Szkoła Tańca, Bachata i Kizomba, Kurs Tańca

Szkoła Tańca – Klub Bachaty i Kizomby wrzesień 2024

Autor 0

Urban BachataBachata DominicanaSensual Bachata, footwork, lady styling, partner leading… Kizomba GrooveTraditional KizombaSemba, czy wreszcie genialna Tarraxinha… najnowsze kroki i figury, najnowsze połączenia, zmiany rytmów, najświeższa muzyka, każda inna do każdego stylu Bachaty czy Kizomby. Wszystko to pozyskane bezpośrednio od najlepszych na świecie instruktorów tych właśnie tańców, czy specjalizujących się w tych właśnie stylach. To dla Was systematycznie szkolimy się na lekcjach indywidualnych, grupowych czy wreszcie na największych na świecie Festiwalach Bachaty i Kizomby. Wiedza i umiejętności, które pozyskacie w Klubie, są zawsze najnowsze i usystematyzowane. Uczymy tańca od ubiegłego stulecia i nie będziemy na Was eksperymentować, po prostu będziecie tańczyć najlepiej jak to tylko możliwe ! Do naszego Klubu Bachaty i Kizomby zapraszamy wyłącznie osoby, które ukończyły stopnie I-VI naszego Kursu Bachaty i Kizomby.

Klubie Bachaty i Kizomby poznacie figury oraz technikę tańca i prowadzenia, które my pozyskaliśmy od czołowych instruktorów i prekursorów tych tańców. Rozruszamy także Wasze ciało maksymalnie i dodamy wyjątkowego charakteru Waszemu tańcowi. Nasza Szkoła Tańca działa nieprzerwanie od 1992 roku, stale się rozwija i powiększa swoją ofertę. Nasze wieloletnie doświadczenie w nauczaniu tańca parami gwarantuje Wam fachową wiedzę, rzetelność i jakość zajęć tanecznych… Zapraszamy na zajęcia !

Zapraszamy na kursy:

Zadzwoń do nas i zapytaj o Klub Bachaty i Kizomby najbliższy Twojego miejsca zamieszkania.

Tel. +48 516 049 049

Uwaga ! Zawsze zanim zmobilizujesz się by do nas przyjść upewnij się, na naszej stronie, telefonicznie lub sms-em, czy termin i miejsce pozostały aktualne. Wszelkie zmiany pojawią się w pierwszej kolejności na starej stronie naszej  Szkoły Tańca oraz tutaj. Klub Bachaty i Kizomby przeznaczony jest dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Do Klubu tak jak na Kurs, nie ma potrzeby przychodzenia parami. Zawsze obowiązuje zmienne obuwie… U nas nie ma wcześniejszego wpłacania pieniędzy, zapisów, żadnych umów i „promocji” typu „zapłać za 10 zajęć, będzie taniej i jeszcze dostaniesz pluszowego kota” :). Zabierz po prostu zmienne obuwie i przyjdź na pierwsze spotkanie, zobacz, spróbuj i dopiero zadecyduj o kontynuacji nauki w naszej Szkole. Za pierwsze zajęcia zapłacisz jeżeli zdecydujesz się zostać z nami. To dotyczy wszystkich form tanecznych w Śląskiej Szkole Tańca….

Wyłącznie dla naszych absolwentów oferujemy także, działający od 1992 roku, atrakcyjny system zniżek na kursy tańca, dla wszystkich uczestników naszych zajęć : 

  • 20 % zniżki przy powtarzaniu danego stopnia Kursu Bachaty i Kizomby
  • 50 % zniżki przy powtarzaniu stopnia Kursu Bachaty i Kizomby, po zdanym egzaminie VI stopnia 
  • 100 % zniżki na wszystkie stopnie Kursu Bachaty i Kizomby dla członków Klubu Bachaty i Kizomby
  • Tylko w Śląskiej Szkole Tańca po ukończeniu VI stopnia Kursu Tańca Towarzyskiego, Salsy Cubana lub Bachaty z Kizombą za zajęcia kursowe zapłacicie połowę lub zupełnie nic.Tylko u nas możesz kontynuować swój taneczny rozwój również po Kursach Bachaty i Kizomby. W Klubie Bachaty i Kizomby dla Dorosłych w Bytomiu, co tydzień spotykają się bachatowo-kizombowi zapaleńcy, by wspólnie bawić się, tańczyć, katować swoje ciało, zmagać się z ciekawymi połączeniami i najnowszymi choreografiami przywożonymi regularnie od najlepszych na świecie tancerzy i nauczycieli tych tańców. Masz także możliwość wyjazdów z nami na najlepsze polskie i zagraniczne festiwale Bachaty i Kizomby. Możliwość brania udziału we wszelkich imprezach i zabawach tanecznych naszej Szkoły Tańca. Możesz szaleć z nami w górach, tańczyć z nami kilka godzin dziennie, na Obozach Tanecznych oraz brać udział w szkoleniach specjalnych i warsztatach tańca przygotowanych tylko dla Was.

Żyjemy tańcem, uczymy tańca, zapraszamy do tańca !

Komentarze
0

Zostaw komentarz