Voucher na kurs tańca

Voucher na kurs tańca – idealny prezent na święta, rocznice, urodziny…

Autor 0

Każdego roku mamy mnóstwo okazji, by obdarować naszych bliskich jakimś szczególnym prezentem. Walentynki, Dzień Kobiet, Urodziny, Ślub, Rocznice, Mikołajki, Boże Narodzenie… Wtedy pojawia się standardowe pytanie, jaki jest pomysł na ciekawy i jedyny w swoim rodzaju prezent dla żony, męża, rodziców, przyjaciółki, znajomych… ?
Vouchery oraz zaproszenia na kursy tańca w naszej szkole to idealny pomysł na prezent! Jesteśmy jedyną szkołą tańca na Śląsku
z 28-letnim doświadczeniem w nauczaniu tańca. Nasza oferta jest bogata w najpopularniejsze formy Tańca, dlatego na pewno będziecie w stanie dopasować prezent do temperamentu swoich bliskich.  Taniec Towarzyski, Nauka Salsy, Bachata, Kizomba, Taniec Brzucha, lekcje indywidualne, lekcje pierwszego tańca to wszystko i wiele innych może stać się waszym wyjątkowym prezentem.

Wszelkie informacje dotyczące zaproszeń dostępne są telefonicznie w Biurze obsługi Klienta naszej szkoły tańca od poniedziałku do piątku w godzinach 10-15. Zapraszamy do kontaktu – 516 049 049

Dostarczenie Voucher’a może odbywać się w pełni online na adres e-mail lub możliwy jest odbiór w naszych głównych miastach, gdzie odbywają się zajęcia taneczne– Bytom, Katowice, Tychy, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Chorzów, Mikołów. Wszelkie szczegóły ustalamy telefonicznie w biurze. Po prostu wybierz interesującą Cię formę tańca lub zadzwoń do nas i poproś o radę jaki kurs najlepiej wybrać. Jesteśmy po to by taniec sprawiał Ci radość.

Uwaga! Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za wykupiony Voucher, istnieje możliwość zmiany wybranego kursu lub terminu rozpoczęcia zajęć w naszej szkole tańca.

Sprawdź ofertę najnowszych kursów tańca od podstaw.

Komentarze
0

Zostaw komentarz