• Pierwszy Taniec Weselny

  przygotuj się na ten szczególny moment
  Zadzwoń!
 • Taniec Weselny

  zrób wrażenie na gościach
  Zadzwoń!
 • Pierwszy Taniec Weselny

  zadbaj o to aby ten dzień był wyjątkowy
  Zadzwoń!

Pierwszy taniec weselny – skąd ten stres?

Nigdy nie rozumiałem dlaczego narzeczeni tak bardzo przejmują się pierwszym tańcem, nie ślubem, dokumentami, kościołem, gośćmi… a właśnie tym jak wykonają swój pierwszy taniec. Okazało się, że zrozumienie przyszło dopiero gdy sam musiałem z moją ukochaną żonką, przebrnąć przez tę gehennę. Jako wielki tancerz, sędzia, trener par sportowych, a wreszcie choreograf wielu pierwszych tańców, wymiękłem i prawie się wyłożyłem na parkiecie.

Specjalnie dla Was opracowane lekcje tańca, przygotowujące zarówno do pierwszego tańca młodej pary jak i do całonocnego weselnego szaleństwa. Zaproponujemy Wam rozwiązania idealne dla Was, do Waszej ulubionej muzyki… wszystko jak na tacy, od wejścia na parkiet po ukłon…

Nie wiedzieć czemu, choćby nie wiadomo jak się do ślubu i wesela przygotować, zawsze pojawia się jakaś niepewność. Czego jeszcze nie dopilnowaliśmy?
…a już pierwszy taniec weselny spędza nam sen z oczu i powoduje jakiś wewnętrzny paraliż…
Zupełnie niepotrzebnie…

 

Jeżeli zdacie się na profesjonalistów, którzy od ponad 30 już lat przygotowują narzeczonych na ten moment, którzy przerabiali już absolutnie wszystko, od najprostszego pierwszego tańca weselnego, poprzez dopasowanie tańca do ulubionej muzyki narzeczonych, specjalnie przygotowany taniec z rodzicami, pokaz nowożeńców z atrakcyjnymi figurami i pozami akrobatycznymi…

… do indywidualnego wedding show, czyli specjalnie przygotowanego show pary młodej, w stylu tańca z gwiazdami do odpowiednio zmiksowanej muzyki łączącej, różne tańce i style, a także często prawie kabaretowe widowisko.
Potrafimy sprawić by Wasz pierwszy weselny taniec na długo zapadł w pamięci zaproszonych gości, a jeszcze wiele lat po ślubie wzbudzał radość i uśmiech na twarzy…

Zaczniemy od najprostszych kroków i połączeń, a w miarę opanowywania nowych umiejętności doszlifujemy Wasz pierwszy taniec najlepiej jak to możliwe. Zajęcia dostosujemy do Was i Waszych umiejętności.
Cały czas instruktor będzie wyłącznie do Waszej dyspozycji, a długość i częstotliwość zajęć dopasujemy do Waszych możliwości.
Razem wybierzecie muzykę do pierwszego tańca lub wspólnie dopasujemy pierwszy taniec do Waszej ulubionej melodii.
Poznacie tylko te techniki tańców, które przypadną Wam do gustu.

Do wyboru macie wszystkie 10 tańców towarzyskich ze Światowego Programu Tańca :
– walc angielski
– tango argentyńskie
– walc wiedeński
– foxtrot
– quickstep
– samba brazylijska
– kubańska cha cha cha,
– kubańska rumba
– hiszpańskie paso doble
– jive

oraz
– mambo
– salsa cubana
– bachata
– kizombą
– rock and roll
– discofox i wiele innych tańców parami…

Do Waszego wedding show możemy wykorzystać także elementy hip hop’a, tańca brzucha, reggaeton, afro lub zumbowe animacje…

Dysponujemy dla Was salami w kilku miastach Śląska, największe możliwości mamy oczywiście w naszej siedzibie, czyli w Bytomiu, jednakże zaprosić możemy też do Chorzowa, Katowic, Mikołowa, Tych i Tarnowskich Gór. Możemy oczywiście pracować z Wami na Waszej sali lub lokalu. Dojazd do 30 km w cenie lekcji tańca.

Na lekcje pierwszego tańca weselnego umawiacie się bezpośrednio z instruktorem, nie ma żadnych ukrytych opłat, gwarantujemy wysoką jakość i stałą cenę zajęć.

Wspólnie damy radę z każdym wyzwaniem !!!

Na wszystkich naszych salach, zawsze obowiązuje zmienne obuwie !
Pierwszy taniec - wedding show - Śląska Szkoła Tańca Dariusz Kurzeja


Pierwszy Taniec Weselny

NASZE LEKCJE TO PEWNOŚĆ, WSPARCIE I REALIZACJA WASZYCH POMYSŁÓW,

A WASZ TANIEC TO NASZ SUKCES

Kontakt

Na indywidualne lekcje Pierwszego Tańca Weselnego możecie umówić się telefonicznie lub bezpośrednio z instruktorem na zajęciach. Na zajęciach jesteście tylko Wy i Wasz instruktor. Spotkanie trwa 60 minut. O potrzebnej ilości spotkań decydujecie sami,najczęściej by przygotować nieskomplikowany Pierwszy Taniec dla narzeczonych, wystarcza jedno spotkanie. Sami wybieracie muzykę, Waszą ulubioną lub zaproponowaną przez instruktora.

Zapiszcie się na Waszą lekcję !
+48 516 049 049