Summer Sensual Days, Croatian Summer Salsa Festival – zastrzyk wiedzy z Salsy, Bachaty, Kizomby

Autor 0

Warsztaty Salsy, Bachaty, Kizomby – Summer Sensual Days i Croatian Summer Salsa Festival w Rovinju to prawdziwy raj dla instruktorów tańca i tancerzy, którzy pragną szkolić się w dziedzinie Salsy, Bachaty i Kizomby od najlepszych na świecie. W tym roku warsztaty tańca to był prawdziwy zastrzyk energii i wiadomości o ruchu, ciele, prowadzeniu… Bachata z Pablo i Raquel to prawdziwa rewolucja taneczna – świetni wykładowcy i niesamowici tancerze. Kizomba z Isabelle i Felicien – nowe choreografie, zaskakujące pomysły i zabawa rytmem. Kizomba z Albirem Rojasem – duża dawka humoru i ciekawych połączeń.
Tydzień Salsy był dla nas oczywiście najbardziej wyczerpującym etapem tanecznej przygody – Salsa Cubana bardzo mocno rozwija się pod względem ruchu, izolacji ciała i stylingu. Utwierdzili nas w tym Yanet Fuentes, Yoandi, Yoyo, Solangel, Osmani Segura, Yalien, Maykel Fonts…
Dodatkowo choreografie Salsy, Bachaty i Kizomby w ciągu pobytu w Rovinju można praktykować właściwie wszędzie. Od codziennego Beach Party w Paradiso i Amarinie, poprzez Pool Party, potańcówki na świeżym powietrzu na Starym Mieście, aż do całonocnych Party odbywających się na 7 parkietach (Bachata Dominicana, Bachata Sensual, Urban Kizomba, Traditional Kizomba, Salsa Cubana, Salsa on1, on2, Karaibski Mix) !
Każdy zawsze znajdzie coś dla siebie :).

Komentarze
0

Zostaw komentarz