Wielki Bal z okazji 30-lecia Śląskiej Szkoły Tańca Dariusz Kurzeja – zobacz film!

Autor 0

Najlepsza Szkoła Tańca na Śląsku?

Cóż, zależy co przez to rozumieć, analizę przeprowadzimy pod artykułem, gdy już dotrze do nas oficjalny film z naszego balu. Napewno najbardziej doświadczona, napewno z olbrzymimi sukcesami wychowanków, ponieważ nigdy nie ograniczaliśmy się tylko do nauki na Kursach Tańca. Poprzedni nasz Wielki Bal Śląskiej Szkoły Tańca odbył się 5 lat temu na 25-lecie. Było wtedy świetnie, ale już dochodzą nas słuchy, że 30-lecie zaskoczyło Was jeszcze bardziej! Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za udział w imprezie. Dziękujemy za Wasze wielkie serce do tańca i taką wspaniałą aktywność na parkiecie. Niewiele jest imprez, gdzie o godzinie 3 w nocy na parkiecie szalało jeszcze (dosłownie szalało!) ok. 80 zapalonych tancerzy.

Fenomenalna orkiestra Omen-Band z Krakowa porwała do tańca absolutnie wszystkich od naszych młodziaków do naszych tanecznych dinozaurów 😉 Dodatkowo mieliśmy okazję zobaczyć mistrzowski pokaz dwóch par tanecznych, klasy międzynarodowej S. Zaprezentowali nam się w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Pokaz naszych sztucznych ogni rozświetlił całe niebo, było kolorowo! A o północy pyszny tort mango – borówka mniammm…. Oj działo się bardzo dużo, chyba uczestnicy potwierdzą?

Już niedługo będzie dostępny też film z balu, ale musimy na niego jeszcze trochę poczekać :).  Zapewniamy, że było na co popatrzeć… Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę i tak miły odbiór atrakcji przez nas przygotowanych. Trwajcie przy nas i bawcie się tańcem kolejne 30 lat! 😉

 • PRZYGOTOWANIA DO BALU

  Najlepsza szkoła Tańca = najlepsze miejsce zabawy

  Ha, pewnie nie uwierzycie, ale przygotowania do balu miały miejsce prawie rok temu. Jako, że tak idealne miejsca do celebrowania tak wyjątkowego święta, są zajęte dużo wcześniej, musieliśmy dużo wcześniej podjąć ważne decyzje. Jak sami widzieliście, Dom Weselny „Pod Różą” idealnie wkomponował się w atmosferę tego podniosłego wydarzenia. Przepiękna sala, wystrój, mały park z fontanną, to tylko przymioty zewnętrzne, które można zaobserwować. Dodatkowo, fenomenalnie zorganizowana obsługa, powodowała, że nawet nie wiadomo kiedy na stole pojawiały się kolejne przysmaki. Dla nas jako organizatorów, podejście właścicielki, na zasadzie „tak, załatwimy to” i od razu ktoś coś przygotowywał, było nieoczekiwane. Dlatego właśnie mogliśmy Wam przygotować wszystkie atrakcje. Nota bene, salę znaleźliśmy przez przypadek. Nasza dobra znajoma zaprosiła nas tam na swoje wesele. Zatem będziemy się tam jeszcze raz bawili, ale już wyluzowani i z daleka od ogarniania imprezy 😉

 • MEGA BAND - OBŁĘD BAND - CZY JAKOŚ TAK?

  Najlepsza szkoła tańca = najbardziej zabawowa grupa

  Omen Band pana Andrzeja Marosza, to krakowska grupa wokalno-taneczna. Męsko-żeńska. O jej niezwykłych przymiotach, pomimo zmiany składu od ostatnich 5 lat, można by długo pisać. Kiedy spotkałem się z nimi pierwszy raz, podczas bankietu po turnieju, szczęka mi spadła i odbiła się od ziemi. To był naprawdę niezapomniany występ… show?… koncert?…wszystko naraz. Byli marynarze tańczący Rock and rolla i śpiewający Presley. Było Boney M, a co zaskakujące, z szalonym tancerzem w afro. Były Brazylijki z żywiołową sambą i wiązanką tańców latynoskich. Ba, śpiewał także Krzysztof Krawczyk, a jego głos był nie do odróżnienia.

  Dlatego też, zaprosiliśmy Omen Band na nasz bal z okazji 25-lecia. Jak się domyślacie, nie zawiedliśmy się. Niemieckie szlagiery śpiewała grupa w bawarskich strojach, a jodłowanie idealnie wypełniło charakter występu. piękna Marylin Monroe zaśpiewała dla właściciela Śląskiej Szkoły Tańca „happy birthday to you”. Gorące dziewczyny z Indii zaprezentowały taniec brzucha. Nie mogło oczywiście zabraknąć włoskich szlagierów oraz wiązanki polskich wykonawców. Chyba doskonale widzicie, że nie musieliśmy się długo zastanawiać kogo by tu zaprosić na 30-lecie najlepszej szkoły tańca? Oczywiście Omen Band. Rok wcześniej podpisaliśmy umowę i myślę, a Wy z pewnością potwierdzicie, że było warto. Dodam, że pomimo koszmarnej inflacji, zespół nie zmienił nam ceny występu.

 • TAK SIĘ ZACZĘŁO...

  Wielki Bal – 30 lat najlepszej szkoły tańca na Śląsku

  Zaczęliśmy część oficjalną polonezem, podziękowaniami i zdjęciem grupowym, a później… tańce na parkiecie wszelkiej maści, rytmy latino, tańce standardowe, trochę rock and rolla, włoskie klimaty… mamma mia! Oj, działo się! Zobaczcie zresztą sami przygotowaną galerię zdjęć. W krótce na stronie Wjamm Foto będą również dostępne zdjęcia ze ścianki, wrzucimy Wam link, gdy będą gotowe. Gdy nasz Sebastian z kolegą ogarną wszystkie filmy otrzymacie znowu materiał filmowy jak ten z 25-lecia.

 • Najlepsza Szkoła Tańca oficjalnie istnieje od 1992 roku

  Od powstania szkoły uczestnicy naszych zajęć zdobywali niezliczone laury we wszelkich formach tańca

Komentarze
0

Zostaw komentarz