Szkoła Tańca Tychy

Szkoła Tańca Tychy

Autor 0
 • SZKOŁA TAŃCA TYCHY 1992

  Szkoła Tańca Tychy działa dla Ciebie prawie początku działalności Śląskiej Szkoły Tańca Dariusz Kurzeja.

  Pierwsze nasze Kursy Tańca w Tychach, stopni 1 do 6, uruchomiliśmy w Klubie Osiedlowym „Tęcza”. Ponieważ nasi kursanci chcieli kontynuować naukę tańca towarzyskiego, powołaliśmy do życia pierwszy w Tychach Klub Tańca dla Dorosłych. Nasza Nesajem (Dominika) wprowadziła specjalnie dla pań Taniec Brzucha. Taniec dla dzieci w Tychach opierał się o dwie formy. Najpierw taniec towarzyski, a wkrótce potem, po raz pierwszy wtedy w Tychach, Hip Hop.

  Śląska Szkoła Tańca Tychy ma już ponad 30 lat! Jesteśmy dla Was w Tychach prawie od początku istnienia Szkoły.

  Obecnie możemy Cię zaprosić na Kurs Tańca Towarzyskiego, naukę gorącej kubańskiej Salsy. Gdyby było Ci za mało, możesz doskonalić swój taniec w Klubie Tańca dla Dorosłych oraz Klubie Salsy Cubana.

  Na regularne zajęcia taneczne zapraszamy do Zespołu Szkół Specjalnych nr 8 w Tychach. Ulica Edukacji 21 (wejście bezpośrednio na salę, z tyłu szkoły od ul. Filaretów)

 • Dział 2

Śląska szkoła tańca Tychy poleca nowe kursy tańca :

Jeżeli nie ma tu zajęć, które Cię interesują, sprawdź w najbliższym mieście lub zadzwoń do nas. Zapytaj o najbliższe planowane zajęcia taneczne w Tychach.

Tel. +48 516 049 049

„…żyjemy tańcem, uczymy tańca, zapraszamy do tańca…”

Uwaga ! Zawsze zanim podejmiesz decyzję, by do nas przyjść upewnij się, na naszej stronie www, telefonicznie lub sms-em, czy termin i miejsce pozostały aktualne. Wszelkie zmiany pojawią się w pierwszej kolejności na naszej obecnej oraz starej stronie www.taniec.slask.pl.
Kursy Tańca przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych.

Nie ma potrzeby przychodzenia parami. Obowiązuje zmienne obuwie

 

 

Wyłącznie dla absolwentów Śląskiej Szkoły Tańca Tychy oferujemy, działający od 1992 roku, atrakcyjny system zniżek na kursy tańca, dla wszystkich uczestników naszych zajęć :

 • 20 % zniżki przy powtarzaniu danego stopnia Kursu Tańca
 • 50 % zniżki przy powtarzaniu stopnia po zdanym egzaminie VI stopnia.
  Tylko w Śląskiej Szkole Tańca po ukończeniu wszystkich sześciu stopni za Kurs Tańca, Salsy Cubana lub Bachaty z Kizombą, zapłacisz 60 zł miesięcznie !
 • 100 % zniżki na Kursy Tańca dla członków Klubów Tanecznych dla Dorosłych. Dlatego codziennie możesz tańczyć na Kursach Tańca naszej Szkoły zupełnie gratis, a dodatkowo, w Klubie Tańca rozwijasz swoją technikę tańca !
 • 100 % zniżki na wszystkie zajęcia Klubów Tanecznych dla Dorosłych dla członków Klubu Tańca Sportowego

 

 

U nas nie ma wcześniejszego wpłacania pieniędzy, zapisów, żadnych wielomiesięcznych umów i „promocji” typu „zapłać za 10 zajęć, dostaniesz sznurówki gratis” :). Zabierz po prostu zmienne obuwie i przyjdź na pierwsze spotkanie, zobacz, spróbuj i dopiero zadecyduj o kontynuacji nauki w naszej Szkole. Za pierwsze zajęcia zapłacisz jeżeli spełnią Twoje oczekiwania. To dotyczy wszystkich form tanecznych w Śląskiej Szkole Tańca Dariusz Kurzeja – Tychy.

