Taniec Brzucha od podstaw – Bytom – 11 września 17.30

  • 11.09.2024
  • 17:30 - 18:30
  • I stopień - od podstaw

Taniec Brzucha – Bellydance. Bytom środy- masz czas wolny? Chcesz poznać jego podstawy? Chcesz poruszać się z wdziękiem i seksapilem? Dołącz do nas !

Bytomiu, zajęcia początkującej grupy Tańca Brzucha odbywają się w Spółdzielczym Klubie Sezam (osiedle Arki Bożka). Zapraszamy zawsze w środy o godzinie 17.30. Do nauki tańca od podstaw zapraszamy osoby z Bytomia i okolic lub osoby, które akurat wtorek przeznaczyły na czas dla siebie i chcą spróbować czegoś nowego i egzotycznego. Nasza Szkoła organizuje zajęcia Tańca Brzucha prawie od początku działalności, a nasze grupy taneczne, prezentujące tę formę możecie zobaczyć na naszym kanale YouTube – Śląska Szkoła Tańca.  Nasza Szkoła Tańca ma największe na Śląsku tradycje w nauczaniu wszelkich form tańca oraz niedoścignione, wieloletnie doświadczenie (rok założenia Szkoły 1992). Zapraszamy na zajęcia także osoby, które z różnych przyczyn kiedyś przerwały naukę tego tańca, a teraz chcą kontynuować swoją edukację taneczną. Instruktorka pomoże przy wyborze odpowiedniej grupy.

Zawsze zanim zmobilizujesz się by do nas przyjść upewnij się, na naszej stronie, telefonicznie lub sms-em, czy termin i miejsce pozostały aktualne. Wszelkie zmiany pojawią się w pierwszej kolejności na starej stronie naszej  Szkoły Tańca oraz tutaj. Kursy Tańca Brzucha przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Zawsze obowiązuje zmienne obuwie, a o odpowiednim ubiorze dowiesz się bezpośrednio od instruktora na pierwszych zajęciach… U nas nie ma wcześniejszego wpłacania pieniędzy, żadnych umów i „promocji” typu „zapłać za 10 zajęć, będzie taniej i jeszcze dostaniesz pluszowego kota” :). Zabierz po prostu zmienne obuwie i przyjdź na pierwsze spotkanie, zobacz, spróbuj i dopiero zadecyduj o kontynuacji nauki w naszej Szkole. Za pierwsze zajęcia zapłacisz jeżeli zdecydujesz się zostać z nami. To dotyczy wszystkich form tanecznych w Śląskiej Szkole Tańca….

Obecnie nasza Szkoła organizuje naukę Tańca Brzucha w Bytomiu. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają godzinę (60 minut).

Każdego roku realizujemy podstawowy program nauki Tańca Brzucha, a uczestnicy sami decydują czy i jak długo kontynuować naukę. 

W grupie początkującej wystarczy wiedzieć, która to prawa, a która lewa noga !

 

Organizator

Śląska Szkoła Tańca Dariusz Kurzeja Taniec Brzucha

Lokalizacja zajęć: Śląska Szkoła Tańca Bytom
Spółdzielczy Klub Sezam, Chorzowska 57B

Telefon: 516 049 049
(pon - pt 10.00 - 15.00)

www.taniec-slask.pl