własnym zakresie – na miejscu będzie również dostępny bar, gdzie będzie można się zaopatrzyć w dodatkowe napoje i drinki 🙂

 

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest zapisanie u instruktora i wpłata. Ilość miejsc ograniczona . Przydział do stolików podamy Wam przed imprezą – otrzymacie nr stolika dla grupy. Dobierzcie się razem z Waszymi ulubionymi kompanami z zajęć tanecznych i poinformujcie o tym swojego instruktora – do 2 stycznia.

Wstęp na BAL KARNAWAŁOWY 2024 – progi cenowe wzrastają co miesiąc, pozwala nam to na lepszą i szybszą organizację 🙂 :
– Do końca listopada 170 zł/os
– Do końca grudnia 180 zł/os
– W styczniu 200 zł/os
– w przeddzień oraz w dniu imprezy nie ma możliwości dołączenia do naszej zabawy
– w przypadku rezygnacji z zabawy kwota przepada, można znaleźć zastępstwo na swoje miejsce wśród uczestników zajęć Śląskiej Szkoły Tańca – prosimy o informację minimum tydzień przed imprezą.

Będziemy bawić się wszyscy razem, na pewno będą nasi instruktorzy, więc przygotujemy dla Was zabawy i animacje, może nawet jakieś nowe tańce?  Na pewno pobawimy się Salsą świetnej zabawie jaką jest Rueda de Casino. Zbierajcie się grupami, zorganizujcie transport, oczywiście najważniejszy jest kierowca 🙂 i przybywajcie!

 

Zabawa taneczna planowana jest w godzinach 19.00-01.00, bądźcie więc na czas by nie uronić nawet jednej nutki .

Sprawdź rozpiskę stolików 🙂

 

TOWARZYSCY, SALSEROS I KIZOMBO-BACHATEROS  ;))) WSZYSTKICH POZIOMÓW

ŁĄCZCIE SIĘ !!!

Komentarze
0

Zostaw komentarz