Para taneczna - kurs tańca towarzyskiego

Kurs Tańca Towarzyskiego Stopień 3

Autor 0

Kurs Tańca Towarzyskiego stopnia 3 w naszej Szkole Tańca to kontynuacja nauki po stopniu 2. Cały Światowy Program Tańca już znacie, jeszcze tylko kilka szlifów oraz Rock and Roll’owe szaleństwo. Każdy kolejny stopień Kursu Tańca to nowe połączenia i figury taneczne. Na naszych zajęciach bawiąc się otrzymujesz równocześnie wiedzę i umiejętności z najwyższej półki, a każdy kolejny stopień to coraz większa swoboda w tańcu i pewność siebie. Na trzecim stopniu Kursu Tańca poznasz różnice w prowadzeniu do obrotów, chasse, jak prowadzić w tańcach standardowych, a jak w tańcach latynoamerykańskich. Walc angielski, wiedeński, Jive… i pozostałe programowe tańce. Wszystkie dla Ciebie! Kontynuuj naukę na trzecim stopniu, a my sprawimy, że będzie to kolejny stopień do przodu. Pamiętaj, że dodatkowo możesz bawić się i ćwiczyć nowe kroki na naszych, imprezach i balach, gdzie możesz poznać wielu fajnych ludzi, może też przyjaciół, bo taniec od wieków łączył i nadal łączy ludzi ze sobą. Na filmach obok możesz zobaczyć naszych wychowanków Szymona i Kingę w Tangu  oraz Sambie.

Specjalnie dla Ciebie prowadzimy dla Ciebie Kursy Tańca Towarzyskiego w kilku miastach Śląska. Bytom,Chorzów, Katowice, Mikołów, SosnowiecTarnowskie Góry, Tychy. Kursy Tańca Towarzyskiego stopnia trzeciego są przeznaczone wyłącznie dla osób, które stopień 2 ukończyły w naszej Szkole.

Jeżeli chcesz kontynuować Kurs Tańca Towarzyskiego od 3 stopnia zadzwoń do nas i zapytaj o najbliższe planowane kursy 3 stopnia organizowane w Twoim mieście.

Tel. +48 516 049 049

Zapraszamy na kursy tańca od podstaw:

Uwaga ! Zawsze zanim przyjdziesz do nas na zajęcia upewnij się, na tej stronie, telefonicznie lub sms-em, czy termin i miejsce pozostały aktualne. Wszelkie zmiany pojawią się w pierwszej kolejności tutaj oraz na starej stronie naszej  Szkoły Tańca. Kursy Tańca przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Nie ma potrzeby przychodzenia parami. Zawsze obowiązuje zmienne obuwie. U nas nie ma wcześniejszego wpłacania pieniędzy, zapisów, żadnych umów i „promocji” typu „zapłać za 10 zajęć, to dostaniesz kota do kształtowania szczęki” 🙂

Komentarze
0

Zostaw komentarz