Kizomba - para

Aktywujemy lekcje indywidualne – tańcz z nami!

Autor 0

Witajcie Kochani!

Na całkowite otwarcie szkoły tańca wszyscy musimy jeszcze poczekać. Nie wiemy, od kiedy i na jakich zasadach będziemy funkcjonować, ale nie martwcie się tym! Nad wszystkim co dotyczy tańca doskonale panujemy. Sale do tańca we wszystkich miastach, instruktorów, najnowszą muzykę i pomysły naszych cyklicznych imprez mamy w 100% ogarnięte. Jeżeli tylko pojawi się możliwość prowadzenia zajęć grupowych poinformujemy Was! Mamy już serdecznie dość tej stagnacji. Nie możemy się doczekać Was i naszego wspólnego tańca :).

Nie martwcie się amnezją po przerwie, już dawno przygotowaliśmy modyfikację naszych programów tańca, byście nie dostali zawału na pierwszych zajęciach po przerwie.

Wiemy, że wielu z Was potrzebuje naszej pomocy przy przygotowaniach do Pierwszego Tańca Weselnego, niektórzy z Was chcą indywidualnie powtórzyć sobie niektóre choreografie z zajęć. Mamy zatem dla Was propozycję!

Lekcje Indywidualne

Lekcje indywidualne to zajęcia dla pary lub osoby solo. Z lekcji takich może skorzystać każdy, zarówno początkujący przed ważną imprezą jak i  pary tańczące sportowo na turniejach tańca. Prowadzimy obecnie zapisy na lekcje przede wszystkim w Bytomiu, Tychach, Katowicach, Piekarach Ślaskich i Tarnowskich Górach. Lekcje odbywają się przeważnie popołudniową porą. Możliwe jest umówienie lekcji także rano, np. przed pracą, do południa oraz w niedzielę (Piekary Ślaskie). Wszelkie szczegóły będziemy ustalać na bieżąco :).

Zapisy na Lekcje Indywidualne odbywają się telefonicznie w Biurze Obsługi Klienta
516 049 049
Poniedziałek – Piątek 10.00- 15.00

 

Jak się przygotować, co trzeba ze sobą zabrać?

  • Przed zajęciami zmierzymy Państwu temperaturę (bezdotykowo)
  • Poprosimy o dokładne umycie/ zdezynfekowanie rąk
  • Maseczka obowiązuje przez cały czas trwania zajęć

 

Zobacz również ofertę nowych kursów tańca w Twoim mieście Kursy Tańca od podstaw

Do zobaczenia na zajęciach! 💃

Komentarze
0

Zostaw komentarz