Szkola Tanca Dąbrowa Górnicza

Szkoła Tańca Dąbrowa Górnicza

Autor 0

Szkoła Tańca Dąbrowa Górnicza – historycznie sięga początków naszego tańca na Śląsku. To właśnie tutaj wygrałem swój pierwszy Turniej Tańca Towarzyskiego, który zorganizował świętej już pamięci Czesław Mądry. Pan Czesław wiele lat prowadził swoje kursy tańca towarzyskiego, prawie we wszystkich miastach Śląska, również w Dąbrowie Górniczej. Impreza zawsze odbywała się w Pałacu Kultury Zagłębia, a mnie dwukrotnie udało się ją wygrać 😉

Pierwsze nasze Kursy Tańca w Dąbrowie, uruchomiliśmy już w 2009 roku w Gimnazjum nr 1 przy ulicy Królowej Jadwigi.

Obecnie zapraszamy Cię na naukę gorącej kubańskiej Salsy oraz na Kurs Tańca Towarzyskiego. Na regularne zajęcia taneczne zapraszamy do Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dąbrowie Górniczej. Aleja Józefa Piłsudskiego 5 (obok przystanek, tramwaj i autobus oraz duży parking)

Śląska szkoła tańca Dąbrowa Górnicza poleca nowe kursy tańca :

Jeżeli nie ma tu zajęć tanecznych, które Cię interesują, sprawdź w najbliższym naszym mieście lub zadzwoń do nas. Zapytaj o najbliższe planowane zajęcia taneczne w Dąbrowie Górniczej.

Tel. +48 516 049 049

„…żyjemy tańcem, uczymy tańca, zapraszamy do tańca…”

Uwaga ! Zawsze zanim podejmiesz decyzję, by nas odwiedzić upewnij się, na naszej stronie www, telefonicznie lub sms-em, czy termin i miejsce pozostały bez zmian. Wszelkie, ewentualne zmiany pojawią się w pierwszej kolejności na stronie, którą czytasz oraz starej stronie  naszej Szkoły – www.taniec.slask.pl.
Kursy Tańca przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych.

Nie ma potrzeby przychodzenia parami. Obowiązuje zmienne obuwie

 

 

Wyłącznie dla absolwentów Śląskiej Szkoły Tańca Dąbrowa Górnicza oferujemy, działający od 1992 roku, atrakcyjny system zniżek na kursy tańca, dla wszystkich uczestników naszych zajęć :

  • 20 % zniżki przy powtarzaniu danego stopnia Kursu Tańca
  • 50 % zniżki przy powtarzaniu stopnia po zdanym egzaminie VI stopnia.
    Tylko w Śląskiej Szkole Tańca po ukończeniu wszystkich sześciu stopni za Kurs Tańca, Salsy Cubana lub Bachaty z Kizombą, zapłacisz 60 zł miesięcznie !
  • 100 % zniżki na Kursy Tańca dla członków Klubów Tanecznych dla Dorosłych. Dlatego codziennie możesz tańczyć na Kursach Tańca naszej Szkoły zupełnie gratis, a dodatkowo, w Klubie Tańca rozwijasz swoją technikę tańca !
  • 100 % zniżki na wszystkie zajęcia Klubów Tanecznych dla Dorosłych dla członków Klubu Tańca Sportowego

 

 

U nas nie ma wcześniejszego wpłacania pieniędzy, zapisów, żadnych wielomiesięcznych umów i „promocji” typu „zapłać za 10 zajęć, dostaniesz sznurówki gratis” :). Zabierz po prostu zmienne obuwie i przyjdź na pierwsze spotkanie, zobacz, spróbuj i dopiero zadecyduj o kontynuacji nauki w naszej Szkole. Za pierwsze zajęcia zapłacisz jeżeli spełnią Twoje oczekiwania. To dotyczy wszystkich form tanecznych w Śląskiej Szkole Tańca Dariusz Kurzeja – Dąbrowa Górnicza.

