slaska-szkola-tanca

FAQ - jak się przygotować, czy trzeba się zapisać? W tym dziale znajdziecie Państwo odpowiedzi na te i inne nurtujące pytania.

 • Jak zapisać się na zajęcia taneczne?

  Na zajęcia taneczne nie trzeba się wcześniej zapisywać, wystarczy przyjść i wziąć udział w pierwszym spotkaniu. Jeżeli Ci się spodoba zapiszesz się do grupy :).
  Wyjątkiem są zajęcia dla dzieci i Taniec Brzucha, gdzie zapisy odbywają się telefonicznie lub mailowo.

 • Kiedy rozpoczynają się nowe kursy tańca?

  W naszej szkole tańca największe nabory do grup odbywają się zawsze we wrześniu i w lutym. Jednakże jeśli mamy wolny termin czasami startujemy też w ciągu roku. Wszystkie aktualne terminy zajęć znajdują się zakładce kursy tańca – stopień 1.

  Nowe kursy tańca
 • Co ze sobą zabrać?

  Obuwie zamienne (wszystkie sale na terenie Śląska mamy z parkietem), coś do picia, polecamy wodę, a także świetny nastrój :).

 • Jakie buty ze sobą zabrać?

  Przede wszystkim wygodne! Najlepiej sportowe, mogą to być adidasy, tenisówki, czy balerinki. Jeżeli partnerka chce zabrać obuwie na obcasie obowiązkowe są silikonowe nakładki ochronne na obcas.

  Nakładki na obcas
 • Czy trzeba mieć partnera/partnerkę?

  Na wszystkie kursy tańca nie trzeba przychodzić w parze. Zajęcia są zawsze prowadzone tak, by każdy z kimś spróbował swoich kroków.

 • W jakich godzinach czynne jest biuro? Kontakt telefoniczny?

  Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-15.00. Jeśli nie odbierzemy, bo prowadzimy zajęcia lub warsztaty na pewno oddzwonimy.

Więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu 🙂

Błąd: Brak formularza kontaktowego.