Para taneczna - kurs tańca towarzyskiego

Kurs Tańca Towarzyskiego Stopień 6

Autor 0

Kurs Tańca Towarzyskiego stopień 6 to w naszej Szkole Tańca zamknięcie całego pełnego etapu nauki tańca towarzyskiego. Poznaliście 14 tańców. Teraz przed Wami egzamin, zniżki oraz Kluby Tańca Towarzyskiego dla Dorosłych, możliwość wyjazdów na nasze Obozy Taneczne KTD, startu w turniejach tańca… lub po prostu możliwość kontynuacji zabawy z tańcem na nowym poziomie. Nasze Kluby Tańca działają we wszystkich naszych miastach. Szczegóły dotyczące ukończenia Kursu Tańca oraz Klubu otrzymasz od swoich instruktorów, a po egzaminie, hulaj dusza! Klub Tańca, Salsa, Bachata, Kizomba, powtórki ze zniżką… Już kilka tysięcy osób ukończyło w naszej Szkole Tańca sześć stopni, a sporo z nich tańczy z nami już ponad 25 lat. Cieszymy się, że jesteś z nami na tym ostatnim etapie Kursu i życzymy Ci wiele radości z tańca i pozyskanych umiejętności. Na filmach obok możesz zobaczyć naszego Tomusia „Węża” z partnerką Agatą (nie naszą) jak reprezentował naszą bytomską wioskę oraz nasz mlekiem i miodem płynący kraj na „UK Open Championships” w Wielkiej Brytanii.

Kurs Tańca Towarzyskiego stopień 6 prowadzimy dla Ciebie w Bytomiu,Chorzowie, Katowicach, Mikołowie, Sosnowcu, Świętochłowicach, Tarnowskich Górach, Tychach… We wszystkich tych miastach czeka na Ciebie także Klub Tańca dla Dorosłych (KTD)

Jeżeli chcesz kontynuować Kurs Tańca Towarzyskiego od 6 stopnia i powtórzyć sobie cały materiał – zadzwoń do nas i zapytaj o najbliższe planowane kursy 6 stopnia organizowane w Twoim mieście.

Tel. +48 516 049 049

Zapraszamy także na kursy podstawowe:

Uwaga ! Zawsze zanim zmobilizujesz się by do nas przyjść upewnij się, na naszej stronie, telefonicznie lub sms-em, czy termin i miejsce pozostały aktualne. Wszelkie zmiany pojawią się w pierwszej kolejności na starej stronie naszej  Szkoły Tańca oraz tutaj. Kursy Tańca przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Nie ma potrzeby przychodzenia paramiZawsze obowiązuje zmienne obuwie. U nas nie ma wcześniejszego wpłacania pieniędzy, zapisów, żadnych umów i „promocji” typu „zapłać za 10 zajęć, 11 gratis” 🙂

Zabierz po prostu zmienne obuwie i przyjdź na pierwsze spotkanie, zobacz, spróbuj i dopiero zadecyduj o kontynuacji nauki w naszej Szkole. Za pierwsze zajęcia zapłacisz jeżeli będziesz zadowolony. To dotyczy wszystkich form tanecznych w Śląskiej Szkole Tańca

Wyłącznie dla naszych absolwentów oferujemy także, działający od 1992 roku, atrakcyjny system zniżek na kursy tańca, dla wszystkich uczestników naszych zajęć : 

  • 20 % zniżki przy powtarzaniu danego stopnia Kursu Tańca
  • 50 % zniżki przy powtarzaniu stopnia po zdanym egzaminie VI stopnia. Tylko w Śląskiej Szkole Tańca po ukończeniu VI stopnia Kursu Tańca, Salsy Cubana, lub Bachaty z Kizombą za zajęcia kursowe będziecie płacić połowę ! Dotyczy to oczywiście stylu tanecznego, którego kurs ukończyliście.
  • 100 % zniżki na Kursy Tańca dla członków Klubów Tanecznych dla Dorosłych. Tylko u nas klubowicze mają wszystkie Kursy Tańca Towarzyskiego za darmo.
  • 100 % zniżki na zajęcia Klubów Tanecznych dla Dorosłych dla członków Klubu Tańca Sportowego

Na Światowy Program Tańca, z którego korzystamy w nauczaniu, składają się między innymi :      

Tańce standardowe :

Walc angielski

Tango argentyńskie,

Walc wiedeński

Foxtrot

Quickstep

 

Tańce Latynoamerykańskie :

Samba brazylijska

Cha-cha-cha kubańska

Rumba kubańska

Paso Doble hiszpańskie

Jive amerykański

 

dodatkowe tańce, których Cię nauczymy to Stomp, Rhythm and Blues, Disco parami, Mambo, Rock and Roll… Na życzenie nauczymy także Salsy, Bachaty, Kizomby, Poloneza, Tanga Argentino, Krakowiaka, a nawet Mazura . . .