Śląska Szkoła Tańca Dąbrowa Górnicza

Certficate Imperial Society of Teachers of Dancing – wyjątkowy certyfikat naszej szkoły

Dyplom Królewskiego Towarzystwa Nauczycieli Tańca Wielkiej Brytanii. Egzamin zdany w 1996 roku w Londynie. Dyplom Ministerstwa Kultury i Sztuki – Warszawa 1992 –  kierunek taniec, a także I Kategoria Instruktorska Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Katowicach. To jest właśnie to co zdecydowanie wyróżnia Śląską Szkołę Tańca we wszystkich miastach, w których prowadzimy nasze regularne zajęcia taneczno-sportowe.

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz stały rozwój naszych instruktorów, szkolenie i zdobywanie nowych umiejętności i kwalifikacji, zagwarantuje Ci najwyższy poziom nauczania oraz jakość przekazanej wiedzy.

Nagromadzona przez lata wiedza pozwala nam dzisiaj na sędziowanie

przeglądów, festiwali i turniejów tańca sportowego. Zawodów Hip hop’a, Mambo, Elecric Boogie, Disco Dance i Show Dance. Zaczynając od małych międzyklubowych turniejów tańca, a na Mistrzostwach Polski kończąc. Dariusz Kurzeja wielokrotnie sędziował Mistrzostwa Polski w 10 Tańcach, Hip Hop i Electric Boogie, Show Dance, Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowych, Mistrzostwa Polski w Disco Dance, w Tańcach Latynoamerykańskich. Akademickie Mistrzostwa Polski oraz wiele prestiżowych zawodów tanecznych jak Cracov Dance Festival czy Finał Grand Prix Polski.

Szkoła Tańca Dąbrowa Górnicza jest najbardziej doświadczoną i rzetelną Szkołą nauczającą tańca w Śląsku. Już w 1993 powstał nasz pierwszy Klub Tańca Sportowego „ADiK”. Po roku działalności świętował pierwsze duże osiągnięcia swoich wychowanków, czyli 1 miejsce w klasie E na Mistrzostwach Okręgu Śląskiego zdobyte przez Mirosława Rybę i Barbarę Myszur  oraz 3 miejsce Marcina Delewskiego i Bożeny Jurczak… dzisiaj stowarzyszenie kultury fizycznejTaneczny Klub Sportowy „Śląska Szkoła Tańca” ma w swoim dorobku kilkadziesiąt par klas E do S.

Taneczny Klub Sportowy „Śląska Szkoła Tańca”. Pierwsza klasa sportowa A i międzynarodowa S

uzyskała dla naszej szkoły para Piotr Szczygieł i Patrycja Wasilewska. Pierwszą klasę międzynarodową S uzyskali Krzysztof Makielak i Milena Dzieniszewska (11 miejsce na Mistrzostwach Polski Latin w kategorii Youth – 16 do 18lat). Pierwsze sukcesy zagraniczne należały do pary Tomek Wężykowski i Patrycja Wasilewska na German Open Championships. Tomek jeszcze potem tańczył na United Kingdom Open Championships z Agatą Szwedą (film z foxtrotem w ich wykonaniu poniżej). Tomek obecnie regularnie trenuje i uczy tańca w Londynie, reprezentując DansWay Studio.

Najświeższe wyniki par klasy S ma nadal tańcząca z sukcesami para Szymon i Kinga Harazim (zwycięzcy Pucharu Wieczystego 2016). Poznali się w naszej Szkole i jak wiele innych par zostali razem na resztę życia. Obecnie mają już swoje pary i kształcą się jako nauczyciele tańca.

Hip Hop i You Can Dance w Śląskiej Szkole Tańca

U nas trenowali kilkukrotni finaliści Mistrzostw Polski Hip Hop i Electric Boogie, którzy dwukrotnie reprezentowali Polskę na Mistrzostwach Świata IDO (International Dance Organization). Formacja ERKA oraz soliści i duety. Także u nas uczyła się Hip Hop’a Barbara Hartman z You Can DanceII edycja Paryż. Obecnie Szkoła Tańca Dąbrowa Górnicza oferuje m.in. Kurs Tańca Towarzyskiego, naukę Salsy Cubana. Polecamy Ci także Bachatę i Kizombę, Taniec Brzucha oraz zajęcia w Klubie Tańca dla Dorosłych… Od 1992 roku rzetelnie uczymy tańca we wszystkich naszych miastach, krzewiąc kulturę bycia, tańca i wreszcie życia, bo dla nas taniec to całe życie.

 

Tańcz z nami !

Komentarze
0

Zostaw komentarz