Pierwszy Taniec Weselny

Autor 0

…czyli specjalne lekcje tańca dla narzeczonych, przygotowujące zarówno do pierwszego tańca młodej pary jak i do całonocnego weselnego szaleństwa. Przygotujemy Wam wszystko od wejścia po ukłon, zaproponujemy rozwiązania idealne dla Was…

Nie wiedzieć czemu, choćby nie wiadomo jak się do ślubu i wesela przygotować, zawsze pojawia się jakaś niepewność. Czego jeszcze nie dopilnowaliśmy?
…a już pierwszy taniec weselny spędza nam sen z oczu i powoduje jakiś wewnętrzny paraliż…

Zupełnie niepotrzebnie…

Jeżeli zdacie się na profesjonalistów, którzy od ponad 25 już lat przygotowują narzeczonych na ten moment, którzy przerabiali już absolutnie wszystko, od najprostszego pierwszego tańca weselnego, poprzez dopasowanie tańca do ulubionej muzyki narzeczonych, specjalnie przygotowany taniec z rodzicami, pokaz nowożeńców z atrakcyjnymi figurami i pozami akrobatycznymi…

… do indywidualnego wedding show, czyli specjalnie przygotowanego show pary młodej, w stylu tańca z gwiazdami do odpowiednio zmiksowanej muzyki łączącej, różne tańce i style, a także często prawie kabaretowe widowisko.
Potrafimy sprawić by Wasz pierwszy weselny taniec na długo zapadł w pamięci zaproszonych gości, a jeszcze wiele lat po ślubie wzbudzał radość i uśmiech na twarzy…

Zaczniemy od najprostszych kroków i połączeń, a w miarę opanowywania nowych umiejętności doszlifujemy Wasz pierwszy taniec najlepiej jak to możliwe.
Zajęcia dostosujemy do Was i Waszych umiejętności.
Cały czas instruktor będzie wyłącznie do Waszej dyspozycji, a długość i częstotliwość zajęć dopasujemy do Waszych możliwości.
Razem wybierzecie muzykę do pierwszego tańca lub wspólnie dopasujemy pierwszy taniec do Waszej ulubionej melodii.
Poznacie tylko te techniki tańców, które przypadną Wam do gustu.

Do wyboru macie wszystkie 10 tańców towarzyskich ze Światowego Programu Tańca :
– walc angielski
– tango argentyńskie
– walc wiedeński
– foxtrot
– quickstep
– samba brazylijska
– kubańska cha cha cha,
– kubańska rumba
– hiszpańskie paso doble
– jive

oraz
– mambo
– salsa cubana
– bachata
– kizombą
– rock and roll
– discofox i wiele innych tańców parami…

Do Waszego wedding show możemy wykorzystać także elementy hip hop’a, tańca brzucha, reggaeton, afro lub zumbowe animacje…

Dysponujemy dla Was salami w kilku miastach Śląska, największe możliwości mamy oczywiście w naszej siedzibie, czyli w Bytomiu, jednakże zaprosić możemy też do Chorzowa, Katowic, Mikołowa, Tych i Tarnowskich Gór. Możemy oczywiście pracować z Wami na Waszej sali lub lokalu. Dojazd do 30 km w cenie lekcji tańca.

Na lekcje pierwszego tańca weselnego umawiacie się bezpośrednio z instruktorem, nie ma żadnych ukrytych opłat, gwarantujemy wysoką jakość i stałą cenę zajęć.

Wspólnie damy radę z każdym wyzwaniem !!!

Na wszystkich naszych salach, zawsze obowiązuje zmienne obuwie !

Szczegóły tel. : 516 049 049