Zapraszamy na 30-lecie Śląskiej Szkoły Tańca – Największy na Śląsku taneczny bal

Autor 0

Ponad 30 lat nauczania, 30 lat tańca, radości, zabaw, pokazów, turniejów i festiwali, nowych znajomości, par które taniec połaczył na stałe… 30 lat jakości, przekazywania wiedzy pozyskiwanej od najlepszych na świecie, a przede wszystkim 30 lat rzetelności w nauczaniu. To właśnie dzięki temu wszyscy nadal jesteście z nami. To nie miejsce zajęć tworzy Śląską Szkołę Tańca, lecz ludzie. Zarówno uczestnicy zajęć jak i instruktorzy tańca. Tworzą ją także, kompetencje i doświadczenie nauczycieli tańca, którzy swój pierwszy kontakt z tańcem mieli właśnie w naszej Szkole. Teraz z pasją, energią i wyjątkowym zaangażowaniem nauczają następne pokolenia, tak właśnie, następne pokolenia, bo już Wasze dzieci tańczą u nas. To oni swoją charyzmą, zarazili Was miłością do tańca i spowodowali, że od wielu lat wracacie, polecacie nas nowym adeptom sztuki tanecznej. To właśnie im powierzyliście swój pierwszy taniec weselny… a wielu z Was jest z nami prawie od samego początku i nadal z nami tańczy ! Już grubo ponad ćwierć wieku „…żyjemy tańcem, uczymy tańca, zapraszamy do tańca…”, zapewniając najwyższy na Śląsku poziom nauczania gwarantowany dyplomem Imperial Society of Teachers of Dancing (Królewskiego Towarzystwa Nauczycieli Tańca Wielkiej Brytanii) dobrze wiecie, że nie ma drugiej takiej Szkoły w naszym rejonie (cóż, egzaminy są bardzo wymagające, ale mniejsza o to). Jakość naszego nauczania tańca potwierdzają wyniki naszych absolwentów, od naszych maluszków, par sportowych klasy międzynarodowej S, poprzez dwukrotne reprezentowanie Polski na Mistrzostwach Świata w Hip Hop i Electric Boogie, wyniki na festiwalach Tańca Brzucha, do sukcesów naszych seniorów w kategorii 45-55 lat w Grand Prix Polski czy Pucharze Wieczystego… Nauka tańca u nas zawsze przekłada się na wyjątkowe umiejętności.

 

Nadszedł czas na kolejne, całościowe podsumowanie 30 lat działalności tanecznej. Niezwykłego czasu wielkiej radości i satysfakcji z Waszych małych i dużych tanecznych sukcesów, Waszych wesel, pierwszych tańców, wspólnych imprez i obozów tanecznych.

 

Nadszedł czas na świętowanie tego, nie byle gdzie bo w Domu Weselnym „Pod Różą”. Zapewniamy doskonały, a co najważniejsze, większy parkiet taneczny niż było to 5 lat temu. Ponieważ impreza wstępnie przewidziana jest na 9 godzin, czyli 9 godzin doskonałej muzyki, przewidzieliśmy nie jeden, jak to było na 25-leciu, a aż trzy ciepłe posiłki. Bawić wszystkich będzie, sprawdzony już przez Was, genialny 9-osobowy big band z Krakowa, który tak jak ostatnio grać będzie sety tematyczne, przebierać się, tańczyć i zapewniać Wam zabawę na jaką zasługuje świętowanie 30 lat Szkoły. Oczywiście planujemy także pokazy tańca i co tylko jeszcze da się docisnąć do imprezy, to do niej dodamy. Zrobimy wszystko byście byli co najmniej tak zadowoleni jak po 25-leciu.

Swój udział w naszym balu potwierdzili Anna i Lech Romankiewiczowie oraz Barbara i Wojciech Przemienieccy, czyli absolutne i bezsporne autorytety w Tańcach Standardowych (Ania i Leszek) oraz w Tańcach Latynoamerykańskich (Basia i Wojtek). Jesteśmy bardzo dumni, że wiele lat współpracowaliśmy z nimi oraz, że kolejny raz zagoszczą na naszym rocznicowym balu.

