Wielki Bal z okazji 25-lecia Śląskiej Szkoły Tańca – Dariusz Kurzeja – Rezydencja Luxury Hotel – Bytom

Autor 0

Ostatni Wielki Bal Śląskiej Szkoły Tańca odbył się 10 lat temu na 15-lecie. Połączony był z 15 imprezami na 15. Odbył się w Bytomiu w sali restauracji „Myśliwska” przy ulicy Alojzjanów. Na wyjątkowa rocznicę postanowiliśmy znaleźć wyjątkowe miejsce. Wybór, jak się okazało całkiem słuszny padł na sale Rezydancja Luxury Hotel **** w Bytomiu… Zaczęło się polonezem, szampanem i podziękowaniami za wieloletnią współpracę z naszą Szkołą. Oglądaliśmy pozdrowienia dla wszystkich uczestników Balu, od Iwony Pavlović – taniec towarzyski, Korke i Judith – Bachata, Alfredo Garcia – Salsa, Izabelle i Felicien z Kizomby nie zdążyli dosłać filmu lecz nasz genialny Tomuś, tańczący w angielskiej czołówce,a trenujący obecnie w Londynie zdążył.

Fenomenalna orkiestra Omen-Band z Krakowa porwała do tańca absolutnie wszystkich od naszych młodziaków do naszych tanecznych dinozaurów 😉 Dodatkowo mieliśmy okazję zobaczyć pokaz finalistów Mistrzostw Europy Show w Tańcach Standardowych – Krzysiek i Karolina, Tańce Latynoamerykańskie w wykonaniu zwycięzców Pucharu Wieczystego – Szymona i Kingi oraz pokaz finalistów Mistrzostw Polski Formacji Tanecznych – Formacji Latynoamerykańskiej Spin z Wodzisławia Śląskiego. Pokaz naszych sprowadzanych ze Szwecji sztucznych ogni rozświetlił całe niebo nad Rezydencja Luxury Hotel, a o północy wjechał na salę tort dla wszystkich… Oj działo się bardzo dużo, chyba uczestnicy potwierdzą?
Już wkrótce na naszej stronie www.nauka.tanca.com.pl pojawi się pełna fotorelacja z Balu oraz być może już film. Zapewniamy, że było na co popatrzeć… Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę i tak miły odbiór atrakcji przez nas przygotowanych. Trwajcie przy nas i bawcie się tańcem kolejne 25 lat! 😉 Dziękujemy panu Przemysławowi za uwiecznienie naszego magicznego Balu.

Komentarze
0

Zostaw komentarz