Wyzwól kobiecą energię i wystąp w roztańczonym teledysku #LadyDynamite

Autor 0

Drogie Panie 🌹🌹🌹
Przesyłamy informacje od organizatorek eventu 🌹

To już w tę sobotę tj.5 maja zapraszamy was do TEATRU TAŃCA NA ROZBARKU! ul. Kilara 29 Bytom. Widzimy się o godzinie 10:00. Zarezerwujcie sobie cały dzień.

Spotykamy się tylko 5 maja. 6 maja jest dla was wolny!
Będziemy tańczyć, robić sobie make-up oraz własnoręcznie stworzymy stroje do klipu 
Na miejscu będzie możliwość kupna dań zwykłych i vege, ale można przynieść swój prowiant 

UWAGA! KAŻDA Z WAS PRZYNOSI:

 • swoje pędzle do makijażu
 • małe lusterko
 • waciki, patyczki higieniczne – do ewentualnych poprawek
 • czarna bielizna – jak najprostsza – bez koronek, haftów i ozdób – biustonosz i majtki
 • czarne legginsy, krótkie spodenki lub sportowe szorty do tańca – CZARNE BEZ NAPISÓW!
 • Czarne rajstopy – zwykłe, 1 para dim 100 lub czarne kabaretki – 1 para
 • czarne podkolanówki – zwykłe, „rajstopowe” – 1 para
 • czarne, lub czarno – białe buty sportowe – mogą być trampki
 • koszulka, top, body, crop – to, w czym czujecie się sobą, krój dowolny, ale również CZARNE i bez ozdób
 • czarna bluza z kapturem albo sportowa jeśli macie.
 • kto chce – czarna czapka, full cap, itp.
 • gumka do włosów
 • szczotka do włosów
 • opaska
 • wsuwki
 • lakier do włosów
 • woda niegazowana – dużo, będziemy ostro pracować

Kosmetyki zapewnia nam Mary Kay
O nasze włosy zadba ekipa CYRULIKA ŚLĄSKIEGO (każda z nas przychodzi saute, włosy umyte i „niezrobione”)

„Projekt #LadyDynamite, to hołd dla trwającej przez wieki energii kobiecości. To hołd dla pewnej, mądrej i pięknej kobiety, która żyła na Śląsku ponad 150 lat temu. Projekt odwołuje się do postaci niezwykłej Ślązaczki, do Joanny Gryzik von Schomberg Godula hrabiny Schaffgotch, fundatorki EC Szombierek.

Czujemy się Jej spadkobiercami i będziemy zawsze podkreślać, że to kobieta położyła kamień wegielny pod ten niezwykły nowoczesny, przemysłowy obiekt, a była to tylko jedna z wielu Jej zasług w rozwój regionu. Miała siłę, intelekt i wdzięk, bywa nazywana Śląskim Kopciuszkiem, ale dla nas jest Pierwszą Lady Dynamite.

Była półsierotą, gdy oddano ją na wychowanie do domu Karola Goduli, zwanego czasem śląskim Billem Gates’em. Jako mała dziewczynka podbiła jego serce tak mocno, że ku zdumieniu wszystkich uczynił ją jedyną spadkobierczynią swojej gigantycznej jak na owe czasy, ale i dziś fortuny. Jej przedsiębiorczość i kreatywność uczyniły z niej jedną z najważniejszych postaci tamtej epoki. Można ja nazwać pierwsza przedsiębiorczynią, historyczną bizneswoman na terenie Śląska. Pomnożyła majątek Goduli po wielokroć. Jest naszą ikoną, symbolem idei naszego projektu. Energetyzująca kobiecością trwajaca przez wieki zdolna na rózne sposoby zmieniac swiat!

Industria jest kobietą a #LadyDynamite w osobie Joanny jest dla nas w EC Generatorze najważniejszym symbolem!

Pamiętamy jednak, iż kobiecość w dzisiejszych czasach również napotyka na wiele przeszkód i trudności. To przewrotny czas. Bycie kobietą często wymaga od nas wielu wyrzeczeń, jednak większość z nas nie poddaje się łatwo i z uśmiechem na twarzy wita każdy nadchodzący dzień. Chcemy, byście wiedziały, iż nieustannie Was podziwiamy i obserwujemy Wasze działania. Na swój sposób każda z Was jest dla nas SUPERBOHATERKĄ CODZIENNOŚCI. Chcemy Was poznać i z Wami przeżywać to niezwykłe święto kobiecości, które dedykujemy każdej z Was, wierząc, iż jest to dopiero początek naszej wspólnej drogi.

Nie zapominajcie! #LadyDynamite to każda z nas! Chcemy byście to poczuły duszą, sercem i ciałem, dlatego nasza akcja zakłada Wasz czynny udział w tym projekcie. Robimy go z Wami i dla Was! WYZWÓLNMY NASZĄ KOBIECĄ ENERGIĘ! ”

Specjalnie dla Was przygotowane zostały bezpłatne warsztaty tańca z Anna YouYa Jujka, fenomenalną tancerką, choreografką i jurorką Got to Dance.
Wszystko po to, by przez dwa dni nakręcić NAJBARDIEJ KOBIECY KLIP JAKI TEN ŚWIAT WIDZIAŁ.
Wszystko to do utworu #LadyDynamite napisanego specjalnie na tę okazję przez Karolinę Glazer, wokalistkę, producentkę i dyrektor kreatywną EC Generator – EC Szombierki. To właśnie Karo jest pomysłodowczynią całej akcji i wreszcie pragnie Was przywitać w swoich progach.

Najważniejsze jest jednak, byście zechciały z nami spędzić całe dwa dni 5 i 6 maja 2018 (sobota/niedziela). Zanim się zapiszecie – musicie wiedzieć, że nagrywanie i warsztaty zajmą Wam sporo czasu. Rozpoczęcie planowane jest od 9 rano do późnego wieczora.

Wszelkie szczegóły będziemy ogłaszali w ciągu tygodnia na zajęciach. Ważne jest, aby zapisać się wcześniej u instruktorów na Waszych kursach i klubach tańca. Każda kobieta kochająca taniec jest dla nas ważna.
Liczymy na Waszą pomoc! To będzie wspaniałe wydarzenie taneczne w Bytomiu…

Reżyserką klipu jest olśniewająca Olga Czyżykiewicz, która kreuje teledyski wszystkim największym, kobiecym gwiazdom w Polsce m.in.: Margaret, Sylwia Grzeszczak, Natasza Urbańska.
Poza tym atrakcje…atrakcje…atrakcje

Zakładamy, że będzie nas co najmniej 150!!! Wszystkie roztańczone i energetyczne jak wybuchowy dynamit! To akcja jakiej jeszcze nie było!

Niech taniec zawładnie Bytomiem! Niech wasza KOBIECA ENERGIA wypełni mury Elektrociepłowni Szombierki. Robimy to dla Was i bez Was tego nie zrobimy! ❤Wszystko w hołdzie SUPERBOHATERKOM CODZIENNOŚCI, czyli Wam! Dziękujemy, że jesteście!

🌹UWAGA!🌹Jeżeli jesteście zawodowymi tancerkami albo amatorkami na wysokim poziomie wtajemniczenia w sztukę taneczną i macie ochotę na nieco trudniejsze choreografie na planie clipu, zapraszamy Was serdecznie na CASTING DLA TANCERZY, który odbędzie się 13 kwietnia 2018r w Bytomiu. Zapisy na casting pod adresem mailowym📧: casting@ecgenerator.pl