Wesołego Alleluja! Przerwa Wielkanocna, długi weekend majowy, Boże Ciało…

Autor 0

W tym roku wiosna obdarowała nas dużą ilością dni wolnych, dlatego też zamieszczamy informacje o kursach tańca, które w okresie Wielkanocy, długiego Weekendu i Bożego Ciała będą zawieszone. Większość z Was uprzedzała nas o wyjazdach, urlopach i dniach wolnych, dlatego właśnie robimy dni wolne od zajęć tanecznych.

 

W okresie Świąt Wielkanocnych (Wielki Piątek – Lany Poniedziałek) wszystkie zajęcia Śląskiej Szkoły Tańca są zawieszone. Biuro Szkoły jest w tym czasie nieczynne… startujemy w Tychach i Bytomiu we wtorek po świętach !
Wszystkich uczestników zajęć piątkowych, niedzielnych i poniedziałkowych zapraszamy za tydzień, do kontynuacji zajęć. Kurs Tańca w Bytomiu, Sosnowcu, Mikołowie i Katowicach oraz kurs Bachaty z Kizombą w Bytomiu , będą „opóźnione” o jedne zajęcia ;)))

Życzymy Wam wszystkim Wesołych Świąt, mokrego Dyngusa
i baaaardzo hojnego zajączka 🐇

 

Długi weekend majowy trwa w tym roku od niedzieli do niedzieli tj. 29.04 – 6.05.2018. Wszystkie kursy tańca, bachaty, kizomby, salsy, tańca brzucha w tym terminie zostają odwołane. Na zajęciach spotykamy się 7 maja. W tym okresie Biuro Obsługi także będzie zamknięte.

W Boże Ciało zajęcia odwołujemy tylko w czwartek 31.05 w Bytomiu i Tarnowskich Górach.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapytajcie o szczegóły Waszych instruktorów na zajęciach lub dopytajcie telefonicznie w Biurze naszej Szkoły Tańca.

 

Tagi dla tego postu