Szkoła Tańca Tychy

Szkoła Tańca Tychy – na początku działalności Śląskiej Szkoły Tańca, była najbardziej wysuniętą naszą placówka. Pierwsze nasze Kursy Tańca w Tychach, uruchomiliśmy w Klubie Osiedlowym “Tęcza”. Wkrótce powstał tam Klub Tańca dla Dorosłych, dzieci miały zajęcia z Hip Hop’a i tańca towarzyskiego, a Nesajem prowadziła Taniec Brzucha. Dzisiaj niektóre formy tańca zabraliśmy z Tych, ale pojawiły się nowe, takie jak Salsa Cubana, Bachata i Kizomba. Jesteśmy dla Was w Tychach prawie od początku istnienia naszej Szkoły. Kiedy w Katowicach pracowaliśmy by uzyskać takie uprawnienia by móc jeszcze rzetelniej prowadzić swoją Szkołę Tańca, pierwsi członkowie Klubu Tańca dla Dorosłych w Tychach wyjeżdżali już na swój pierwszy obóz taneczny.

Certficate Imperial Society of Teachers of Dancing (Dyplom Królewskiego Towarzystwa Nauczycieli Tańca), Dyplom Ministerstwa Kultury i Sztuki w Warszawie, o kierunku taniec oraz I Kategoria Instruktorska Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Katowicach to jest właśnie to zdecydowanie wyróżnia Śląską Szkołę Tańca we wszystkich miastach, w których prowadzimy zajęcia. Nasza praca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz stałe rozwijanie się, szkolenie i uzyskiwanie nowych kwalifikacji umożliwia nam dzisiaj sędziowanie przeglądów, festiwali i turniejów tańca sportowego, Hip hop’a, Mambo, Elecric Boogie, Disco Dance i Show Dance, do Mistrzostw Polski w tych tańcach włącznie. Szkoła Tańca Tychy jest najbardziej doświadczoną i rzetelną Szkołą nauczającą tańca w Śląsku. W 1993 powstał nasz Klub Tańca Sportowego “ADiK” ,który już po roku działalności świętował pierwsze duże osiągnięcia swoich wychowanków, czyli 1 miejsce w klasie E na Mistrzostwach Okręgu Śląskiego zdobyte przez Mirosława Rybę i Barbarę Myszur  oraz 3 miejsce Marcina Delewskiego i Bożeny Jurczak… dzisiaj stowarzyszenie kultury fizycznej – Taneczny Klub Sportowy “Śląska Szkoła Tańca”, ma w swoim dorobku kilkadziesiąt par klas E do S. Pierwszą klasę mistrzowską A uzyskała dla naszej szkoły para Piotr Szczygieł i Patrycja Wasilewska. Pierwszą klasę międzynarodową S uzyskali Krzysztof Makielak i Milena Dzieniszewska (11 miejsce na Mistrzostwach Polski Latin w kategorii Youth). Pierwsze sukcesy zagraniczne należały do pary Tomek Wężykowski i Patrycja Wasilewska na Stuttgart Open. Tomek jeszcze potem tańczył na UK Open z Agatą Szwedą (film powyżej), a obecnie tańczy w Londynie w DansWay Studio. Najświeższe wyniki par klasy S ma nadal tańcząca z sukcesami para Szymon i Kinga Harazim (zwycięzcy Pucharu Wieczystego 2016). Poznali się w naszej Szkole i tak im zostało. Obecnie mają już swoje pary i uczą się jako nauczyciele tańca. Wiele innych par małżeńskich poznało się w naszej Szkole, Mirek i Bożena, Krzysiek i Gosia, Zbyszek i Ola, Adam i Ania, Jurek i Alicja…  W Śląskiej Szkole Tańca trenowali finaliści Mistrzostw Polski Hip Hop i Electric Boogie, którzy reprezentowali Polskę na Mistrzostwach Świata International Dance Organization w 2008 i 2010. Także u nas uczyła sie Hip Hop’a Barbara Hartman z You Can Dance – II edycja Paryż. Obecnie Szkoła Tańca Tychy oferuje m.in. Kursy Tańca, naukę Salsy Cubana, Bachaty i Kizomby oraz zajęcia w Klubie Tańca dla Dorosłych… Od 1992 roku rzetelnie uczymy tańca we wszystkich naszych miastach, krzewiąc kulturę bycia, tańca i wreszcie życia, bo dla nas taniec to samo życie.

 

“…żyjemy tańcem, uczymy tańca, zapraszamy do tańca…”

Szkoła Tańca Tychy poleca - nowe kursy tańca:

Jeżeli nie ma tu zajęć, których szukasz, zadzwoń do nas i zapytaj o najbliższe zajęcia taneczne planowane w Twoim mieście.

Tel. +48 516 049 049

Uwaga ! Zawsze zanim zmobilizujesz się by do nas przyjść upewnij się, na naszej stronie, telefonicznie lub sms-em, czy termin i miejsce pozostały aktualne. Wszelkie zmiany pojawią się w pierwszej kolejności na naszej stronie www.taniec.slask.pl.
Kursy Tańca przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Nie ma potrzeby przychodzenia parami. Obowiązuje zmienne obuwie

 

 

Wyłącznie dla naszych absolwentów oferujemy także, działający od 1992 roku, atrakcyjny system zniżek na kursy tańca, dla wszystkich uczestników naszych zajęć :

  • 20 % zniżki przy powtarzaniu danego stopnia Kursu Tańca
  • 50 % zniżki przy powtarzaniu stopnia po zdanym egzaminie VI stopnia. Tylko w Śląskiej Szkole Tańca po ukończeniu VI stopnia Kursu Tańca, Salsy Cubana, lub Bachaty z Kizombą za zajęcia kursowe będziecie płacić 50 zł miesięcznie ! Dotyczy to oczywiście stylu tanecznego, którego kurs ukończyliście.
  • 100 % zniżki na Kursy Tańca dla członków Klubów Tanecznych dla Dorosłych
  • 100 % zniżki na zajęcia Klubów Tanecznych dla Dorosłych dla członków Klubu Tańca Sportowego

 

U nas nie ma wcześniejszego wpłacania pieniędzy, zapisów, żadnych umów i “promocji” typu “zapłać za 10 zajęć, będzie taniej” :). Zabierz po prostu zmienne obuwie i przyjdź na pierwsze spotkanie, zobacz, spróbuj i dopiero zadecyduj o kontynuacji nauki w naszej Szkole. Za pierwsze zajęcia płacicie jeżeli będziecie zadowoleni. To dotyczy wszystkich form tanecznych w Śląskiej Szkole Tańca.

Komentarze
0

Zostaw komentarz