Salsa Cubana - Kurs Tańca - Szkoła Tańca

Salsa Cubana – Stopień 2

Autor 0

Salsa Cubana – Stopień 2, to zajęcia Salsy przeznaczone wyłącznie dla osób, które pierwszy stopień ukończyły w naszej Szkole Tańca. Poznasz kolejne szczegóły techniki tańca i utrwalisz sobie poznane, różne rytmy. Będzie więcej styllingu, oczywiście dodamy nowe figury taneczne i pobawimy się znowu Ruedą de Casino. Poćwiczymy prowadzenie we wszelkich poznanych do tej pory nudosach. Czeka Cię kolejny stopień wtajemniczenia 😉 Słowem, cały czas do przodu. Poznane kroki zawsze możesz poćwiczyć z innymi kursantami, na naszych czwartkowych roztańczeniach, zabawach tanecznych (Andrzejki, Bal Przebierańców) oraz tematycznych imprezach z Salsą, Bachatą i Kozombą (Leśniczówka Jungle Party czy Hungarian Mountain). Baw się z nami !

Salsa Cubana – stopień 2, zawsze startuje po stopniu 1 i tak kontynuujemy zajęcia, aż do stopnia 6 i Klubu Salsy Cubana. Wszystkie stopnie prowadzimy dla Was w Bytomiu, Katowicach, Mikołowie i Tychach. Ślaska Szkoła Tańca działa nieprzerwanie od 1992 roku i systematycznie się rozwija powiększając swoją ofertę. Dla Was kilka razy w roku szkolimy się u najlepszych na świecie tancerzy, nauczycieli Salsy. Dzięki temu nasza wiedza jest stale na czasie, a nasi kursanci tańczą najnowsze i najpopularniejsze figury taneczne. Nasze wieloletnie doświadczenie w nauczaniu tańca w parach zapewni Wam fachową wiedzę i rzetelność zajęć tanecznych… Zapraszamy do Salsy we wszystkich naszych miastach !

Jeżeli chcesz kontynuować Naukę Salsy Cubana od 2 stopnia skontaktuj się z nami. Dowiesz się kiedy rozpocznie się interesujący Cię stopień.

Tel. +48 516 049 049

Zapraszamy na kursy Salsy od podstaw:

Uwaga ! Zanim zmobilizujesz się by przyjść na nasze zajęcia potwierdź sobie, na naszej stronie, telefonicznie (516 049 049) lub sms-em, czy termin i miejsce pozostały bez zmian. Jeżeli bedą jakieś zamiany terminów, pojawią się w pierwszej kolejności na starej stronie internetowej –  Szkoła Tańca oraz tutaj. Nasze Kursy Salsy Cubana przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Od wielu lat nie ma potrzeby by przychodzić w parze. Obowiązuje zmienne obuwie… U nas nie ma wcześniejszych przedpłat i zapisów, żadnych umów i „promocji” typu „zapłać za 10 zajęć, to 17 będą gratis”. Zabierz po prostu obuwie na zmianę i przyjdź na pierwsze zajęcia, zobacz, spróbuj swoich sił i dopiero zadecyduj o kontynuacji nauki Salsy w naszej Szkole. Zawsze za pierwsze zajęcia zapłacisz jeżeli już zadecydujesz by zostać z nami. To dotyczy wszystkich form tanecznych w Śląskiej Szkole Tańca….

Oferujemy Ci także także, działający od 1992 rokusystem zniżek na kursy tańca : 

  • 20 % zniżki przy powtarzaniu danego stopnia Kursu Salsy
  • 50 % zniżki przy powtarzaniu stopnia Kursu Salsy, po uprzednio zdanym egzaminie VI stopnia 
  • 100 % zniżki na wszystkie stopnie Kursu Salsy dla członków Klubu Salsy dla Dorosłych 
  • Tylko w Śląskiej Szkole Tańca po ukończeniu VI stopnia Kursu Tańca Towarzyskiego, Salsy Cubana lub Bachaty z Kizombą za zajęcia kursowe zapłacicie połowę lub zupełnie nic.

