Walc na sto par i potańcówka na Rynku w Bytomiu – zobacz reportaż!

Autor 0

A oto przed Państwem fotorelacja z naszej czerwcowej potańcówki na Rynku w Bytomiu. Pogoda dopisała, więc tańczyliśmy do późnych godzin na świeżym powietrzu. Udało nam się pobić rekord par tańczących Walca na rynku – zatańczyły 102 pary! Cóż to był za widok! 🙂
Cieszymy się, że przybyliście w tak licznym gronie. Pojawili się tancerze tańca towarzyskiego, salsy, bachaty, kizomby, a nawet byli tancerze z sportowego klubu tańca w Bytomiu.

Wszyscy świetnie sobie poradzili, co można zobaczyć w filmie utworzonym przez Miasto Bytom. Wydarzenie wzbudziło ogrom pozytywnych emocji! Film prezentujący Walca uzyskał 31 000 polubień na Facebooku, 3 400 osoby udostępniły go na swojej osi czasu, a 1 700 000 osób wyświetliło film! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze taneczne wydarzenie pobiło wszelkie rekordy :).

Na rynku działo się wiele: od Ruedy de Casino, poprzez pokazy Roztańczonych Dzieciaków, aż po barwny pokaz Tańca Orientalnego! Najwytrwalsi tańczyli z nami aż do 23.00. Zobaczcie galerię zdjęć oraz film prezentujący naszego Walca na sto par!

Kochani, dziękujemy za wspólną zabawę na parkiecie i do zobaczenia za rok!

Komentarze
0

Zostaw komentarz