Szkoła Tańca Katowice - Śląska Szkoła Tańca Koncert Buena Vista

Prawdziwa Salsowa perełka w Katowicach – Buena Vista Music Show

Autor 0

Muzyki Buena Vista Social Club nie trzeba przedstawiać chyba nikomu, kto choć trochę interesuje się kubańską kulturą.

Osobiście okazję wziąć udział w występie Buena Vista w Hawanie, gdzie śpiewała m.in. wybitna Juana Bacallao (Juana la Cubana). Teraz nadarza się wspaniała okazja, aby przeżyć podobne wydarzenie w Polsce! Buena Vista Music Show już 15 czerwca 2024 roku w Katowicach w Mieście Ogrodów. Specjalnie dla naszej szkoły tańca otrzymaliśmy 10% zniżki na bilety, dlatego jeśli jesteś zainteresowany/a wydarzeniem napisz do nas sms, wyślemy kod rabatowy (ważny do 20 stycznia 🙂 ).

Link do biletów : https://www.kupbilecik.pl/imprezy/114180/Katowice/Buena+Vista+Music+Show/

 

 

 

 

Organizatorzy tak piszą o tym wydarzeniu :

„Zabieramy Cię do miasta, w którym muzyka rozbrzmiewa z każdego nawet najmniejszego baru. Miasta, w którym ludzie tańczą na ulicach. Miasta, które pulsuje w żyłach swoich mieszkańców i przyjeżdżających tu turystów.

Roland Abreu, Yaremi Kordos i artyści zespołu Habana Tradicional stworzyli projekt, jakiego jeszcze nie widziałeś: Buena Vista Music SHOW.

To nie jest zwykły koncert. To widowisko w gorących rytmach Kuby, dzięki któremu skosztujesz prawdziwej radości, zapomnisz się i dasz ponieść melodiom, które jeszcze długo będą śpiewać w Twoim sercu.

Buena Vista Music SHOW tworzą gwiazdy muzyki latynoamerykańskiej prosto z Kuby. Dość wspomnieć, że Yaremi jest jedną z nielicznych kobiet, która występowała z kultowym Buena Vista Social Club i nagrała z nimi dwie płyty. Wspólnie z Rolandem podzielą się z Tobą opowieściami o życiu, miłości i przygodach Kubańczyków w Polsce.”

Będzie super, my nie umiemy się już doczekać!

Do zobaczenia na miejscu 🙂

Tagi dla tego postu
Komentarze
0

Zostaw komentarz