Indywidualne Lekcje Tańca dla par oraz singli – 10 tańców towarzyskich oraz Mambo, Salsa Cubana, Bachata, Kizomba, Discofox, Rock and Roll… Godziny zajęć, program i poziom, zawsze dostosowane do Waszych potrzeb, od zupełnie początkujących do par sportowych…

Zbliża się wesele, studniówka, sylwester, bankiet . . . ?

Wypada cokolwiek zatańczyć ? Chcecie zabłysnąć prywatnym show na swoim weselu? Uważacie, że taniec to nie dla Was, bo próbowaliście w inne „szkole tańca” i nie wyszło ? Byliście na wczasach za granicą, gdzie wszyscy szaleli,
a Wy deptaliście „2 na 1” ?

Zadzwońcie sie do nas, wspólnie bezstresowo i bezproblemowo damy sobie z tym radę. Nasze lekcje indywidualne są absolutnie  dla każdego. Program indywidualnych lekcji tańca zawsze jest dostosowany wyłącznie do uczestników zajęć, nowożeńców, początkujących, zaawansowanych, dla partnerów, dla partnerek, czyli dla Was. Jesteście tylko Wy i Wasz personalny trener tańca. Taki układ w krótkim czasie przynosi niespodziewanie dobre efekty.

Lekcje Tańca są również przeznaczone dla sportowych par tanecznych, które potrzebują doszlifowania swojej techniki w tańcach standardowych i latynoamerykańskich, „wyczyszczenia” choreografii i rytmu, dopracowania ogólnego wyrazu i prezencji, czy wreszcie kompleksowego przygotowania do poważnej imprezy tanecznej.

Na lekcje wyjeżdżamy również do instruktorów tańca, ich par tanecznych i zespołów tańca. Przygotujemy gotowe choreografie dla par i zespołów, omówimy technikę tańca i jej egzekwowanie od uczestników zajęć. Przekażemy zasób wiedzy pozwalającej spokojnie pracować, rozwijać siebie i podopiecznych.

Oto techniki tańca, w których służymy pomocą, radą i wsparciem :

  • Tańce Standardowe – Walc angielski, Tango, Foxtrot, Quickstep
  • Tańce Latynoamerykańskie – Samba brazylijska, Cha cha i Rumba kubańska, jive
  • Salsa Cubana – Son, Nudos, Salsa con Rumba
  • Bachata – Sensual, Dominicana
  • Kizomba – Semba, Tarraxinha
  • Tango Argentino
  • Taniec Brzucha – Belly Dance
  • Hip Hop – New Age, Popping, Locking, Old School.

Lekcja trwa 60 minut. Osoby prywatne na lekcje zapraszamy indywidualnie lub w parze. Dysponujemy salami w wielu miastach Śląska. Mamy zarówno sale dostępne do południa, jak i po południu. Mamy możliwość zorganizowania sali w weekendy, ferie i święta. Istnieje także możliwość dojazdu do klienta, jeżeli tylko dysponuje miejscem do tańczenia.
Na lekcje mamy bardzo wielu chętnych, więc najlepiej na zajęcia zapisywać się na dwa tygodnie przed planowanym terminem. Czasem bywa tak, że jest możliwość umówienia się z dnia na dzień, lecz często zdarza się, że wszystko jest zajęte na dwa tygodnie do przodu, a w weekendy sędziujemy turnieje tańca lub jeździmy na sympozja taneczne i szkolenia.
Nie ma zasady. Proszę dzwonić.

 

Na wszystkich  naszych salach, zawsze obowiązuje zmienne obuwie.

Oraganizacją lekcji i przygotowaniem warsztatów i szkoleń zajmuje się :

Dariusz Kurzeja 516 049 049