Taniec Bachata w naszej Szkole

Bachata wyjątkowo zmysłowy i pogodny rodzaj muzyki oraz taniec, który można zatańczyć praktycznie wszędzie. Taniec powstał na Dominikanie i początkowo długi czas uzupełniał Salsoteki umożliwiając wypoczynek. Obecnie Bachata ma często swoje specjalne warsztaty i imprezy, a często wybierana jest na pierwszy taniec na wesele. W tej galerii zobaczycie m.in. najlepszych na świecie artystów uczących tego tańca oraz fotografie z festiwali takich jak Sensual Summer Days.

Galeria Śląskiej Szkoły Tańca

Zdjęcia dokumentują wydarzenia z naszym udziałem, pokazują jak u nas wyglada nauka Bachaty. Są tu fotografie z imprez dla kursantów i członków Klubu Bachaty z naszej Szkoły Tańca. Warsztaty taneczne, które organizowaliśmy, pokazy tańca, zabawy i bale z Bachatą. Turnieje i szkolenia z naszym udziałem, słowem tutaj publikujemy wszystko co wiąże się ze słowem Bachata.

Bachata - nasi Konsultanci

W tej galerii poznasz czołowych tancerzy i instruktorów Bachaty na świecie, u których się uczyliśmy i nadal szkolimy nasz warsztat taneczny.

Salsa, Bachata, Kizomba - Szkolne Imprezy

Organizujemy różne imprezy z tańcem, bale, zabawy i salsoteki. Na każdym spotkaniu tanecznym mamy zawsze drugi parkiet z Salsą, Bachatą i Kizombą. Zobacz !

Salsa i Bachata - weekend w Górach

Summer Sensual Days - zastrzyk wiedzy z Bachaty, Kizomby i Salsy

Nasze warsztaty Salsy w górach i wieczorne salsowo-bachatowo-kizombowe wywijanie !

Taniec od zachodu do wschodu słońca przez dwa dni.

Summer Sensual Days - Bachata, Kizomba i Zouk

Summer Sensual Days są organizowane od 2012 roku, zawsze przy okazji Croatian Summer Salsa Festival.