Taniec towarzyski ? Jak to wygląda  ?
Jest to taniec w towarzystwie. Zazwyczaj jest On, Ona i muzyka, wolna, szybka, romantyczna, dyskotekowa, zmysłowa, gorąca, weselna, uwodzicielska, stonowana lub po prostu szalona… Na zajęciach Kursów Tańca Towarzyskiego w naszej Szkole Tańca jest tak samo. Jest On jest Ona jest muzyka… tyle, że są jeszcze Wasi Instruktorzy Tańca którzy fachowo wyjaśnią Jej i Jemu co zrobić z rękami i nogami w takt tejże muzyki. Powoli, cierpliwie i z humorem wprowadzają Państwa w zawiłe arkana sztuki tanecznej. Poczynając od I stopnia, a kończąc na VI, wiedza przekazywana jest etapami, wraz ze wzrostem tak wiedzy teoretycznej, jak i umiejętności praktycznych.
Jako, że każdej porcji wiedzy teoretycznej, towarzyszą oczywiście próby wykorzystania jej nogami, tańczymy w parach, czasem osobno – jeżeli wymaga tego choreografia – lecz zawsze pod czujnym okiem instruktorów.
Na sali, pomimo zróżnicowania wiekowego oraz umiejętnościowego, zawsze panuje wesoła atmosfera pełna życzliwości, „szczerości, koleżeństwa i dobrego humoru :))))”, bla,bla. . . To trzeba po prostu przeżyć.
Nasze Kursy Tańca Towarzyskiego niejednej osobie pomogły w nabraniu pewności siebie, czy przełamaniu bariery nieśmiałości w nawiązywaniu nowych znajomości. Niejeden z uczestników naszych Kursów, z szarej myszki przeobraził się w lwa parkietu lub odnalazł swoją drugą połówkę. W naszej Szkole Tańca przy okazji nauki tańca, dobrze się bawimy, rozwijamy, a czasem zmieniamy. Polecamy film „Zatańcz ze mną” ( Shall we Dance ) z Richardem Gere i Jennifer Lopez.

Taniec Towarzyski

TANIEC MOŻE STAĆ SIĘ SENSEM ŻYCIA,
TANIEC W PARZE JEST SAMYM ŻYCIEM

Dariusz Kurzeja

Kontakt

Na tej stronie planujemy, krok po kroku, umieszczać opisy wszystkich tańców ze Światowego Programu Tańca (World Dance Program) 

Całe nasze bogate doświadczenie i wiedzę przelejemy właśnie tutaj byście wszyscy, jeżeli tylko będziecie mieli na to ochotę, mieli możliwość zgłębiania tanecznej wiedzy.

+48 516 049 049


O NAS

Cały czas systematycznie szkolimy się i doskonalimy nasze umiejętności, zarówno trenerskie jak i sędziowskie. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, choreografiami i zmianami w technice tańca oraz w dydaktyce jego nauczania. Korzystamy z wiedzy największych Polskich i zagranicznych autorytetów.

NASI TRENERZY

Profesjonalni i wszechstronni instruktorzy, najpopularniejsze choreografie, nowe style taneczne, Światowy Program Tańca, sukcesy na zawodach, festiwalach, finały Mistrzostw Polski oraz doskonałe wyniki na Mistrzostwach Świata (Bremen, Bochum), najnowsze przeboje taneczne z oryginalnych płyt. . .

Nasze pary taneczne

Praesent dapibus, neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna.
Step
1

Nasze grupy

Praesent dapibus, neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna.
Step
2

Nasze zespoły taneczne

Praesent dapibus, neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna.
Step
3

Nasze wydarzenia

Praesent dapibus, neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna.
Step
4

Nasza podstawowa działalność

Nasza pozostała działalność

Zainteresowany?

Masz pytania o zajęcia? Chcesz umówić się na lekcje? Zamówić pokaz tańca? Przygotować weselne show dla młodej pary? Zorganizować warsztaty taneczne – taniec towarzyski, orientalny, hip hop, salsa? Zorganizować turniej lub festiwal tańca? Szukasz jury dla Twojego festiwalu?
Skontaktuj się z nami ! Gwarantujemy 100% wiedzy fachowej, najlepszą kadrę, odpowiedni sprzęt oświetleniowy i nagłaśniający oraz 20-letnie doświadczenie.
Zadzwoń, lub napisz do nas…

Kontakt

BOK

kursy, zajęcia, lekcje,

informacja ogólna:
(+48) 516 049 049
( w godzinach 10.00 – 15.00 ).

Nasi konsulanci

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse nec consequat ligula, a tincidunt ex. Curabitur facilisis tincidunt erat, eget faucibus sem venenatis non. Phasellus consectetur libero vel justo auctor.

200 GODZIN TAŃCA

Każdego miesiąca organizujemy ponad 200 godzin kursów tańca na Śląsku.

Dołączysz?

PIERWSZA LEKCJA

Wpadnij do nas na pierwszą lekcję. Jeśli Ci się spodoba zapiszesz się!

Zapraszamy

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zadzwoń do nas i otrzymaj więcej szczegółów o interesującym Ciebie kursie.

+48 516 049 049