XII Silesian Dance Cup 2021 – 11 kwietnia 2021 – Sędzia główny Dariusz Kurzeja

Autor 0

W tym roku organizacja jakichkolwiek Turniejów Tańca to wielkie wyzwanie, zarówno logistyczne jak i epidemiczne. Po długiej przerwie i odwołaniu mnóstwa tanecznych imprez sportowych, nareszcie będzie mi dane zobaczyć i rzetelnie ocenić kawał dobrego tańca od dziecięcych klas podstawowych do najwyższej krajowej klasy mistrzowskiej “A”

Będę na tym turnieju nie tylko sędzią głównym, ale też będę miał pod opieką dwoje nowych sędziów stażystów kategorii II, którzy dopiero zaczynają swoją karierę jako jurorzy sportowego tańca towarzyskiego.

 

XII Silesian Dance Cup 2021

Miejsce – Hala Widowiskowo-Sportowa Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim, ul. Namysłowska 94

Skład Komisji Sędziowskiej:

 

  1. Dariusz Kurzeja – Katowice – Sędzia główny
  2. Agnieszka Gąsiorowska – Kraków
  3. Karina Hoffmann-Zwolińska – Duszniki-Zdrój
  4. Mateusz Śmikiel – Głogów
  5. Marek Parasiewicz – Opole
  6. Wojciech Wolinowski – Rybnik
  7. Paweł Szajda – Opole
  8. Marcin Politowski – Warszawa

Organizator zapewnia, że zgodnie z uchwałą Zarządu OO PTT nr 13/2012, w żadnej z rozgrywanych na turnieju kategorii nie wystąpi sytuacja jednoczesnego sędziowania przez więcej niż dwóch sędziów z jednego okręgu.

 

Skład Komisji Skrutacyjnej:

1. Dorota Engler – Dudek – Jastrzębie Zdrój

  1. Paweł Łyczko – Kraków

 

Plan turnieju :

  • Blok I   9.00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM

12-15 (12 – 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM

 

  • Blok II   12.15

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM

 

  • Blok III   16.45

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM

 

  • Blok IV  19.15

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM

Tak wyglądała poprzednia impreza w Dobrzeniu Wielkim – Mistrzostwa PTT klas C, B i A młodzieży i dorosłych – 9-10.03.2019

Mistrzostwa Klas C,B,A Młodzieży i Dorosłych – Taniec Towarzyski

 

Komentarze
0

Zostaw komentarz