Taniec dla dzieci - dziecięca para taneczna

Klub Tańca dla dzieci grupa średnio zaawansowana

Autor 0

Uczymy dzieci tańca w naszej Szkole, już od samego początku jej istnienia (1992), a działający przy MDK nr 1, Klub Tańca dawał i nadal daje radość całym pokoleniom dzieci i młodzieży. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, które chcą nauczyć się dobrze tańczyć, poznać taniec towarzyski i formy zachowania się na parkiecie tanecznym. Chłopcy nauczą się jak prosić partnerkę do tańca, jak ja w tańcu pewnie prowadzić by czuła się komfortowo, jak odprowadzić ją po tańcu dbając o nią cały czas… Dziewczynki uzyskają piękną sylwetkę,  nauczą się wdzięcznie poruszać i wykorzystywać swoje naturalne taneczne zdolności. W starszych grupach nauczą się chodzić i tańczyć na wysokich obcasach oraz podstaw makijażu turniejowego… Drodzy Rodzice obok języka obcego i umiejętności obsługiwania komputera, umiejętność odnalezienia się w grupie, swobodnego poruszania się na tanecznym parkiecie, poznanie tanecznego savoir vivre, czy wreszcie nabranie pewności siebie w relacjach on ona, są nie do wycenienia dla tych młodych osób, które prędzej czy później wejdą w dorosłe życie. Dodatkowo dzieci, które zechcą maksymalnie zaangażować się w taniec, sprawdzić swoje możliwości, jeździć na sportowe obozy taneczne, startować w turniejach tańca organizowanych przez Polskie Towarzystwo Taneczne oraz World Dance Council, będą miały taką możliwość. Na filmach obok możecie zobaczyć wychowanków naszej Szkoły Tańca, którzy zaczynali od Klubu Tańca dla Dzieci – Szymona i Kingę w Walcu (para 79), Tomka i Agatę w Tango (para 115), Dawida i Emilię w Sambie,w kategorii 14-15 lat (para 133) oraz parę dziecięca Macieja i Weronikę w Jive (para 119)

Zajęcia z tańca towarzyskiego dla dzieci prowadzimy obecnie w Klubie Tańca dla Dzieci w Bytomiu… Jeżeli tylko Wasza pociecha wie, która to lewa, a która prawa noga to w naszej Szkole może uzyskać klasę sportową A lub międzynarodową S, jak to zrobili już m.in. Krzysiek z Mileną, Tomek z Patrycją, Piotrek z Olą, Szymon z Kingą, Piotrek z Patrycją…

Zapraszamy na kursy:

Jeżeli nie ma tu interesującego Cię Kursu Tańca Towarzyskiego zadzwoń do nas i zapytaj o najbliższe planowane kursy organizowane w Twoim mieście.

Tel. +48 516 049 049

Uwaga ! Zawsze zanim zmobilizujesz się by do nas przyjść upewnij się, na naszej stronie, telefonicznie lub sms-em, czy termin i miejsce pozostały aktualne. Wszelkie zmiany pojawią się w pierwszej kolejności na starej stronie naszej  Szkoły Tańca oraz tutaj. Kursy Tańca przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Nie ma potrzeby przychodzenia parami. Zawsze obowiązuje zmienne obuwie. U nas nie ma wcześniejszego wpłacania pieniędzy, zapisów, żadnych umów i „promocji” typu „zapłać za 10 zajęć, 11 gratis” :). Zabierz po prostu zmienne obuwie i przyjdź na pierwsze spotkanie, zobacz, spróbuj i dopiero zadecyduj o kontynuacji nauki w naszej Szkole. Za pierwsze zajęcia płacicie jeżeli będziecie zadowoleni. To dotyczy wszystkich form tanecznych w Śląskiej Szkole Tańca

Taneczny Klub Sportowy  „Śląska Szkoła Tańca” Bytom, przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Powstał w 1992 roku jako Klub Tańca Sportowego „ADiK”.  Ma już na swoim koncie pięć par klasy mistrzowskiej „A” w tańcach latynoamerykańskich, cztery pary klasy mistrzowskiej „A” w tańcach standardowych z czego trzy pary dodatkowo uzyskały klasę międzynarodową „S” w tańcach latynoamerykańskich, a dwie w standardowych. Nasze pary sportowe to m.in. wielokrotni finaliści Mistrzostw Okręgu Śląskiego i zdobywcy Pucharu Okręgu Śląskiego oraz półfinaliści Mistrzostw Polski w kategorii Youth. Możecie je Państwo zobaczyć w dziale Galerie lub na naszym kanale na Youtube.

Wypada wspomnieć, że zupełnie początkujące pary taneczne, uzyskujące swoją pierwszą klasę „E” lub „D”, a przy tym dostające się do finałów turniejów tańca sportowego, to pary trenujące od trzech do sześciu lat. Potem jeszcze przed nimi klasy „C”, „B” i dopiero klasa mistrzowska „A”, najwyższa sportowa klasa taneczna w Polsce. Czyli najwyższe klasy i wyniki są dostępne dla wytrwałych i pracowitych.

Nabory dzieci do Klubu Tańca są pierwszym krokiem w edukacji tanecznej dzieci i odbywają się zawsze w czerwcu i wrześniu, czasem także w trakcie roku, gdy dzieci już tańczące przechodzą do bardziej zaawansowanej grupy. Natomiast Młodzież i Dorośli pow.16 lat mogą wstąpić do TKS po minimum trzech latach trenowania w KTD, chyba, że instruktor prowadzący zadecyduje inaczej. Można dołączyć do grup w ciagu roku po uprzedniej konsultacji z instruktorem prowadzącym. Zapraszamy również pary taneczne posiadające już klasę sportową. Zajęcia odbywają się z różną częstotliwością, od 1 do 5 razy tygodniowo 45-180 minut.

Komentarze
0

Zostaw komentarz