Poznaj nas!

Tutaj sukcesywnie będziemy umieszczać fotorelacje ze wszystkiego co działo się w Śląskiej Szkole Tańca Dariusz Kurzeja od 1992 roku. Tymczasem polecamy ponad 10.000 zdjęć na starej stronie naszej Szkoły Tańca. Ta strona jest świeżutko upieczona na 25-lecie naszej Szkoły. Najważniejsze czyli nowe zajęcia już są. Reszta będzie się rozwijać by każdy, zarówno początkujący jak i zaawansowany w tańcu znalazł tu coś dla siebie. Zdjęcia dotyczą tańca towarzyskiego, sportowego i użytkowego, tańca brzucha, salsy, bachaty, kizomby, hip hop’a we wszystkich odmianach, zumby, salsy solo, klubu tańca sportowego dla dzieci, Klubu Tanecznego dla Dorosłych…
Wspólne obozy, wyjazdy, wycieczki rowerowe, ogniska, żagle…
Przemnóżcie Wasze zdjęcia z 25 lat przynajmniej razy dwa.
Miłego oglądania !

Śląska Szkoła Tańca - galeria

Zdjęcia dokumentują wydarzenia z naszym udziałem, imprezy z udziałem dzieci, młodzieży i dorosłych z naszej Szkoły Tańca. Warsztaty taneczne, które organizowaliśmy, pokazy tańca, zabawy i bale, turnieje i szkolenia z naszym udziałem – często przełomowe momenty Śląskiej Szkoły Tańca…

Śląska Szkoła Tańca - Nasze Taneczne Pary Sportowe

W tej galerii przedstawiamy wychowanków Tanecznego Klubu Sportowego „Śląska Szkołą Tańca”, kiedyś, Klubu Tańca Sportowego „ADiK” Bytom. Zobaczycie tu Państwo zarówno tych którzy wciąż stają w szranki na parkietach turniejów tańca, jak i tych, którzy zakończyli swoją przygodę z tańcem sportowym (kolejność przedstawiania par jest przypadkowa).

Nasze Imprezy z Tańcem

Taniec Towarzyski w naszej Szkole Tańca. Szkolne Imprezy, nasi konsultanci, warsztaty taneczne – czyli Tańcz ze Śląską Szkołą Tańca! Póki co, fotografii z imprez trochę brakuje, ale będziemy systematycznie uzupełniać.

Salsa Cubana w naszej Szkole Tańca

Salsa Cubana i wszystko co z nią związane w naszej Szkole Tańca. Fotki z zajęć i naszych warsztatów, fotki z warsztatów na których byliśmy w Europie i poza nią, zdjęcia z naszych salsowych wyjazdów w góry, z roztańczeń i salsotek. Wreszcie fotki z naszymi salsowymi idolami !

Bachata w naszej Szkole Tańca

Bachata, Dominican, Urban, Sensual… i wszystko co jest z tym tańcem związane w naszej Szkole Tańca. Fotki z zajęć i naszych warsztatów, fotki z festiwali Bachaty na których byliśmy w Europie i poza nią, zdjęcia z naszych, roztańczeń i salsotek. Wreszcie fotki z naszymi bachatowymi idolami !

Kizomba w naszej Szkole Tańca

Kizomba, Semba, Groove Kizomba… i wszystko co jest z tym tańcem związane w naszej Szkole Tańca. Nasze podróże i warsztaty, festiwale Kizomby w których braliśmy udział, zdjęcia z naszych imprez na których graliśmy dla Was najnowsze kawałki. Wreszcie fotki z naszymi kizombowymi idolami !

Nasze Mistrzostwa Polski w Sosnowcu 2007 i w Bytomiu 2013

Na Mistrzostwach Polski Południowej gościliśmy, zarówno w Sosnowcu, jak i w Bytomiu, reprezentantów sześciu okręgów tanecznych Polskiego Towarzystwa Tanecznego – Dolnośląskiego, Małopolskiego, Opolskiego, Podkarpackiego oraz Świętokrzyskiego i oczywiście Śląskiego. Reprezentację każdego okręgu stanowiło 5 najlepszych par w najwyższych klasach tanecznych, w siedmiu kategoriach. Mistrzostwa organizowała Śląska Szkoła Tańca, a kapitanem drużyny okręgu śląskiego, był po raz kolejny Dariusz Kurzeja…

Taniec Brzucha

Taniec orientalny jest doświadczeniem własnego ciała, sposobem na wyrażenie swojej osobowości. Pobudza zmysłowość ruchów, dzięki którym kobieta może wyrazić swoją delikatność i elegancję. Raqs sharqi jest doskonałą okazją do tego, by spojrzeć na swoje ciało bez wystawiania mu oceny. Tutaj każda z kobiet może być kim tylko zapragnie. Wystarczy uruchomić wyobraźnię, poddać się transowi tańca i zaufać własnej intuicji.

Nasze obozy taneczne

Obóz Taneczny dla Dorosłych to wyjątkowe wydarzenie, dla wszystkich kursantów i klubowiczów tańca towarzyskiego z naszej szkoły, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności taneczne. To tydzień pełen radości, emocji i przede wszystkim… tańca! 25 godzin zajęć na sali z naszymi instruktorami to gwarancja najwyższej jakości! Technika, nowe figury, prowadzenie, kondycja, pozy, a także cenne wskazówki, które sprawiają, że nasz taniec staje się lepszy!

Taniec dla dzieci