 

Nasza Szkoła organizuje Kursy Tańca na terenie całego Śląska. Kursy Tańca przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają godzinę – 60 minut. Jeden stopień trwa osiem tygodni, lub pięć dni – od poniedziałku do piątku na Wakacyjnych Intensywnych Kursach Tańca, gdzie zajęcia są 90-cio minutowe. U nas zawsze istnieje możliwość odrobienia sobie opuszczonych zajęć w innym mieście lub w innej grupie kursowej. Dodatkowo dla osób, które z powodu pracy nie mogą uczestniczyć w zajęciach naszej Szkoły w tygodniu, proponujemy Weekendowe Kursy Tańca, które odbywają się w Bytomiu i Mikołowie w niedziele.

 

Każdego roku realizujemy sześć stopni Kursu Tańca i po ukończeniu danego stopnia uczestnicy sami decydują czy kontynuować naukę na wyższych stopniach. Każdy stopień kończy się zamkniętą całością i nie ma obowiązku kontynuacji nauki na wyższych stopniach. Na każdym wyższym stopniu oprócz nowych figur tanecznych do tańców, które już znamy, poznajemy jeszcze nowe tańce. Zaczynamy bardzo spokojnie, od ośmiu tańców na I stopniu, do 14 tańców w sumie na wszystkich stopniach.

 

Zajęcia na Intensywnych Wakacyjnych Kursach Tańca odbywają się codziennie 90 minut i jeden stopień kursu tańca realizowany jest w tydzień ( od poniedziałku do piątku ). Najczęściej w wakacje realizujemy stopnie I – III, a na kontynuację stopni IV do VI zapraszamy po wakacjach, na zajęcia odbywające się raz w tygodniu.

Warto zapamiętać, że Kursy Tańca powtarzają się cyklicznie od 1992 roku i startują zawsze w określonej porze roku. Generalnie zapraszamy do nas jesienią i wiosną. Zimą i latem organizujemy Kursy tylko w niektórych miastach. Jest to związane z tym, że co roku realizujemy pełny program wszystkich sześciu stopni Kursu Tańca, nie ma więc możliwości by jakiekolwiek osoby spoza naszej Szkoły dochodziły w trakcie kursu. Dodatkowo prawie co kwartał startują Weekendowe Kursy Tańca w Bytomiu i Mikołowie. Jeżeli interesujący Was stopień już się zaczął to proszę zobaczyć kiedy zaczyna się w innym najbliższym okresie – Grafik na naszej stronie.


Gwarantujemy Ci stały rozwój taneczny !!! Realizujemy Światowy Program Tańca – 14 tańców. Systematycznie będziemy podwyższać Twoje umiejętności zaczynając od Kursów Tańca stopni I-VI poprzez Kluby Taneczne dla Dorosłych, aż do Klubu Tańca Sportowego. Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie lub po prostu nauczysz się dobrze tańczyć, w Szkole o najwyższych na Śląsku kwalifikacjach i największym, bo ponad 24-letnim, doświadczeniu.

Tylko u nas możesz kontynuować naukę również po Kursach Tańca. W Klubach Tanecznych dla Dorosłych we wszystkich miastach lub w Klubie Tańca Sportowego w Bytomiu. Masz możliwość startowania w turniejach tańca Hobby w kategoriach 19-24, 25-34,35-44,45-54 i powyżej 55 lat. Masz możliwość brania udziału we wszelkich imprezach i zabawach tanecznych naszej Szkoły. Możesz szaleć z nami w górach na Sylwestra, trenować kilka godzin dziennie na Sportowych Obozach Tanecznych, brać udział w szkoleniach specjalnych oraz pokazach tańca, czy wreszcie uczestniczyć w najważniejszych imprezach tanecznych takich jak Pokaz Mistrzów Świata w Kopalni Soli w Wieliczce czy organizowane przez nas Mistrzostwa Polski Południowej w Tańcach Standardowych i Latynoamerykańskich (2007 i 2003) lub Mistrzostwa i Puchar Śląska w Tańcu Towarzyskim (od Bytomia 1994 zaczynając, sponsor PLL LOT, Seat Hatlapa i SUPADANCE Polska).

Żyjemy tańcem, uczymy tańca, zapraszamy do tańca !

Komentarze
0

Zostaw komentarz