Śląska Szkoła Tańca Tychy

Certficate Imperial Society of Teachers of Dancing – tylko Śląska Szkoła Tańca Tychy

czyli Dyplom Królewskiego Towarzystwa Nauczycieli Tańca Wielkiej Brytanii. Dyplom Ministerstwa Kultury i Sztuki w Warszawie o kierunku taniec oraz I Kategoria Instruktorska- Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Katowicach. To jest właśnie to co zdecydowanie wyróżnia Śląską Szkołę Tańca we wszystkich miastach, w których prowadzimy zajęcia taneczno-sportowe.

Nasza systematyczna praca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz stały rozwój naszych instruktorów, szkolenie i uzyskiwanie nowych kwalifikacji gwarantuje Ci najwyższy poziom nauczania oraz jakość przekazanej wiedzy.

Zgromadzona wiedza pozwala nam dzisiaj na sędziowanie

przeglądów, festiwali i turniejów tańca sportowego. Zawodów Hip hop’a, Mambo, Elecric Boogie, Disco Dance i Show Dance. Od międzyklubowych turniejów do Mistrzostw Polski włącznie. Szkoła Tańca Tychy jest najbardziej doświadczoną i rzetelną Szkołą nauczającą tańca w Śląsku. Już w 1993 powstał nasz pierwszy Klub Tańca Sportowego „ADiK”. Po roku działalności świętował pierwsze duże osiągnięcia swoich wychowanków, czyli 1 miejsce w klasie E na Mistrzostwach Okręgu Śląskiego zdobyte przez Mirosława Rybę i Barbarę Myszur  oraz 3 miejsce Marcina Delewskiego i Bożeny Jurczak… dzisiaj stowarzyszenie kultury fizycznejTaneczny Klub Sportowy „Śląska Szkoła Tańca” ma w swoim dorobku kilkadziesiąt par klas E do S.

Taneczny Klub Sportowy „Śląska Szkoła Tańca”. Pierwszą sportową klasę mistrzowską A

uzyskała dla naszej szkoły para Piotr Szczygieł i Patrycja Wasilewska. Pierwszą klasę międzynarodową S uzyskali Krzysztof Makielak i Milena Dzieniszewska (11 miejsce na Mistrzostwach Polski Latin w kategorii Youth – 16 do 18lat). Pierwsze sukcesy zagraniczne należały do pary Tomek Wężykowski i Patrycja Wasilewska na German Open Championships. Tomek jeszcze potem tańczył na United Kingdom Open Championships z Agatą Szwedą (film z foxtrotem w ich wykonaniu poniżej). Tomek obecnie trenuje w Londynie reprezentując DansWay Studio. Najświeższe wyniki par klasy S ma nadal tańcząca z sukcesami para Szymon i Kinga Harazim (zwycięzcy Pucharu Wieczystego 2016). Poznali się w naszej Szkole i jak wiele innych par zostali razem na resztę życia. Obecnie mają już swoje pary i kształcą się jako nauczyciele tańca.

W Śląskiej Szkole Tańca Tychy

trenowali finaliści Mistrzostw Polski Hip Hop i Electric Boogie, którzy reprezentowali Polskę na Mistrzostwach Świata IDO (International Dance Organization) w 2008 i 2010. Także u nas uczyła sie Hip Hop’a Barbara Hartman z You Can Dance – II edycja Paryż. Obecnie Szkoła Tańca Tychy oferuje m.in. Kurs Tańca Towarzyskiego, naukę Salsy Cubana, Bachaty i Kizomby oraz zajęcia w Klubie Tańca dla Dorosłych… Od 1992 roku rzetelnie uczymy tańca we wszystkich naszych miastach, krzewiąc kulturę bycia, tańca i wreszcie życia, bo dla nas taniec to samo życie.

 

„…żyjemy tańcem, uczymy tańca, zapraszamy do tańca…”

Komentarze
0

Zostaw komentarz