Klub Tańca Towarzyskiego dla Dorosłych – Tychy – 24 września 20.30

  • 24.09.2024
  • 20:30 - 21:30
  • Kontynuacja - po VI stopniu

Klub Tańca Towarzyskiego w Tychach to już ponad kilkanaście lat tańca i wspólnej zabawy. Zapewniamy Ci wycisk oraz doborową grupę. Przyjdź, spróbuj i dołącz !

Tychach, zajęcia tego Klubu Tańca Towarzyskiego dla Dorosłych odbywają się w Zespole Szkół Specjalnych nr 8, zawsze we wtorki o godzinie 20.30. Kluby są przeznaczone dla osób z Tych i okolic oraz dla osób, które tylko we wtorek, mają chwilę oddechu, którą mogą przeznaczyć wyłącznie dla siebie.  Zajęcia Klubu przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Wyłącznie dla osób które ukończyły w naszej Szkole VI stopień Kursu Tańca i zdały egzamin. Nie ma potrzeby przychodzenia parami. Obowiązuje zmienne obuwie…

W Klubach Tańca Towarzyskiego dla Dorosłych otrzymujesz możliwość dalszego rozwijania swoich umiejętności tanecznych w oparciu o technikę tańca sportowego. W każdym cyklu zajmujemy się ciekawymi choreografiami i dokładnością ich wykonania, doskonalimy wszystkie aspekty precyzyjnego tańczenia, zaczynając od pracy stóp, wykorzystując naturalny swing, rotacje ciała, ćwicząc sylwetkę i trzymanie w tańcach standardowych, akcje stóp, rąk i bioder w tańcach latynoamerykańskich, na prowadzeniu partnera w konkretnych figurach tanecznych kończąc. Będziecie mogli uczestniczyć w dodatkowych tematycznych szkoleniach, w zabawach tanecznych oraz letnich sportowych zgrupowaniach tanecznych. Na zajęciach nie tylko rozwijacie się ruchowo lecz także nabieracie coraz lepszej kondycji, bo czasem pot leje się strumieniami. Przyjęcia do Klubów Tańca odbywają się wiosną, latem i jesienią każdego roku, gdy zaczynają się nowe Kursy Tańca.

Nasza Szkoła Tańca jako jedyna, ma największe na Śląsku tradycje w nauczaniu wszelkich form tańca w parach (towarzyski,salsa,bachata,kizomba) oraz niedoścignione, wieloletnie doświadczenie.

Organizator

Śląska Szkoła Tańca Dariusz Kurzeja Tychy

Lokalizacja zajęć: Śląska Szkoła Tańca Tychy
ZS nr 8, Edukacji 21 (wejście bezpośrednio na salę od ul. Filaretów 5)

Telefon: 516 049 049
(pon - pt 10.00 - 15.00)

www.taniec-slask.pl