 

Największy na Śląsku bal, z okazji 30-lecia Śląskiej Szkoły Tańca tak jak wszystkie nasze imprezy, dostępny jest wyłącznie dla uczestników zajęć i absolwentów Śląskiej Szkoły Tańca oraz osób przez nas zaproszonych. Swoich znajomych będziecie mogli zaprosić, jeżeli zostaną miejsca po terminie rezerwacji.

 

Kochani ponieważ połowa miejsc na Bal jest już zarezerwowana, chcemy dodatkowo zmobilizować Was do działania, by zamknąć już temat balu i zająć się następnymi sprawami, takimi jak bal przebierańców, wyjazdowe warsztaty Salsy i Bachaty, letni obóz taneczny 2022…

 

Uwaga, uwaga!

Ogłaszamy zatem wszem i wobec, że w momencie, gdy ilość zarezerwowanych na balu miejsc pokryje nasze koszty balu, cena imprezy rosnąć będzie o 100 zł każdego miesiąca.
Będziemy Wam to ogłaszać na naszej stronie oraz w naszych mediach społecznościowych.
Nie potrzebujemy jak największej ilości uczestników, ponieważ nie planujemy na balu zarabiać, do balu na 25 lat dołożyliśmy ponad 5000 zł, bo było warto. Zatem streszczajcie się, a my zapewniamy, że będzie to wyjątkowa sobota!

 

Zapraszamy Was, przekażcie znajomym z tańca, waszym byłym i obecnym partnerom oraz partnerkom tanecznym i życiowym.

Przekażcie przyjaciołom bo jak zawsze, będzie się działo, a następny taki bal za ładnych parę lat.


Wielki Bal z okazji 30-lecia Śląskiej Szkoły Tańca Dariusz Kurzeja

Dom Weselny „Pod Różą” – Wojska (niedaleko Tarnowskich Gór i Bytomia)

Obowiązują stroje wieczorowo-balowe, przyjeżdżamy od 18.00

Wielki Bal zaczynamy tradycyjnie, Polonezem o godzinie 18.30

Grać będzie fenomenalny 9-osobowy big band z Krakowa,
znany już większości z Was z Balu na 25-lecie.
Oprócz dobrej zabawy z artystami,
nie zabraknie oczywiście pokazów tańca i innych atrakcji.
Do dyspozycji będzie ogromny parkiet na przepieknej sali.
W ogrodzie będziecie mogli złapać oddech po tanecznych szaleństwach,
a energii dostarczą Wam przepyszne posiłki serwowane podszas balu.

 

Menu:

  • deser, kawa, herbata bez ograniczeń
  • zimna płyta
  • I ciepła kolacja – główna
  • II ciepłe danie – kociołek zbójnicki
  • III ciepła danie – zupa cebulowa z kawałkami kurczaka
  • dodatkowo: woda bez ograniczeń, jeden sok na parę w cenie
  • napoje dodatkowe można kupić u kelnera – płatność gotówką (Cola, Fanta ok. 5zł, soki owocowe ok. 6zł)
  • alkohol we własnym zakresie (bez dodatkowych opłat korkowych itp. szopek)

 

Zapisy i szczegóły u Waszych instruktorów na zajęciach, we wszystkich naszych miastach. Szkoły Tańca Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Sosnowiec, Tarnowskie Góry i Tychy.
Bal dostępny wyłącznie dla obecnych i byłych absolwentów naszej Szkoły Tańca
oraz osób przez nas zaproszonych !

 

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest zapisanie u instruktora i wpłata. Ilość miejsc ograniczona 🙂. Przydział do stolików podamy Wam przed imprezą. Na stolikach będą wizytówki, a wy otrzymacie nr stolika. Dobierzcie się razem z Waszymi ulubionymi kompanami z zajęć tanecznych i poinformujcie o tym swojego instruktora!

 

Przydział stolików na Balu

Powyżej macie klika fotografii aktualnej sali…

 

a tak było 5 lat temu, teraz mamy większą salę, większy parkiet, więcej jedzenia i piękny podświetlony ogród…

i nadal mamy siebie 😉