Warning: Declaration of WTR_Walker_Page::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/darkur19nm/ftp/tanca_com_pl/wp-content/themes/symetrio-theme/functions/widget/widget-menu.php on line 0
Turniej tańca o Puchar Prof. Mariana Wieczystego - Śląska Szkoła Tańca

Święto tańca – XLVI Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prof. Mariana Wieczystego Kraków

Jak co roku, polecamy Państwu wielkie wydarzenie taneczne jakim jest 46 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O Puchar Prof. Mariana Wieczystego” w Krakowie. To prawdziwe święto tańca – 3 dni eliminacji, emocji, rywalizacji, finałów i sukcesów na parkiecie!

To jedyny w Polsce turniej tańca z regulaminem, którego autorem był Marian Wieczysty – twórca polskiego tańca towarzyskiego. Turniej ocenia komisja sędziowska reprezentująca całą Polskę! Co roku impreza bije rekordy popularności, goszcząc na parkiecie nawet 2000 par tanecznych. Zapewniamy, że emocje i pokazy na parkiecie robią wielkie wrażenie na widowni.

W tym roku turniej odbędzie się w dniach 13, 14, 15 grudnia 2019 r. w Krakowie.
13 grudnia odbędą się również Mistrzostwa Świata Formacji Tanecznych, gdzie wystąpi między innymi formacja Spin z Wodzisławia Śląskiego, którą większość z Państwa miała okazję podziwiać na 25-leciu Śląskiej Szkoły Tańca.

Wejście dla widza:
– 13 grudnia – 30 zł.
– 14-15 grudnia – 50 zł. (wejście obowiązuje na obydwie hale)
– Miejsce przy stoliku – 100 zł. (Hala Cracovii)
Płatność i rezerwacja miejsc w linku poniżej

Więcej informacji oraz program można znaleźć na stronie : wieczysty.eu