Szkola Tanca Mikołów www

Szkoła Tańca Mikołów

Autor 0

Szkoła Tańca Mikołów – jest oddziałem Śląskiej Szkoły Tańca Dariusz Kurzeja. Z naszymi zajęciami wystartowaliśmy w Mikołowie w 2011 roku. Rok później powstał pierwszy Klub Tańca dla Dorosłych, a obecnie mamy ich już kilka. Wyłącznie dla naszych kursantów i klubowiczów Szkoła organizuje regularne potańcówki w restauracji „Dworek” w Wyrach.

Naturalną koleją rzeczy było oczywiście dodanie innych form tanecznych naszej Szkoły Tańca, wystartowaliśmy zatem z dominikańską gorącą Bachatą, która bardzo wiele radości sprawiła wszystkim, którzy się w nią zaangażowali. Dzisiaj Szkoła Tańca Mikołów prowadzi zajęcia zarówno w tygodniu jak i w niedzielę. Zapraszamy Cię na Kurs Tańca Towarzyskiego,

Kurs Bachaty od podstaw oraz do Klubu Tańca dla Dorosłych.

Regularne zajęcia odbywają się w kilku różnych miejscach, sprawdź poniżej interesujące Cię zajęcia i adresy.

Śląska Szkoła Tańca Mikołów poleca nowe kursy tańca:

Jeżeli nie ma tu kursu tańca, który Cię interesuje, sprawdź w najbliższym naszym mieście lub zadzwoń do nas. Możesz też zapytać o najbliższe planowane zajęcia taneczne w Mikołowie.

Tel. +48 516 049 049

Uwaga ! Zawsze zanim zmobilizujesz się by do nas przyjść upewnij się, na naszej stronie, telefonicznie lub sms-em, czy termin i miejsce pozostały aktualne. Wszelkie zmiany pojawią się w pierwszej kolejności na naszej stronie www.taniec.slask.pl.
Kursy Tańca przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Nie ma potrzeby przychodzenia parami. Obowiązuje zmienne obuwie

 

 

Wyłącznie dla naszych absolwentów oferujemy także, działający od 1992 roku, atrakcyjny system zniżek na kursy tańca, dla wszystkich uczestników naszych zajęć :

  • 20 % zniżki przy powtarzaniu danego stopnia Kursu Tańca
  • 50 % zniżki przy powtarzaniu stopnia po zdanym egzaminie VI stopnia. Tylko w Śląskiej Szkole Tańca po ukończeniu VI stopnia Kursu Tańca, Salsy Cubana, lub Bachaty z Kizombą za zajęcia kursowe będziecie płacić 70 zł miesięcznie ! Dotyczy to oczywiście stylu tanecznego, którego kurs ukończyliście.
  • 100 % zniżki na Kursy Tańca dla członków Klubów Tanecznych dla Dorosłych
  • 100 % zniżki na zajęcia Klubów Tanecznych dla Dorosłych dla członków Klubu Tańca Sportowego

 

U nas nie ma wcześniejszego wpłacania pieniędzy, zapisów, żadnych umów i „promocji” typu „zapłać za rok z góry to dostaniesz pigułkę na opanowanie nóg gratis” :). Zabierz po prostu zmienne obuwie i przyjdź na pierwsze spotkanie, zobacz, spróbuj i dopiero zadecyduj o kontynuacji nauki w naszej Szkole. Za pierwsze zajęcia płacicie jeżeli będziecie zadowoleni. To dotyczy wszystkich form tanecznych w Śląskiej Szkole Tańca Dariusz Kurzeja – Mikołów.

