croatian summer salsa festival

Jedziemy na Croatian Summer Salsa Festival! Sea, Sun, Salsa…

Autor 0

Jesteśmy bardzo podekscytowani, bo po dwuletniej przerwie wracamy w nasze ukochane miejsce, do miasta, które w okresie festiwalu całe tańczy, w każdym zakamarku, na każdej plaży, na statku słychać salsę, bachatę, czy kizombę.

Ale zacznijmy od początku, o co tutaj właściwie chodzi? Croatian Summer Salsa Festival to tak naprawdę 4 festiwale Salsy, Bachaty, Kizomby w jednym, dlatego wydarzenie trwa prawie dwa tygodnie. Od rana w wielkich salach starej fabryki tytoniu odbywają się warsztaty z najlepszymi instruktorami, w tym samym czasie organizowane są practisy, roztańczenia na plażach i przy basenach, gdzie można po prostu potańczyć, a oprócz tego od wieczora do rana imprezy na kilku parkietach, zachody słońca na łódkach tematycznych z ulubionymi DJ-ami, Pool Party, koncerty i pokazy na mieście. Dzieje się!

Generalnie Rovinj to dość małe stare miasto (dla nas jest jak mini Dubrownik), ale na czas festiwalu zamienia się w prawdziwie roztańczoną stolicę Chorwacji. Zawsze polecamy urlop w Rovinju właśnie w okresie festiwalu, bo można się załapać na masę atrakcji, nie będąc stricte uczestnikiem warsztatów :). A idąc nadmorską promenadą możesz spotkać Albira Rojas, Maykela Fonts, czy Tanję i Atacę! ❤

Dla nas to oczywiście świetny czas na rozwój, znacie nas i wiecie, że uwielbiamy się szkolić, lubimy przywozić nowinki i zmieniać wszystko, aby być na bieżąco. To nas bardzo cieszy, ale też lubimy kiedy to my jesteśmy „kursantami” na zajęciach :P.

Poniżej kilka filmów i galeria, zobaczcie jak to się prezentuje, a kto wie być może za rok skusicie się żeby też się tam wybrać? 🙂

Komentarze
0

Zostaw komentarz