Tańce Standardowe

Szkolimy się! Szkolenie z Tańców Standardowych z Williamem Pino i Lyn Marriner

Autor 0

Jeśli nas znacie lub jeśli zgłębiliście odrobinę wiedzy na nasz temat ze strony internetowej zauważyliście już na pewno, że uwielbiamy, a wręcz kochamy szkolić się w każdej dziedzinie tańca, której nauczamy. Zawsze staramy się brać udział w szkoleniach w Polsce, czy za granicą z najlepszymi w swoim kierunku. Tym razem Gosia, Milena i Darek wzięli udział w szkoleniu z zakresu tańców standardowych z Williamem Pino i Lyn Marriner. To niepodważalni eksperci, dlatego cieszymy się, że ponownie możemy przekazywać Wam zawsze aktualną wiedzę, z tzw. pierwszej ręki. Było dużo teorii, zwracali uwagę na wiele szczegółów, których osoba nie mająca styczności z tańcem nie byłaby w stanie wyłapać :).

Wiele razy mówimy Wam na zajęciach, że często zdarza się, że tańczą dwie pary, jedna podoba nam się bardziej, druga mniej, ale nie wiemy dlaczego. Właśnie takie małe szczególiki często o tym decydują.

William Pino był w dniu poprzedzającym szkolenie sędzią na Mistrzostwach Polski w Tańcach Standardowych w Dąbrowie Górniczej, w których mieliśmy wielką przyjemność uczestniczyć.

Cieszymy się, że mogliśmy czerpać wiedzę, u źródła.

William Pino & Alessandra Bucciarelli – Tango

Jonathan Crossley & Lyn Marriner – Walc

Komentarze
0

Zostaw komentarz