Szkoła Tańca Towarzyskiego

Klub Tańca Towarzyskiego Śląska Szkoła Tańca – Wrzesień 2024

Autor 0

Klub Tańca Towarzyskiego? Dla kogo? Dla tych, co już ukończyli, a jeszcze nie chcą kończyć! Dla pasjonatów i hobbystów, których porwała technika tańca i taneczna muzyka. Zajęcia Klubów Tańca Towarzyskiego dla Dorosłych mają swój początek w 1996 roku w Tarnowskich Górach. Tam właśnie zarażeni tańcem nasi kursanci postanowili kontynuować swoją przygodę z tańcem. Były to dwie pary i jeden partner. Następny był Bytom… Dziś nasze Kluby Tańca dla Dorosłych znajdziesz we wszystkich naszych miastach. Będąc absolwentem  naszych Kursów Tańca Towarzyskiego możesz w każdej chwili dołączyć do klubów w Bytomiu, Chorzowie, Katowicach, Mikołowie, Sosnowcu, Tarnowskich Górach i Tychach, możesz brać udział w naszych Obozach Tanecznych dla dorosłych, które odbywają się co roku od kilkunastu lat, uczestniczyć z nami udział w wyjątkowych wydarzeniach tanecznych, na najwyższym poziomie (Mistrzostwa Polski, Pokazy Mistrzów Świata w Kopalni Soli w Wieliczce), możesz bawić się na imprezach tanecznych specjalnie dla miłośników tańca z naszej Szkoły (Bal Przebierańców, Andrzejki, Powitanie Lata, Katowickie Potańcówki w Rynku, Arabic Comber, Sylwester w górach). O szczegóły działania naszych klubów oraz o Twoje przywileje zapytaj Twojego instruktora, a potem przyjdź i spróbuj  !

Nie odkładaj życia na potem, taniec towarzyski przez duże „T” zafascynował już rzesze ludzi, stał się sposobem na jesienną szarugę, dodaje witalności zimą, wiosną porywa swą energią, by latem radować wspaniałą muzyka i wakacyjnymi widokami. Daje Ci kondycję, a nieraz wręcz katuje Twe umęczone ciało i pozwala wyżyć się po ciężkim dniu. Taniec towarzyski ćwiczy Twój umysł, nowe kroki, nowe choreografie, technika wykonania, prowadzenia, ufff…czasem aż się dymi z uszu! Klub zbliża ludzi, poszerzy grono Twoich znajomych, często także budzi do życia wyjątkowe przyjaźnie… Przeżyj to z nami !

 

…bo my żyjemy tańcem, uczymy tańca, zapraszamy do tańca!

Zapraszamy do Klubów :

Zadzwoń do nas i zapytaj o Klub Tańca najbliższy Twojemu miejscu zamieszkania.

Tel. +48 516 049 049

Uwaga ! Zawsze zanim zmobilizujesz się by do nas przyjść upewnij się, na naszej stronie, telefonicznie lub sms-em, czy termin i miejsce pozostały aktualne. Wszelkie zmiany pojawią się w pierwszej kolejności na naszej stronie www.taniec.slask.pl.
Kursy Tańca przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Nie ma potrzeby przychodzenia parami. Obowiązuje zmienne obuwie

 

 

Wyłącznie dla naszych absolwentów oferujemy także, działający od 1992 roku, atrakcyjny system zniżek na kursy tańca, dla wszystkich uczestników naszych zajęć :

  • 20 % zniżki przy powtarzaniu danego stopnia Kursu Tańca
  • 50 % zniżki przy powtarzaniu stopnia po zdanym egzaminie VI stopnia. Tylko w Śląskiej Szkole Tańca po ukończeniu VI stopnia Kursu Tańca, Salsy Cubana, lub Bachaty z Kizombą za zajęcia kursowe będziecie płacić 40 zł miesięcznie ! Dotyczy to oczywiście stylu tanecznego, którego kurs ukończyliście.
  • 100 % zniżki na Kursy Tańca dla członków Klubów Tanecznych dla Dorosłych
  • 100 % zniżki na zajęcia Klubów Tanecznych dla Dorosłych dla członków Klubu Tańca Sportowego

 

U nas nie ma wcześniejszego wpłacania pieniędzy, zapisów, żadnych umów i „promocji” typu „zapłać za 10 zajęć, będzie taniej i jeszcze dostaniesz pluszowego kota” :). Zabierz po prostu zmienne obuwie i przyjdź na pierwsze spotkanie, zobacz, spróbuj i dopiero zadecyduj o kontynuacji nauki w naszej Szkole. Za pierwsze zajęcia płacicie jeżeli będziecie zadowoleni. To dotyczy wszystkich form tanecznych w Śląskiej Szkole Tańca.

 

Kluby Taneczne dla Dorosłych, we wszystkich naszych miastach, zrzeszają także pary taneczne, które chcą próbować swoich sił na turniejach tańca w kategorii Hobbya i Hobby Sport. Nasze pary na swoim koncie mają m.in. zdobyte przez państwa Annę i Jacka Wichrów, 25 listopada na „Mistrzostwach Polski Wcześnie Urodzonych 2001” w Bielsku-Białej — VIII miejsce w kategorii 41-55 lat w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich. Na Mistrzostwach Polski Miłośników Tańca w roku 2003 w Kłobucku pan Jacek i pani Anna zajęli już IV miejsce, natomiast III miejsce w kategorii 25-35 lat zajęła nasza nowa para Aleksander i Agnieszka Wodarczyk. W 2007 roku Joachim i Jolanta Bednorz zdobyli tytuł Wicemistrza Polski Południowej w kategorii seniorów, który obronili ponownie w roku 2009. Ireneusz i Iwona Kowalscy zajęli III miejsce na Mistrzostwach Polski Południowej 2008, Aleksandra Dąbrowska-Hok i Krzysztof Mazur zdobyli tytuł Mistrzów Polski Pracowników Oświaty 2008, który obronili w styczniu 2009, natomiast Joachim i Jola w kategorii 45-55 również zdobyli I miejsce na tychże Mistrzostwach w 2009 roku.

Tylko na naszej Szkole Tańca możesz kontynuować naukę również po Kursach Tańca. W Klubach Tanecznych dla Dorosłych we wszystkich miastach lub w Klubie Tańca Sportowego w Bytomiu. Masz możliwość startowania w turniejach tańca Hobby i Hobby Sport w kategoriach 19-24, 25-34,35-44,45-54 i powyżej 55 lat. Masz możliwość brania udziału we wszelkich imprezach i zabawach tanecznych naszej Szkoły. Możesz szaleć z nami w górach na Sylwestra, trenować kilka godzin dziennie na Sportowych Obozach Tanecznych, brać udział w szkoleniach specjalnych oraz pokazach tańca, czy wreszcie uczestniczyć w największych turniejach tanecznych takich jak Pokaz Mistrzów Świata w Kopalni Soli w Wieliczce oraz organizowane przez nas Mistrzostwa Polski

Komentarze
0

Zostaw komentarz