Obóz tańca towarzyskiego w Tatrach – dwa poziomy zaawansowania!

Autor 0

Wszystkich Klubowiczów tańca towarzyskiego zachęcamy do wzięcia udziału w XVII Obozie Tanecznym dla Dorosłych!
W zeszłym roku dwa różne poziomy zaawansowania świetnie się sprawdziły, dlatego powtarzamy schemat również w tym roku. Świeżo upieczeni klubowicze mają możliwość dołączyć do grupy średniej, w której skupimy się na obowiązkowym programie Klubów Tańca dla Dorosłych- wrzucimy Wam kilka tanecznych ciekawostek. Wy też będziecie na Sali Tortur Tanecznych 25 godzin ! W grupie zaawansowanej – program jeszcze dopracowujemy, ale Wy już na pewno wiecie, że będzie bolało… Siedem dni w doborowym groniesiedem dni tańcadobrej zabawy i… katowania ciała!
…a jak komu będzie mało będzie mógł nawet spać na sali, są lustra i materace… Streszczajcie się bo ilość miejsc w każdej grupie jest ograniczona wielkością parkietu.
Lista pokoi została zamknięta !
Niech moc będzie z 
Wami !

Nasz obóz taneczny co raz bliżej. Wszyscy razem spotykamy się o 13.00 na obiedzie. Grupa średniozaawansowana zaczyna warsztatami o 14.30- poznamy i poprawimy podstawowe elementy kubańskiej Rumby, grupa zaawansowana warsztaty rozpoczyna o 17.00 i… nastawcie się na nowości i technikę w Tangu! 
…a ok. 20.30 IMPREZAAAAA , wieczorek zapoznawczo-rozpoznawczy przenosimy na poniedziałek, gdy dojedzie do nas nasza instruktorka Milena! Do zobaczenia .

Jak co roku odbędzie się nasz turniej tańca dla osób, które będą pierwszy raz na obozie „International Championships of Tatry ’18”, może dodamy jakieś nowe tańce i konkurencje dla wszystkich ;-), kiełbaski z grilla, a może jakieś ognisko, zobaczymy….jak zawsze wszystko wspólnie ustalimy, by mieć jak najwięcej radości z wspólnego przebywania w tak pięknym miejscu, z tańca i wypoczynku.

Wszystkie szczegóły wyjazdu otrzymacie od instruktorów na Waszych zajęciach.
Gwarantujemy porządny wycisk połączony z symbolicznym wypoczynkiem !
Zapraszamy do tanecznego grona maniaków tańca !