Salsa Cubana - Kurs Tańca - Szkoła Tańca

Kurs Salsy Cubana – Stopień 3

Autor 0

Kurs Salsy Cubana – stopień 3, odbywa się zawsze po stopniu 2, więc nie musisz czekać, wystarczy kontynuować naukę tańca. Ponieważ Salsa to pojęcie niezwykle pojemne, czynimy na wyższych stopniach starania byście poznali różne jej elementy. Na trzecim stopniu nadal będziecie poznawać podstawowe figury Salsy Cubana, lecz szczególną uwagę zwrócimy na ich precyzyjne wykonanie, poznany akcje ciała, korpusu, specjalne izolacje, pomagające nam w prawidłowym tańczeniu, będziemy dodatkowo tańczyć „na raz” , „na trzy” oraz Son Cubano, a zabawa rytmami będzie z nami w salsowych sueltach. Spróbujemy Rumby Guaguanco, podstaw Reggaetonu, a Elegua czy Oya nie będą na obcy…i tak aż do Klubu Salsy Cubana (KSC) w Bytomiu. Osoby chcące kontynuować przerwaną wcześniej naukę także zapraszamy. Kurs Salsy Cubana stopnia 3 przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które poprzednie stopnie ukończyły w naszej Szkole Tańca.

Kurs Salsy Cubana to w naszej Szkole już tradycja. Nasz program nauczania świetnie się sprawdza dla każdego. Poznane figury Ruedy de Casino pozwolą Ci odnaleźć się w każdej Ruedzie na świecie. Zatem bawić się będziesz nie tylko z nami, ale wszędzie gdzie gra Salsa. Nie trzeba jej szukać za granicą, już dziś możesz bawić się na polskich plażach, na Mazurach, w Twoim i okolicznych miastach. Jeżeli chcesz trafić na najbliższą Salsotekę z dobrą muzyką, zapytaj instruktorów na zajęciach. Zawsze pamiętaj też o naszym cotygodniowym, czwartkowym roztańczeniu w najbardziej klimatycznym lokalu w Bytomiu – impreza jest zamknięta i przeznaczona wyłącznie dla uczestników naszych zajęć.  Zapraszamy do kontynuacji przygody z Salsą !

Jeżeli chcesz kontynuować Naukę Salsy Cubana od 3 stopnia skontaktuj się z nami. Dowiesz się kiedy rozpocznie się interesujący Cię poziom.

Tel. +48 516 049 049

Zapraszamy na naukę Salsy od podstaw:

Uwaga ! Zawsze zanim podejmiesz decyzję by do nas przyjść upewnij się najpierw, na naszej stronie, telefonicznie lub sms-em, czy termin i miejsce pozostały aktualne. Wszelkie zmiany pojawią się w pierwszej kolejności tutaj oraz na starej stronie naszej  Szkoły Tańca. Kurs Salsy Cubana przeznaczony jest dla młodzieży starszej i osób dorosłych. U nas nigdy nie ma potrzeby przychodzenia w parze. Zawsze natomiast obowiązuje zmienne obuwie… U nas nie ma wcześniejszych zapisów i wpłacania pieniędzy, żadnych kilkumiesięcznych umów i „promocji” typu „zapłać za 10 zajęć, to 21 będą gratis” :). Zabierz ze sobą zmienne obuwie i po prostu przyjdź na pierwsze spotkanie, zobacz jak prowadzone są zajęcia i dopiero zadecyduj o zapisaniu się na zajęcia. Za pierwsze zajęcia zapłacisz dopiero jeżeli zdecydujesz się zostać z nami. To dotyczy wszystkich form tanecznych w Śląskiej Szkole Tańca….

Dla wszystkich naszych absolwentów oferujemy także, działający od 1992 roku, atrakcyjny system zniżek na naukę tańca, dla wszystkich uczestników naszych zajęć : 

  • 20 % zniżki gdy powtarzasz jakiś Kurs Salsy
  • 50 % zniżki przy powtarzaniu każdego stopnia, gdy już ukończysz cały Kurs Salsy, po zdanym egzaminie 6 stopnia 
  • 100 % zniżki na wszystkie stopnie Kursu Salsy dla członków Klubu Salsy Cubana dla Dorosłych 
  • Tylko w Śląskiej Szkole Tańca po ukończeniu 6 stopnia Kursu Tańca Towarzyskiego, Salsy Cubana lub Bachaty z Kizombą za zajęcia kursowe zapłacicie połowę lub zupełnie nic (członkowie klubów).

Organizujemy Kursy Salsy w Bytomiu, Katowicach, Tychach i Mikołowie. Kurs Salsy odbywa się raz w tygodniu i trwa godzinę (60 minut). Cały jeden stopień trwa osiem tygodni i zawsze masz możliwość odrobienia sobie opuszczonych zajęć w innej grupie salsowej.

Mamy przygotowane dla Ciebie sześć stopni Kursu Salsy i po każdym stopniu uczestnicy sami decydują czy kontynuować naukę tańca na wyższych stopniach. Każdy jeden stopień kończy się zamkniętą tematycznie całością, czyli zestawem techniki tańca i prowadzenia, suelt salsowych, podstawami Orishas, elementami reggaetonu, Rumby Guaguanco i figur salsowych. 

Ukończyłeś Kurs Salsy Cubana stopnia drugiego ?
Witaj na trzecim !W naszej Szkole Tańca możesz tańczyć również gdy ukończysz Kurs Salsy Cubana. Mamy dla Ciebie Klub Salsy w Bytomiu, gdzie już wiele lat, spotykają się osoby, którym często kubańska muzyka i taniec zapadły głęboko w serce. Radośni, pracowici, spragnieni nowości zapaleńcy, spotykają się w Klubie, by wspólnie bawić się, tańczyć, katować swoje ciało, zmagać się z ciekawymi sueltami i najnowszymi nudosami kubańskimi. Masz także możliwość wyjazdów z nami na warsztaty oraz najlepsze polskie i zagraniczne festiwale Salsy. Możesz bawić się na wszelkich imprezach i zabawach tanecznych naszej Szkoły Tańca. Możesz szaleć z nami w górach na Sylwestra, tańczyć z nami kilka godzin dziennie, na Obozach Tanecznych

Bo my „…Żyjemy tańcem, uczymy tańca, zapraszamy do tańca !…”

Komentarze
0

Zostaw komentarz