Kizomba w naszej Szkole

Tu znajdziesz zdjęcia dotyczące Kizomby i tego co dotyczy tego tańca. W Galeriach zobaczysz zarówno fotografie z naszego polskiego jak i zagranicznego kizombowania, między innymi tancerzy i nauczycieli u których się uczyliśmy, zdjęcia z naszych zajęć kursowych, z naszego Klubu Bachaty i Kizomby oraz salsotek, balów przebierańców, warsztatów i wspólnych wyjazdów na których grała nam Kizomba…

Galeria Śląskiej Szkoły Tańca

Zdjęcia pokażą Ci wydarzenia z naszym udziałem, pokażą jak u nas wyglada nauka Kizomby. Są tu fotografie z imprez dla kursantów i członków Klubu Kizomby z naszej Szkoły Tańca. Warsztaty taneczne, które organizowaliśmy, pokazy tańca, zabawy i bale z Kizombą. Kursy tańca i szkolenia z naszym udziałem, słowem tutaj publikujemy wszystko co wiąże się ze słowem Kizomba…

Kizomba - nasi Konsultanci

W tej galerii zobaczysz większość czołowych tancerzy i instruktorów Kizomby na świecie, u których się uczyliśmy i nadal doskonalimy nasze umiejętności oraz wiedzę.

Salsa, Bachata, Kizomba - Szkolne Imprezy

Szkolne Imprezy, już od wielu lat, to nie tylko sam taniec towarzyski. Prawie na każdym spotkaniu z tańcem mamy drugi, a czasem nawet trzeci parkiet z Salsą, Bachatą i Kizombą. Wiele jest też imprez tylko z tymi tańcami. Zobacz !

Summer Sensual Days - zastrzyk wiedzy z Kizomby, Bachaty i Salsy

Warsztatowy weekend z Salsą i Kizombą

Nasze warsztaty Salsy w górach oraz wieczorne salsowo-bachatowo-kizombowe wywijanie !

4 x Salsa, 2 x Bachata, 2 x Kizomba i tak do rana przez dwa dni

Summer Sensual Days oraz Croatian Summer Salsa Festival 2017 - Bachata, Kizomba, Zouk i Salsa !

El Tiguere, Korke i Judith, Pablo i Raquel – Bachata. Izabelle i Felicien, Albir Rojas, Afrolatin Connection – Kizomba. Maykel Fonts, Barbarita, Alberto Valdes, Alexander Carbo – Salsa.