Bytomski Walc na sto par i potańcówka na rynku – zmiana terminu

Autor 0

Kochani! Bardzo chcieliśmy przeprowadzić naszą doroczną imprezę na rynku, jednakże niestety jesteśmy zmuszeni ją przełożyć. Nowy termin podamy najszybciej jak to tylko będzie możliwe. Obserwujcie nas tutaj i w naszych mediach społecznościowych :).

 

 

Wszystkich kursantów, klubowiczów, absolwentów i sympatyków Śląskiej Szkoły Tańca zapraszamy na rynek do Bytomia. Specjalnie dla Was III edycja potańcówki i bicia rekordu naszej Szkoły Tańca, w ilości par tańczących wspólnie Walca wiedeńskiego. W zeszłym roku zatańczyły aż 102 pary, ile par zatańczy tego lata?

Potańcówkę i przypomnienie kroków zaczynamy o 19.00, aby chwilę się rozgrzać przed głównym wydarzeniem. O 19.30 wszyscy zatańczymy Króla Tańców Towarzyskich – Walca Wiedeńskiego. Trzeba znać jedynie kroki podstawowe Walca, zabierzcie znajomych! Impreza będzie trwała do ok. 22.00, więc wszyscy na pewno znajdą coś dla siebie – zatańczą swój ulubiony taniec.

Program muzyki na imprezie:

  • Tańce Standardowe
  • Salsa, Bachata, Kizomba
  • Tańce Latynoamerykańskie
  • Salsa, Bachata, Kizomba
  • Tańce Dodatkowe
  • Salsa, Bachata, Kizomba

Na potańcówce będzie swobodna i raczej piknikowa aura. Polecamy zabrać obuwie sportowe lub jakieś wygodne buty, tym razem buty taneczne i szpilki nie zdadzą egzaminu, ze względu na nawierzchnię rynku. Nie przejmujcie się ubiorem – macie się przede wszystkim dobrze czuć i dobrze bawić! Nie obowiązują żadne oficjalne stroje 😊💃 .

Polecamy także warsztaty tańca:

  • 17.00-18.00 Pierwszy Taniec dla par – król tańców towarzyskich Walc Wiedeński (sala w Biurze Promocji Bytomia – Rynek 7)

Więcej informacji o warsztatach tańca

Wstęp na imprezę i warsztaty jest całkowicie bezpłatny, jednakże obowiązują wcześniejsze ZAPISY na zajęciach u Waszych instruktorów lub telefonicznie w Biurze Obsługi Klienta naszej szkoły tańca. Jeżeli jesteście osobami spoza naszej szkoły także możecie się zapisać!
Prześlijcie nam koniecznie imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy na poczta@taniec.slask.pl.

Na Facebook’u Urzędu Miasta Bytomia reportaż z zeszłorocznego Walca na sto par zobaczyło ok. 2 500 000 osób, 47 000 polubiło, a 1 800 skomentowało – to prawdziwy sukces.

 

 

Bawiliśmy się już w pięknych, balowych wnętrzach podczas 25-lecia Śląskiej Szkoły Tańca. Teraz nadszedł czas na potańcówkę na świeżym powietrzu.

 

 

Mamy nadzieję, że mapa ułatwi wszystkim sprawne dotarcie na rynek w Bytomiu. 🚗🚙
W sobotę parkingi miejskie i kryty parking Agory są bezpłatne.
Zajrzyjcie na oryginalną mapę – https://goo.gl/maps/5ix2o2r4nf42