Klub Tańca Towarzyskiego dla Dorosłych – Mikołów – 29 września 19.00

  • 29.09.2024
  • 19:00 - 20:30
  • Kontynuacja - po VI stopniu

Klub Tańca Towarzyskiego, Mikołów, niedziela? Masz czas wolny? Zapewniamy Ci wycisk i dużo potu,ale też zabawy, uśmiechu i radości z własnych osiągnięć. Zapytaj i dołącz !

Mikołowie, zajęcia tego Klubu Tańca Towarzyskiego dla Dorosłych odbywają się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji zawsze w niedziele o godzinie 19.00. Kluby są przeznaczone dla osób z Mikołowa i okolic oraz dla osób, które tylko w niedziele, mają chwilę oddechu, która mogą przeznaczyć wyłącznie dla siebie.  Zajęcia Klubu przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Wyłącznie dla osób które ukończyły w naszej Szkole VI stopień Kursu Tańca i zdały egzamin. Nie ma potrzeby przychodzenia parami. Obowiązuje zmienne obuwie…

W Klubach Tańca Towarzyskiego dla Dorosłych otrzymujesz możliwość dalszego rozwijania swoich umiejętności tanecznych w oparciu o technikę tańca sportowego. W każdym cyklu zajmujemy się ciekawymi choreografiami i dokładnością ich wykonania, doskonalimy wszystkie aspekty precyzyjnego tańczenia, zaczynając od pracy stóp, wykorzystując naturalny swing, rotacje ciała, ćwicząc sylwetkę i trzymanie w tańcach standardowych, akcje stóp,rąk i bioder w tańcach latynoamerykańskich, na prowadzeniu partnera w konkretnych figurach tanecznych kończąc. Będziecie mogli uczestniczyć w dodatkowych tematycznych szkoleniach, w zabawach tanecznych oraz letnich sportowych zgrupowaniach tanecznych. Na zajeciach nie tylko rozwijacie się ruchowo lecz także nabieracie coraz lepszej kondycji, bo czasem pot leje się strumieniami. Przyjęcia do Klubów Tańca odbywają się wiosną,latem i jesienią każdego roku, gdy zaczynają się nowe Kursy Tańca.

Nasza Szkoła Tańca jako jedyna, ma największe na Śląsku tradycje w nauczaniu wszelkich form tańca w parach (towarzyski,salsa,bachata,kizomba) oraz niedoścignione, wieloletnie doświadczenie.

Organizator

Śląska Szkoła Tańca Dariusz Kurzeja Mikołów

Lokalizacja zajęć: Śląska Szkoła Tańca Mikołów
ZST Mikołów, Rybnicka 44

Telefon: 516 049 049
(pon - pt 10.00 - 15.00)

www.taniec-slask.pl