Obecnie nasza Szkoła Tańca organizuje Kursy Salsy w Bytomiu, Katowicach, Tychach i Mikołowie. Kursy Salsy odbywają się raz w tygodniu i trwają godzinę (60 minut). Jeden stopień trwa osiem tygodni. U nas zawsze istnieje możliwość odrobienia sobie opuszczonych zajęć w innej grupie salsowej.

Każdego roku realizujemy sześć stopni Kursu Tańca, więc kompletny Kurs Salsy trwa rok, a po każdym stopniu sam/sama decydujesz czy kontynuować naukę na wyższych stopniach. Każdy stopień kończy się zamkniętym tematem, czyli umiejętnościami technicznymi, elementami prowadzenia, suelt salsowych. Na wyższych stopniach dodatkowo podstawami Orishas, reggaetonu, Rumby Guaguanco i figur salsowych. Na każdych zajęciach mamy ćwiczenia izolacyjne. Poznajemy Salsę Cubana „na raz” i „na trzy”, byście bez problemowo odnaleźli się w parze na absolutnie każdej salsowej imprezie. Zaczynamy bardzo spokojnie. 

Salsa Cubana – stopień 2, jest właśnie dla Ciebie !

 

Tylko u nas możesz kontynuować swój taneczny rozwój również po Kursach Salsy Cubana. W Klubie Salsy dla Dorosłych w Bytomiu, co tydzień spotykają się salsowi zapaleńcy, by wspólnie bawić się, tańczyć, katować swoje ciało, zmagać się z ciekawymi sueltami i nieprzeciętnymi nudosami kubańskimi. Masz także możliwość wyjazdów z nami na najlepsze polskie i zagraniczne festiwale Salsy Cubana. Możliwość brania udziału we wszelkich imprezach tematycznych jak Leśniczówka Jungle Party  oraz zabawach tanecznych naszej Szkoły Tańca jak Bal Przebierańców. Możesz szaleć z nami w górach na naszych warsztatach Hungarian Mountin, tańczyć z nami kilka godzin dziennie, na Obozach Tanecznych, brać udział w szkoleniach specjalnych oraz warsztatach tańca.

Jeżeli masz chwilę to poczytaj o nas i dowiedz się więcej. Ogrom informacji o nas znajdziesz na starej stronie internetowej Szkoła Tańca Katowice, która choć bardzo już wiekowa zawiera wszystko co przez lata w Śląskiej Szkole Tańca się działo. Znajdziesz tam ponad 10.000 zdjęć. Zdjęć, które najlepiej obrazują Ci nasza szeroką działalność oraz pokażą jak wielkie znaczenie ma taniec w naszej Szkole.

Możesz też odwiedzić profil społecznościowy naszej na Szkoły Tańca na Facebook’u, bo wszystko co aktualne właśnie tam pojawia się pierwsze. Od 22 grudnia 2011 przybyło nam już ponad 3000 fanów ! Mamy nadzieję, że i Ty zostaniesz naszym zwolennikiem. 

Jeżeli chcesz zobaczyć filmy z wychowankami naszej Szkoły lub filmy z różnych szkolnych wydarzeń, odwiedź kanał Śląska Szkoła Tańca na YouTube ! Znajdziesz tam nawet film sprzed 20 lat, z pokazu naszej Szkoły gdy współpracowaliśmy z Klubem Garnizonowym w Bytomiu. Na bieżąco możesz obserwować nas na Instagramie,

Najlepiej jednak jak zapytasz o nas swoich znajomych, jeżeli u nas uczyli się tańca.
Przyjdź do nas i się przekonaj !

Bo my „…Żyjemy tańcem, uczymy tańca, zapraszamy do tańca !…”

 

Komentarze
0

Zostaw komentarz