Potańcówki na rynku w Katowicach- roztańczony sierpień ze Śląską Szkołą Tańca

Autor 0

Doczekaliśmy się !!! Ruszamy z tak długo wyczekiwanymi przez Państwa potańcówkami na Rynku w Katowicach!

 UWAGA! Zmiana lokalizacji potańcówek : Rynek 13 – przy Informacji Turystycznej i Budynku Zenitu.

Jeżeli chcesz się z nami pobawić przy doskonałej muzyce, w wyjątkowym miejscu, a przy okazji poznać te dwa tańce, to dołącz do naszego eventu – startujemy 3 sierpnia 2018!
Zapraszamy na inauguracyjną potańcówkę pod Palmami w Katowicach, której motywem przewodnim będą tańce standardowe – Tango argentyńskie i Walc wiedeński !
O 18:00 instruktorzy Śląskiej Szkoły Tańca wprowadzą Was w świat Tanga, podstawowe kroki, figury i prowadzenie. Zapraszamy wszystkich zarówno początkujących, jak i zaawansowanych do wspólnej zabawy. Ten wspaniały taniec towarzyski, który narodził się w Ameryce Południowej rozgrzeje nasze serca i umysły. Dajcie mu się porwać….

Po warsztatach zainaugurujemy cykl piątkowych Potańcówek na Rynku w Katowicach. Zagramy dla Państwa rytmy wszelakie, od tańców standardowych, poprzez typowo latynoamerykańskie do Karaibskich włącznie, więc niezależnie od tego czy znasz walca, rumbę czy „dwa na 1” na pewno znajdziesz coś dla siebie. Na miejscu przez całą imprezę dostępni będą DJ i instruktorzy Śląskiej Szkoły Tańca, więc możecie zapytać o muzykę, rytm i kroki…

O godzinie 21:00 zapraszamy do nauki Walca Wiedeńskiego – niekwestionowanego Króla Tańców Towarzyskich. Zapraszamy zatem także pary narzeczeńskie, które chciałyby zatańczyć Walca na swoim weselu. O 21.15 wszyscy razem, wspólnie, odtańczymy na Katowickim Rynku przepięknego Walca. Liczymy na Wasze liczne przybycie.

Uwaga! Jeżeli pogoda będzie deszczowa potańcówka zostanie odwołana. W razie jakichkolwiek wątpliwości zajrzyjcie na stronę www.taniec-slask.pl, Potańcówki na Rynku (Facebook) lub dzwońcie pod numer 516 049 049.

Harmonogram warsztatów na potańcówkach:

  • 3.08 – Tango i Walc wiedeński
  • 10.08 – kubańska Cha cha cha – Uwaga !! Potańcówka odwołana z powodu zbliżającego się deszczu. Przepraszamy za utrudnienia.
  • 17.08 – Bachata  UWAGA! Zmiana lokalizacji potańcówek : Rynek 13 – przy Informacji Turystycznej i Budynku Zenitu.
  • 24.08 – Samba  UWAGA! Zmiana lokalizacji potańcówek : Rynek 13 – przy Informacji Turystycznej i Budynku Zenitu.
  • 31.08 – Jive  UWAGA! Zmiana lokalizacji potańcówek : Rynek 13 – przy Informacji Turystycznej i Budynku Zenitu.

Współgospodarzem wydarzenia jest Miasto Katowice.

Zapraszamy do tańca!
Custom Project
Śląska Szkoła Tańca Dariusz Kurzeja