Warning: Declaration of WTR_Walker_Page::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/darkur19nm/ftp/tanca_com_pl/wp-content/themes/symetrio-theme/functions/widget/widget-menu.php on line 0
Taniec Katowice - Potańcówki na rynku ze Śląską Szkołą Tańca

Potańcówki na rynku w Katowicach – wakacje ze Śląską Szkołą Tańca

Taniec Katowice – potańcówki na rynku ze Śląską Szkołą Tańca

We wszystkie piątki sierpnia kursanci i klubowicze z naszej szkoły tańca, a także wszyscy chętni mieli okazję wziąć udział w nauce tańca organizowanej na rynku w Katowicach. Urząd Miasta Katowice, Custom Project oraz Śląska Szkoła Tańca Dariusz Kurzeja zorganizowali warsztaty tańca od podstaw z poszczególnych tańców. Po nauce podstawowych kroków do 21.30 bawiliśmy się w rytmie ulubionych kawałków. Muzyka była różnorodna od tańców standardowych, przez latynoamerykańskie, aż po dyskotekowe hity.

Kolejno, co tydzień zgłębialiśmy tajniki tanga, walca wiedeńskiego, bachaty, samby oraz jive’a. Dziękujemy za wspólną zabawę i wszystkich zainteresowanych zachęcamy do obserwowania naszych eventów. Co przygotujemy dla Was w sezonie letnim 2019? Czekajcie na oficjalne ogłoszenia na www.taniec-slask.pl i naszym szkolnym FB.

Komentarze
0

Zostaw komentarz