Śląska Szkoła Tańca Mikołów

Co nas wyróżnia? Certficate Imperial Society of Teachers of Dancing – to właśnie w Mikołowie odbywały się specjalne szkolenia z wykładowcami z Wielkiej Brytanii oraz z nieocenionym Michałem Zdunem z Poznania

Dyplom Królewskiego Towarzystwa Nauczycieli Tańca Wielkiej Brytanii na poziomie Licentiate ISTD to dyplom, którego nie posiada żadna inna Szkoła Tańca na Śląsku. Dyplom Ministerstwa Kultury i Sztuki w Warszawie o kierunku taniec oraz I Kategoria Instruktorska – Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Katowicach. To jest właśnie to co zdecydowanie wyróżnia Śląską Szkołę Tańca we wszystkich miastach, w których prowadzimy zajęcia taneczno-sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Nasza systematyczna praca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz stały rozwój naszych instruktorów, regularne szkolenie i pozyskiwanie nowych kwalifikacji zagwarantuje Ci najwyższy poziom nauczania oraz ponadczasową jakość przekazanej wiedzy.

Zgromadzona wiedza i doświadczenie pozwala nam dzisiaj na sędziowanie

Przeglądów, festiwali i turniejów tańca sportowego. Zawodów Hip hop’a, Mambo, Elecric Boogie, Disco Dance i Show Dance. Od międzyklubowych turniejów do Mistrzostw Polski włącznie. Szkoła Tańca Mikołów jest najbardziej doświadczoną i rzetelną Szkołą nauczającą tańca w Śląsku.

Już w 1993 powstał nasz pierwszy Klub Tańca Sportowego „ADiK” , który już po roku działalności świętował pierwsze duże osiągnięcia swoich wychowanków, czyli 1 miejsce w klasie E na Mistrzostwach Okręgu Śląskiego zdobyte przez Mirosława Rybę i Barbarę Myszur  oraz 3 miejsce Marcina Delewskiego i Bożeny Jurczak.

Dzisiaj Stowarzyszenie Kultury FizycznejTaneczny Klub Sportowy „Śląska Szkoła Tańca” ma w swoim dorobku kilkadziesiąt par klas E do S.

Taneczny Klub Sportowy „Śląska Szkoła Tańca”. Pierwsza sportowa klasa mistrzowska A

Uzyskana dla Szkoły Tańca Mikołów przez parę Piotr Szczygieł i Patrycja Wasilewska. Pierwszą klasę międzynarodową S uzyskali Krzysztof Makielak i Milena Dzieniszewska (11 miejsce na Mistrzostwach Polski Latin w kategorii Youth – 16 do 18lat). Pierwsze sukcesy zagraniczne należały do pary Tomek Wężykowski i Patrycja Wasilewska na German Open Championships. Tomek jeszcze potem tańczył na United Kingdom Open Championships z Agatą Szwedą (film z foxtrotem w ich wykonaniu poniżej). Tomek obecnie trenuje w Londynie reprezentując DansWay Studio. Najświeższe wyniki par klasy S ma nadal tańcząca z sukcesami para Szymon i Kinga Harazim (zwycięzcy Pucharu Wieczystego 2016). Poznali się w naszej Szkole i jak wiele innych par zostali razem na resztę życia. Obecnie mają już swoje pary i kształcą się jako nauczyciele tańca.

W Śląskiej Szkole Tańca Mikołów

trenowali wielokrotni finaliści Mistrzostw Polski Hip Hop i Electric Boogie, którzy reprezentowali Polskę na Mistrzostwach Świata IDO (International Dance Organization) w 2008 i 2010. Także u nas uczyła sie Hip Hop’a Barbara Hartman z You Can Dance – II edycja Paryż. Obecnie Szkoła Tańca Mikołow oferuje m.in. Kurs Tańca Towarzyskiego, naukę Bachaty oraz zajęcia w Klubie Tańca dla Dorosłych… Od 1992 roku rzetelnie uczymy tańca we wszystkich naszych miastach, krzewiąc kulturę bycia, tańca i wreszcie życia, bo dla nas taniec to samo życie.

 

„…żyjemy tańcem, uczymy tańca, zapraszamy do tańca…”

Komentarze
0

Zostaw komentarz