• Nagłośnienie i oświetlenie małych Imprez

  bal, wesele, studniówka, rocznica, Sylwester, firmowe party
  nagłośnimy, oświetlimy, zapewnimy DJ-a ...
  Zadzwoń!
 • Nagłośnienie i oświetlenie małych imprez

  dobra jakość dźwięku, ciekawe efekty świetlne
  muzyka odpowiednio dobrana do imprezy
  Zadzwoń!
 • Nagłośnienie i oświetlenie małych imprez

  salsoteka, maratony Zumby, wieczorki taneczne
  imprezy w plenerze
  Zadzwoń!

Przy okazji organizacji sportowych turniejów tańca oraz festiwali tańca zgromadziliśmy trochę sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego wraz z okablowaniem i konstrukcjami i statywami do jego montażu. Mamy zatem możliwość szczegółowego dopracowania każdej małej (do 300 osób) imprezy tanecznej. Przygotowywaliśmy wesela, studniówki, bale przebierańców, rocznice – 25 lat małżeństwa, działalności firmy… kilkukrotnie organizowaliśmy Sylwestra w górach, plenerowe salsoteki i wieczorki taneczne.

Nasi DJ-e zagrają dla Was muzykę na zamówienie, każdy rodzaj, od najprostszych tematycznie kawałków weselnych, poprzez muzykę latynoamerykańska, jazzowe standardy taneczne, rock, do house’u, reggae i hip hop’a… Gramy wyłącznie muzykę pozyskaną legalnie (ok. 500 stale uzupełnianych płyt oraz muzyka zakupiona w internecie) i opłacamy prawa autorskie !
Nasza Szkoła Tańca ma własne nagłośnienie, kilka różnych zestawów, od 300W do 2700W (HK Audio, JBL, Yamaha, Laney), mikser 14 kanałowy Yamaha. Mamy statywy i konstrukcje do zamontowania lub zawieszenia osprzętu na wysokości maks. 4 metrów. Nasze obecne oświetlenie to 8 x PAR 36 1000W każdy z filtrami, 20 x PAR 36 LED DMX, dwie konsole DMX, 6 x skaner DMX, dwa efekty DMX, efekt diament, efekt rotokolor, mały stroboskop, duży stroboskop DMX, średnia kula lustrzana do zawieszenia i komplet oświetlaczy z filtrami 8 szt. mała wytwornica dymu, laser kolorowy DMX, mikrofony przewodowe i bezprzewodowe. Mamy własną rozdzielnicę 3-fazową z przyłączem 64A i przejściówką na stare gniazda 3-fazowe, przedłużacz 3-fazowy ok. 20m. Na imprezy w plenerze mamy agregat prądotwórczy ze stabilizatorem 2000W. Potrzebny sprzęt dostarczamy naszym transportem, musimy mieć na miejscu, możliwość zaparkowania przyczepy jak najbliżej miejsca przeznaczenia.


Nagłaśnialiśmy i oświetlaliśmy :

 

1. Wesela
2. Bale przebierańców
3. Imprezy rocznicowe
4. Wieczorki taneczne
5. Bale sylwestrowe
6. Festiwale Tańca
7. Mistrzostwa Śląska w Tańcu Sportowym
8. Grand Śląska Prix „Pierwszy Krok”
9. Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym
10. Studniówki
11. Szkolne dyskoteki
12. Salsoteki


Nagłośnienie i oświetlenie małych imprez

NASZE PRZYGOTOWANIE IMPREZY TO PEWNOŚĆ, WSPARCIE TECHNICZNE I REALIZACJA WASZYCH POMYSŁÓW,

DOSTOSUJEMY SIĘ DO KAŻDEGO WNĘTRZA I CHARAKTERU IMPREZY

Kontakt

Co, gdzie i kiedy decydujecie sami, sami określicie jaki zakres naszej pomocy jest wam potrzebny do zrealizowania Waszego pomysłu ! Kalkulacja każdej imprezy jest indywidualna i zależna od ilości potrzebnego sprzętu (przywiezienie i zainstalowanie) oraz czasu trwania imprezy, praca DJ-a to wyłącznie czas imprezy. Do kwoty imprezy doliczyć należy koszt transportu, generalnie dojeżdżamy z Bytomia.

Po ustaleniu czego potrzebujecie oraz razie pytań, konsultacji, zadzwońcie !
+48 516 049 049