Klub Tańca Towarzyskiego dla Dorosłych – Chorzów – 25 września 18.50

  • 25.09.2024
  • 18:50 - 19:50
  • Kontynuacja - po VI stopniu

Klub Tańca Towarzyskiego w Chorzowie, pasja, grono zapaleńców, wyższy poziom radości tańczenia, ciekawostki taneczne połączone z technika tańca sportowego. Tańcz z nami !

Chorzowie, zajęcia tego Klubu Tańca Towarzyskiego dla Dorosłych odbywają się w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego (niedaleko ZUS), zawsze w środy o godzinie 18.50. Kluby są przeznaczone dla osób z Chorzowa i okolic oraz dla osób, które tylko w środy, mają chwilę oddechu, która mogą przeznaczyć wyłącznie dla siebie.  Zajęcia Klubu przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Wyłącznie dla osób które ukończyły w naszej Szkole VI stopień Kursu Tańca i zdały egzamin. Nie ma potrzeby przychodzenia parami. Obowiązuje zmienne obuwie…

W Klubach Tańca Towarzyskiego dla Dorosłych otrzymujesz możliwość dalszego rozwijania swoich umiejętności tanecznych w oparciu o technikę tańca sportowego. W każdym cyklu zajmujemy się ciekawymi choreografiami i dokładnością ich wykonania, doskonalimy wszystkie aspekty precyzyjnego tańczenia, zaczynając od pracy stóp, wykorzystując naturalny swing, rotacje ciała, ćwicząc sylwetkę i trzymanie w tańcach standardowych, akcje stóp,rąk i bioder w tańcach latynoamerykańskich, na prowadzeniu partnera w konkretnych figurach tanecznych kończąc. Będziecie mogli uczestniczyć w dodatkowych tematycznych szkoleniach, w zabawach tanecznych oraz letnich sportowych zgrupowaniach tanecznych. Na zajeciach nie tylko rozwijacie się ruchowo lecz także nabieracie coraz lepszej kondycji, bo czasem pot leje się strumieniami. Przyjęcia do Klubów Tańca odbywają się wiosną,latem i jesienią każdego roku, gdy zaczynają się nowe Kursy Tańca.

Nasza Szkoła Tańca jako jedyna, ma największe na Śląsku tradycje w nauczaniu wszelkich form tańca w parach (towarzyski,salsa,bachata,kizomba) oraz niedoścignione, wieloletnie doświadczenie.

Organizator

Śląska Szkoła Tańca Dariusz Kurzeja Chorzów

Lokalizacja zajęć: Śląska Szkoła Tańca Chorzów
IV LO, Dąbrowskiego 34

Telefon: 516 049 049
(pon - pt 10.00 - 15.00)

www.taniec-slask.pl